Стрекоза любви• 13 октября 2023

"Мобілізації нікому не уникнути." - Як же дістали такі лозунги

Пряма мова.
«Уникнути мобілізації не вийде: країну доведеться захищати кожному» – заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.
Мене від цих фраз насправді верне. Бо по своїм знайомим я розумію:
1/3 - виїхали і люблять Україну з Іспанії та інших країн;
1/3 - або дійсно непридатні, або зробили цю непридатність;
1/3 - вже в ЗСУ, волонтерять, активно донатять.
На мою думку мобілізовані будуть ті, хто ідейний залишився(частково волонтери), але ще відкладав це рішення або люди, що не мають змоги «купити» собі «непридатність».
Що ви думаєте з цього приводу? Можливо я десь помиляюсь.
Кого має на увазі пані Наталя, коли каже, що захищати буде «кожен»?
Pole• 13 октября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Хочу просто не чути цю брехню про «кожного».
Ну так, це бісить, бо всі ми чудово розуміємо, що є у нас каста недоторканих, хто точно не буде мобілізований, ніколи. А нам на вуха вішають лапшу.

автор Стрекоза любви • 13 октября 2023
Ответ дляНаталья557
А почему вы считаете, что это брехня? Пока все именно к этому и идет. Но пусть не все, но почти все или многие пойдут, если вам от этого станет легче.
Так пані Наталя каже «кожен». Є різниця між «кожен» і «багато хто». Мені неприємно, що створюють ілюзію, що «кожен буде мобілізований», хоча мені складно уявити, як вони мобілізують мого колегу, який вже рік як в Іспанії? Ну от як? Тоді вже виходить не кожен?
kpss2017• 13 октября 2023
Ответ дляSolnet
ну водитель троллейбуса, работники мусоровозов, работники ком служб (электрики, например) - кто вместо них будет работать? Женщины?
Водители троллейбусов и так на 70+% были женщины до войны и да, они не на брони.
healer09648293• 13 октября 2023
та ж навіть писали вже про те що на роботі будуть видавати повістки. а якщо керівники не будуть цього робити - будуть штрафувати. от цікаво, і як ми будем жити без чоловіків взагалі, якщо всіх мобілізувати.
alex-3f3c• 13 октября 2023
не звертайте увагу, ще одна ебанашка из ОПи вилізла
Серпневе кошеня• 13 октября 2023
Ответ дляbesenka
Со временем всех будут вылавливать (.
Они разогнались надолго...
Дойдет до такого, что в магазин не войдешь, без военкомата. (
теж так думаю. звідси і лозунги що воювати будуть всі. хто не встиг чухнути вибору не матимуть(
Серпневе кошеня• 13 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
та я особисто бачила, вони як амеби про шось з ТЦКшниками дискутують, показують паспорти, хоча ТЦК не має право перевіряти ітд. Взагалі аморфні.
Хай 200 метрів спринт в іншу сторону, подивилась би як його ловили
я бачу ваші коментарі в інших темах, розумію, що це ваш стиль такий і гумор, але це недоречно в цій темі.
Павела• 13 октября 2023
Ответ дляGaleTTa
Заводы и так скоро станут. Работать некому. Отпуска не дают даже потому что некем заменить. У нас в Кривом Роге вычищают и Метинвест и Арселор под чистую. Никто не хочет идти туда работать, потому что сразу после трудоустройства вручают повестку.
Аналогічно, більшість на фірмі звільнились і працюють неофіційно. ФОПи ті, що ще були закриваються через цей реєстр ’оберіг’. В тінь перейшло дуже багато бізнесу. Це з того, що ще якось тримався після початку війни.
Серпневе кошеня• 13 октября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
кожен хто в Україні ж)

5cmhybyna• 13 октября 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
це не гумор. Їх на м´ясо пакують відправляють без підготовки. Це інстинкт самозбереження.
Мимо_шла• 13 октября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А мне больше понравилось в конце - приходите сами и будет возможность выбрать в какой бригаде служить
Серьезно?😂
Серпневе кошеня• 13 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
ви знаєте що таке психологічне насилля? походу ні, тому такі борзі висновки робите. були б чоловіком-подивилась би яка ви смілива)
5cmhybyna• 13 октября 2023
Ответ дляМимо_шла
Серьезно?😂
Найгірше шо там совкові офіцери, м´ясні тактики досі використовують
5cmhybyna• 13 октября 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
я би втікала.
_Alekssandra_• 13 октября 2023
Ответ дляSolnet
Та не о том речь. Полно забронированных простых офисных работников. Получил бронь, ездит отдыхает, тцк не боится.
Наталья557• 13 октября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Речь о тех, кто останется в Украине. Все понимают, что из других стран никого не вернут.
Автор, мы не знаем сколько времени будет длиться все это. Если 1-2 года, то мобилизация затронет не каждую семью. Если 3-5 и более лет, то прогноз не очень оптимистичный.
Серпневе кошеня• 13 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
я би втікала.
пощастило в цих обставинах бути жінкою просто)
5cmhybyna• 13 октября 2023
Ответ дляНаталья557
писали - мінімум 2028 року
neortoju• 13 октября 2023
Ответ дляhealer09648293
Канализацию умеете выкачивать? Фуру в АТБ разгружали? Погрузчиком умеете управлять? А двигатель переберете? Сцепление поменяете? Интересные у них заявления. Элита же первая завоет, что говно в коттеджи льётся и мерседес поламался, а починить некому

lus_so• 13 октября 2023
Криві вислови чергової ’говорящої голови’ просто не цікаві. Вона і сама не розуміє, що каже.
Lizavel• 13 октября 2023
Ответ дляКайдашева дочка
Вот мне интересно ,а сыночки депутатов,судей и т.д.Они избегут мобилизаций?
В каждой теме кто-то обязательно напишет про сыночков депутатов вроде вы не знаете, что они не пойдут воевать,их давно отмазали
5cmhybyna• 13 октября 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Чоловіки закінчаться за жінок візьмуться!
healer09648293• 13 октября 2023
Ответ дляneortoju
та це капець.
_Alekssandra_• 13 октября 2023
Ответ дляhealer09648293
Это и раньше было в законодательстве. Не понятно, к чему сейчас эти заявления.
Jimson• 13 октября 2023
https://www.mil.gov.ua/ministry/kerivnicztvo/keriv...
Тут это, пишут, что у Фердинандовны нет никакого военного образования и рядом. Наговаривают? И реально, у нас замминистра обороны - сугубо гражданский человек?

Хотя, чему я удивляюсь. Эскортницы становятся посланниками, а один из этих трех парней, говорят, вообще неплохо поднялся.
автор Стрекоза любви • 13 октября 2023
Ответ для_Alekssandra_
Я навіть не знала про бронь офісних працівників. Вважала, що бронюють чоловіків якихось найнеобхідніших професій.
Наталья557• 13 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
писали - мінімум 2028 року
Я тоже это читала. Не весело совсем. Надеюсь, что раньше.
Piracanta• 13 октября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А у самої пані Наталі хто воює?
5cmhybyna• 13 октября 2023
Ответ дляНаталья557
раніше лише за умови шо хуйло здохне. Але в них там 5-10 клонів хуйла
Мимо_шла• 13 октября 2023
Ответ дляLizavel
Ну если они не пойдут,то и простого украинца не стоит обзывать ’уклонистом’