Форточка• 09 октября 2023
Вы мутите с курсовой разницей между банками и обменками для зароботка?
Rocka Rolla• 09 октября 2023
Хотіла, але в ПБ в касах тільки старі купюри, а в обменниках їх беруть по курсу нижче
Шкала Радощів• 09 октября 2023
Ответ дляRocka Rolla
Какого года? 96? Или хоть 2003 есть ?
Шкала Радощів• 09 октября 2023
Ответ дляRocka Rolla
У меня такое чувство , что они открыли онлайн продажу, чтоб избавиться от ветоши 😂
Фляшка на трьох• 09 октября 2023
Ответ дляФорточка
Сдаешь по 38.20,покупаешь по 37.40. Разница твоя.
Где вы сдаёте по 38.2?
Ответ дляЗалатавая
Це було вигідно на початку вересня, наскільки я розумію, коли відкрили можливість онлайн покупки через банк. Тоді можна було купити 37,45 банк онлайн, але там ще буде комісія за обготівлення десь 1%, а в валютників здати 38,5. Зараз такої маржі/різниці немає. Я тут навіть тему була створювала, коли побачила двіж працівників банку і їх родичів коло терміналів і не розуміла суті, що вони там мутять. Тепер купувала таким чином долар, а зняти фізично нормальними купюрами виявилась ще та проблема. Його фізично просто немає, точніше був перший час зі слів працівницівників каси, а потім став такий собі, мало того що старі купюри, так ще сильно зношені зі штампиками і т.Д. Короче замовляла і пробувала зняти тиждень, а там просто прийти в касу не можна, через індивідуальне замовлення в Приват 24 наперед кілька днів, побігала тиждень і ледь зняла купюрами 96 року. Більше такі ігри не граю і така собі це історія заробітку, скажу я Вам. Не ведіться, або хіба часу вільного багато маєте і хочете побігати і постояти в чергах, бо таких як я, в очікуванні нових купюр перед касою зранку, було щодня до 10 чоловік…
підкажіть, будь ласка, у Вас 96 року долари нормально прийняли у обміниках чи з комісією? дякую
кнопкодав• 09 октября 2023
😂 проснулись називається, то в минулому році можна було заробить з маржою 4-5 грн
Зараз найгірше, що заблокує фінмон всі кошти і пояснюй тоді джерело прибутку
Навіть 50 тис жалко
А хто грається більшими сумами, то тим паче будуть як під колпаком
Навіть 50 тис жалко
Ясамаякрасивая)• 09 октября 2023
Ответ дляФорточка
Ну 1300 долларов достаточно,чтоб за день заработать около тысячи с одного банка, просто так.
а как это можно сделать? как эту тысячу заработать, имея 1300 дол? вообще не соображу. спасибо )
Ясамаякрасивая)• 09 октября 2023
Ответ дляФорточка
а не наоборот, автор?