Реанимация• 12 октября 2023

Anex IQ, хтось має таку?

Зовсім мало відгуків.. можливо, хтось уже користується- як вам?
Olenka_y• 12 октября 2023
Є фото? В мене анес е-type, є нюанси

Пургену мне• 12 октября 2023
Хотіли IQ взяти, в багатьох магазинах дивились, катали, легенька, класна, амортизація класна, але все ж вирішили що на зиму люлька трохи ʼлегкаʼ, чекаю на дитину в листопаді.
Мені особисто візочок здався більш ʼлітнімʼ, тому вибрали іншу.

Якщо чекаєте дитину весною, то напевно буде хороша.

Але загалом, гарний вибір, як на мене. Читала відгуки в тікток, не бачила поганих відгуків про неї.
Атятя_тётя• 12 октября 2023
Ответ дляOlenka_y
Є фото? В мене анес е-type, є нюанси
Щи за нюанси? Дцмаємо на е-тайп
Olenka_y• 12 октября 2023
1. Дуже швидко почав облазити дермантин на сумці . 2. Оця накривашка на люльку - тільки на липучках і на магнітах. Їх не тільки незручно закривати , а ще й коли дитина починає ніжками туцяти вгору в візочку - просто сама скидає накривашку! Ловим на підлозі весь час. Взагалі погано тримається (( пластмаса швидко стирається на каркасі візка при збиранні для перевозки. Це коли на асфальті збираєш
Работать надо• 13 октября 2023
Ответ дляПургену мне

Я взагалі взяла х,народжувати в січні.Я ж не буду на дворі скільки часу як в теплу пору,а потім буде бомбезна прогулянка.
А то купуй 2 в 1 танка на зиму,а потім і прогулянку легеньку
Пургену мне• 13 октября 2023
Ответ дляРаботать надо
Ваш вибір, я написала про свій)