-коррица-• 11 октября 2023

Чи легко в Нью Йорку знайти роботу без знання мови?

Знаходжусь в Канаді, тільки приїхала! Ціни на житло космос! Роботу знайти складно!
Знайомі збираються їхати до Нью Йорку, звуть мене з собою! Цікавлять відповіді людей, які вже знаходяться там деякий час, і які знають з власного досвіду. Чи дійсно в Нью Йорку житло дешевше ніж в Канаді ( Торонто) і чи дійсно там менше наших і легко знайти роботу без знання мови?
GaleTTa• 11 октября 2023
Нью Йорк самый дорогой город.
автор -коррица- • 12 октября 2023
Ответ дляGaleTTa
Нью Йорк самый дорогой город.
Ну в Торонто теж саме....
Lady Luck 99• 12 октября 2023
Вы совсем английский не знаете? Как Вы поехали в англоязычную страну без знания языка?
Вам будет очень сложно.. про работу не приходится говорить
Слюда• 12 октября 2023
Автор, з вашого дозволу вклинюся в тему. Підкажіть, чи складно і довго отримати візу в Канаду? А в США? І на яких підставах там жити? Дякую
kanni• 12 октября 2023
А обязательно выбирать самый дорогой город в огромной стране?
автор -коррица- • 12 октября 2023
Ответ дляLady Luck 99
Знаю зовсім трішки) Тут таких як я- половина)
Слюда• 12 октября 2023
Ответ для-коррица-
Мабуть, щоб бути навіть прибиральницею потрібен хоча б середній рівень? Чи я помиляюся?
Lady Luck 99• 12 октября 2023
Ответ для-коррица-
Вот Вы рискованная)) меня незнание языка вводит в ступор, стоишь как баран и ничего понять или сказать не можешь)) но правда с английским у меня хорошо
автор -коррица- • 12 октября 2023
Ответ дляLady Luck 99
я півтора року прожила в Німеччині, незнаючи мови, так що англійська мене точно не лякає)
Cherry12358• 12 октября 2023
Можна, тільки робота буде жахливою.
Нянька з проживанням у постсовкових сімʼях, підпільний дитячий садок або в кращому разі - регіональний «русский» магазин. І то в останньому краще все таки знати хоча б базис мови.
Отакі карʼєрні перспективи
Lady Luck 99• 12 октября 2023
Ответ для-коррица-
Я б сошла с ума))
Светік• 12 октября 2023
Друг с Канады переехал в Америку. У него ’выросли крыла’)))Дишать легче, не так все затянуто. Он в Чикаго. Жилье дешевле, чем было в Канаде. Работы больше, возможностей тоже.Это по его словам. Но оно так примерно и есть. Много слышу таких отзывов.
tereska• 12 октября 2023
Мені здається без знання мови можна спробувати влаштуватись прибиральницею, посудмийкою, щось нарізати/чистити в столову чи кафе якесь, можливо школу.
Шукайте групи в ваших містах і ознайомлюйтесь з вакансіями, резюме можна скласти і написати, що мову готові та будете вчити.
постою_послушаю• 12 октября 2023
Автор, спонсора как нашли?
автор -коррица- • 12 октября 2023
Ответ дляСлюда
В Канаду програма вже закрита .... Я робила собі візу сама, вся інформація є в інтернеті у вільному доступі! Зробили за місяць! В США потрібен спонсор.
inresta• 12 октября 2023
а что, границу так легко пересечь
БальзаковскийВозраст• 12 октября 2023
Ответ дляkanni
Самый красивый
постою_послушаю• 12 октября 2023
Ответ для-коррица-
Кто поставил фейспалм на это ваше сообщение? Всё правильно же
постою_послушаю• 12 октября 2023
Ответ дляinresta
а что, границу так легко пересечь
Думаете автор огородами пробираться будет?
sea_zezik• 12 октября 2023
А вы ехали, не зная, что там цены на жилье космические?
i-cloud• 12 октября 2023
https://t.me/NewYorkChat24
Elani• 12 октября 2023
фантастическая вы женщина))
с такими данными как у вас - жесть и космос вам везде обеспечен
Elani• 12 октября 2023
Ответ для-коррица-
Ну в Торонто теж саме....
вы бы еще в Ванкувер поехали
мда ..
выбрала самые дорогие магаполисы и плачет
Elani• 12 октября 2023
Ответ дляСлюда
до недавна было просто с началом войны и бесплатно
сейяяа снова на общих основаниях и правилах. и Платно уже
автор -коррица- • 12 октября 2023
Ответ дляElani
фантастическая вы женщина))
Я бачу що тут сидять фантастичні жінки!!!
Відповідей по суті на моє запитання тільки 2!
Осуд! Сміх!
Чи Ви дійсно всі думаєте, що я отак взяла і поїхала в нікуди, цін не знала, жити де не мала, роботи не мала?
Чи я повинна була тут розповісти про весь свій шлях і т.д і т. п?
Читаю і сміюсь)))
Люди ви унікальні!
автор -коррица- • 12 октября 2023
Ответ дляElani
вы бы еще в Ванкувер поехали
мда ..
Де Ви прочитали, що я плачу ?
І до речі у Ванкувері я теж була!
duvo• 12 октября 2023
Ответ для-коррица-
Осуд! Сміх!
Читаю і сміюсь)))
Люди ви унікальні!
Сьогодні повернулась з Нью йорку. Трохи знаю ту всю кухню з середини, жити на початку треба в Брукліні, а працювати без знання мови на Брайтоні, там живуть лише росмовні і там все на російській. По зп від 15 дол за годину, на місяць 2 десь вийде на руки. Це якщо стояти десь на касі
Vitamina1407• 12 октября 2023
Ответ для-коррица-
Осуд! Сміх!
Читаю і сміюсь)))
Люди ви унікальні!
«Знаходжусь в Канаді, тільки приїхала! Ціни на житло космос! Роботу знайти складно! «
Як перша части ліпитьсч до другої?
»Чи Ви дійсно всі думаєте, що я отак взяла і поїхала в нікуди, цін не знала, жити де не мала, роботи не мала?»
То ви мали роботу чи тільки приїхали і роботу знайти складно?
Який сенс вибирати дорогі країни щоб бомжувати або майже бомжувати там?
duvo• 12 октября 2023
Житло, от моя знайома зняла як вона каже сарай, за 1800 дол і плюс електрика і це типу хороша ціна, бо поки в тебе нема роботи і кредитної історії то або на рік наперед плати або от бери те що дають.
duvo• 12 октября 2023
Ну і залежить що саме ви очікуєте від країни, які плани далекоглядні і решта. Від цього вже залежить, що підбирати і як працювати і де жити. Якщо маєте питання то можете в приват писати я завтра відповім.