Кофе в лобби• 09 октября 2023
Чи можна спокійно з Києва поїхати до Львова? Чи це небезпечно для чоловіка?
У молодшого брата буде день народження в січні. Він з дитинства мріяв про Львів. Я би з радістю поїхала з ним до Львову. Але боюся повісток і всього такого ... його батько та наші брати всі служать. Я не хочу,щоб забрали ще його. Чи краще не ризикувати? Їхати поїздом. Дякую
Знакомые ехали из Ивано-Франковска во Львов, то на блок постах останавливали и спрашивали за цель поездки, когда были последний раз в военкомате и т.д.
Дорогу поездом - проблем ни разу не встречала в этом плане, но советую с вокзала быстро на такси и в отель и гулять больше по местам где больше туристов
prosto_aisha• 09 октября 2023
Їздили в серпні з чоловіком, ніде нічого не перевіряли в обидві сторони. З Києва. Блокпостів взагалі не було
У Львові зупинили тільки за перевищення швидкості ( дитину захитало спішили на заправку)
Prof beauty• 09 октября 2023
Ответ дляМаша6
Не заберуть,так як інші родичі служать вже
ні, якшо занинув зтось з рідних, або пропав, або в пологі
то не беруть
якщо просто служить то немає відстрочки
то не беруть
якщо просто служить то немає відстрочки
Просто Галюня• 09 октября 2023
Машиною дійсно зупиняють, ми проїхали 3 області, всюки блокпости вибірково, поїздом як повезе...
Ivanna1977• 09 октября 2023
Ответ дляПросто Галюня
Та ну, вчора повернулись зі Львова, їздили також з братом, ні разу не зупиняли, ні одного блок-посту не було.
Ви звідки їхали?