Забобонний фрукт• 10 октября 2023

Допомога у номері тлф таксі

Дівчата, хто проживає у Тернополі підкажіть будь ласка номер тлф таксі . Приїдемо рано вранці на вокзал а там ще треба добиратись до місця призначення . А на вокзалі самі знаєте які ціни на таксі . Дякую за відповідь.
Уходя дверю не хлопать• 10 октября 2023
Гугл знає все- ’таксі Тернопіль’ і вибирайте, порівнюйте тарифи.
Та й якби ви тему назвали так конкретно, то мабуть швидше б отримали інформацію, чим на ’допомога у номері’...
автор Забобонний фрукт • 10 октября 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дякую