Подмигашка• 09 октября 2023

Почему все так дорого? Обычный крем 800грн

Зубная паста 250..
Масло для душа тоже 800 за литр
Руда ліса• 09 октября 2023
Ответ дляSo_so
Обычный крем. Кстати, намного лучше renew (2 тыс в мусорник(.
не сравнивайте сане и Ренью))) я на ренью с 33 лет. мнге 42 и лицо песня))) прото кроме крема надо еще правильное очищение, масочки,сыворотки. тогда и результат есть. а одним кремом не получится обойтись ни одной фирмы

Байрактара• 09 октября 2023
Ответ длячерная мамба
А хтось милом за 15 грн миється і шо
а я сама варю собі оливкове мило) для тіла супер! краще за будь-який гель, щоправда оливковий помас теж дурних коштів вже вартує, але за 300 грн якщо купити літр, то 10 шматочків мила, нам на всю сім’ю вистачає на пару місяців на тіло, а для рук беремо інше, простіше
Байрактара• 09 октября 2023
Ответ дляСкромняшка
Красная рыба подорожала !!!
так, для мене це особливо бентежно, люблю форель
Руда ліса• 09 октября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Био-крем для лица Ziaja Bio Aloe Face Cream Алоэ, без запаха, 50 мл

Гугл каже у Еві по знижці 63 грн.
Ось вам 40 + 63 = 103 грн.
Замість 1050 грн.
мені як хіміку і косметологу навіть страшно подумати ЩО можна покласти в крем за 100 грн...нічого хорошого. от чесно. краще нічим не маститися. дійсно на 2 місці мін масло.для шкіри це смерть. плівка не дає шкірі дихати і процес старання пришвидш.в 5-10 разів.
не можна порівнювати крем за 100 і за 1000 грн. ну ніяк.
Залізний кіготь• 09 октября 2023
Все просто. Значит у вас есть на это деньги. Не будет, будете смотреть проще
Столічна штучка• 09 октября 2023
Ответ дляKusalochka
Я первый раз взяла, из-за цены. Очень приятно удивлена. В наборе увлажняющий крем и пиллинг. Просто супер
https://tanoya.ua/ru/krem-dlya-ruk-nigtiv-ta-kutik...
маленький оргазм....вітрясла с салона название и марку
ТаПрямТам• 09 октября 2023
Это что за паста по 250грн?
Я покупаю по 50

Kusalochka• 09 октября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Спасибо! Попробую, как раз надо
ТаПрямТам• 09 октября 2023
Ответ дляСкромняшка
Красная рыба подорожала !!!
Вчера вон плакали,что дорадо на минималку не купишь
ТаПрямТам• 09 октября 2023
Ответ дляПодмигашка
Что не так с этой пастой?
Цена
Столічна штучка• 09 октября 2023
Ответ дляРуда ліса
Жила в Греции , эвакуировались экстренно .. без ничего . Местный оливковый крем за 3 евро сделал чудо ... ранее Biologique Recherche.
вот как химик ... поясните чудо ?
Просто так заявлять голословно
Роздратована шкіра• 09 октября 2023
Ответ дляПодмигашка
Марвис с мятой и анисом
вы этим марвисом с детства зубы чистите?
Непонятно• 09 октября 2023
А я с Рио-де-Житомира!• 09 октября 2023
Ответ дляСкромняшка
Красная рыба подорожала !!!
и устрицы
Задираю носа• 09 октября 2023
Знакомая с Германии приехала в Киев, говорит, что у нас тут с ценами твориться, многое дороже, чем у них намного, причем у них там еще и скидки постоянно 50-70% и она любит по скидкам покупать почти всё..
интайм_не_предлагать• 09 октября 2023
Ответ дляРуда ліса
Знайшла той, яким користувалась із Заї.
Крем для обличчя з екстрактом огірка. Тут немає мінерального масла.
Коштує 82 грн. зараз на мейкапі.
А взагалі усі ці засоби по догляду........он діти ж не користуються кремами чи очищуючими гелями, і норм. Я колись пересушила шкіру якоюсь вмивачкою дуже. То просто тепла вода тоді і гуд )
Руда ліса• 09 октября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Знайшла той, яким користувалась із Заї.
Коштує 82 грн. зараз на мейкапі.
не порівнюйте себе і дитячу шкіру. це дуже різні речі. найбільша помилка жінок - це користування дитячим кремом. дитячий крем розрахований на шкіру дитячу, де максимум коллагену,еластану і т.д. і спрямований щоб прозбутися подразнення при контакті з водою,сечею і т.д. і це дає мін масло,яке для немовлят підходить(тільки для немовлят) і цей крем геть не підходить жінкам, у яких пішли вікові зміни і мін масло перешкоджає повітрю.
АсобеннАя• 09 октября 2023
Правильно, зубную пасту нужно покупать дорогую!
Обычно, пасты, на долго хватает, зачем берете дешёвые, от них может быть стоматит.
Я пересмотрела такие покупки.
Намазюкана нішою• 09 октября 2023
Ответ дляРуда ліса
Згодна з Вами абсолютно! А чи можете, будь ласка, порадити масло для обличчя, яким можна робити масаж? У мене суха, зневоднена шкіра.
Користуюсь доглядом від La Roche-Posay, але масло для обличчя там немає.
Можливо, щось знаєте?
Буду вдячна!

интайм_не_предлагать• 09 октября 2023
Ответ дляРуда ліса
Ну от у огірковому кремі від Заї немає мінерального масла ж наче у складі, а коштує він не 800 грн., а у 10 раз дешевше....
Забула що?• 09 октября 2023
Я тоже покупаю масло для душа)) Очень классная штука для сухой кожи. Кстати в европе оно 15 евро, а у нас 800+
Руда ліса• 09 октября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Можливо, щось знаєте?
Буду вдячна!
Роблю на гідрофільному і вмиваюсь. А для обличчя є масло, яке треба 1-2 кр в крем. Систим масло користуватися не можна.
Руда ліса• 09 октября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Можливо, щось знаєте?
Буду вдячна!
https://makeup.com.ua/ua/product/351923/
Тектологиня 80lv• 09 октября 2023
Ответ дляБайрактара
У вас немає часом відео-майстер класу?