Добра, коли сита!• 12 октября 2023

Тупе питання. Але все ж.. мотоцикл

Дівчата, прошу вибачити за можливо тупе питання. Але ми новачки, придбали байк. Ваші чоловіки де його зберігають? Бо кажуть що в холодному гаражі він може замерзнути і навесні погано заводитися і взагалі це для байка погано. Мотоцикл майже новий і звичайно жалко його псувати. Придбав син, студент 20 років, але досвіду користування ще не має. Прочитали про спецзимовки для байків, наприклад Київ. Теплі невеличкі індивідуальні ячейки у загальному теплому приміщенні. Порадити нема кому((Що скажете?
Salsa-24da• 12 октября 2023
В гаражі))
Ну ниче се• 12 октября 2023
Нормально зимують в гаражі. Акумулятор на зиму знімають.
Осьминожко• 12 октября 2023
Я зберігаю свій байк в квартирі. Я живу на 5-му поверсі. Вночі беру його під одіяло, щоб він не замерз і йому не було самотньо. Бережіть свої байки.
Цветочница• 12 октября 2023
В квартиру запхайте😂 конечно в гараже
автор Добра, коли сита! • 12 октября 2023
Ответ дляОсьминожко
Окрім вашого сарказму знаю що деякі зберігають в квартирі. Але.. він доволі величенький. Як його на лоджію запхати?
Зрадорозганячка• 12 октября 2023
Вже майже 10 років наш мот зимує у звичайному гаражі (аккум тільки знімається). Польот нормальний.
Не заморочуєтеся.
Yarosh10• 12 октября 2023
Зніміть паркувальне місце у підземному паркінгу десь, там зазвичай є опалення. Мій мотоцикл у такому зимував, усе ок.
Головне, аби не було волого.
Зверху чохлом накрийте.
У квартирі не раджу, у мене стояв мотоцикл удома, запах бензину зведе вас з розуму.
Ответ дляSalsa-24da
В гаражі))
А гараж звичайний? Чи з опаленням? Є варіант тільки звичайного цегляного гаражу і ще є варіант місця в паркінгу, нам при бомбардуванні звичайно надійніше, але… я там за годину обстрілів промерзання до кісток. Наскільки це критично для байка?
ішо• 12 октября 2023
вони брешуть
Salsa-24da• 12 октября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Це місцева курка, не зважайте.
Заздрить що у вас мот)))
Ответ дляYarosh10
Головне, аби не було волого.
Зверху чохлом накрийте.
Дякую. Якраз є варік з паркінгом, але.. там дуже холодно ((
Salsa-24da• 12 октября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Без опалення.
Акумулятор знімаємо
Yarosh10• 12 октября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Нічого не буде йому, заспокойтеся.
Ответ дляЗрадорозганячка
Не заморочуєтеся.
Дякую за пораду!! А якщо вибір між звичайним гаражем та місцем в паркінгу? В паркінгу холодно, я ледве витримую тривоги та обстріли
Зрадорозганячка• 12 октября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
На паркінгу мот ’жив’ пару років. Нічого страшного не сталося.
Звісно, треба на зиму накривати. Звичайний чохол. Аби пилюку потім не відтирати.
В нас величезний тур. Тому вибір був: або вулиця (не варіант), або те, що маємо (паркінг, а потім гараж). В квартирі, як розумієте, тур не розмістиш )))
Ответ дляSalsa-24da
Це місцева курка, не зважайте.
Заздрить що у вас мот)))
Та бляха тут заздрити нема чому. Молодий хлопець, досвіду обмаль і бажає навчитися підкорити місто. Невже для мами це не турбування?(((
Зрадорозганячка• 12 октября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
От так і руйнується міф про крутих байкерів )))
Крутий, поки влітку на моті жваво із світлофора стартує. А питанням зберігання мама опікується.
Вибачте, нічого особистого, але я на таких ’байкерів’ надивилася. Байкер - то склад духу. Але той дух варто мати до купівлі мота.
Госпожа_тамагочи• 12 октября 2023
Нужно просто АКБ снимать и забирать домой
Salsa-24da• 12 октября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Все буде добре!
Ответ дляЗрадорозганячка
Не лякайте мене. Він не байкер. Моцик має 120 км/ год максимальної швидкості. Хоче застосовувати для руху по місту, для роботи. Швидкість не любить. Мета придбання повільне пересування містом. Питанням зберігання опікується сам, але розповідає мамі. Доречі не бачу нічого поганого в таких розмовах. Ми досі близьки і досі великі друзі. Проблема в тому що спитати немає в кого
Ворона• 12 октября 2023
Я свой в гараже хранила, правда буквально одну зиму, быстро разбила.
Ответ дляВорона
Боже (( сподіваюся без наслідків для вашого здоровʼя?((( як так сталося? Забракло досвіду?
Ворона• 12 октября 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Слава Богу без последствий. Водители на дорогах не очень дружелюбны к двухколесным. Да и опыта маловато было. Потом страх водить был несколько лет. Необходимость водить все же поборола его, то теперь я только автоледи. Желаю что у вас все было хорошо.
Ответ дляВорона
Вам також ні цвяха, ні жезла!! Щасти!