Азербайджану до Вірменії. Цей світ зіпсувався, несіть новий…
L-i-s-a-92af• 14 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Орать он может что угодно. Лишь бы повод напасть был
Хай через Іран коридор просить
Ответ дляИрина-bbd0
Нене. То я ж в свете борьбы с терроризмом. Путин обьявлен же террористом и крадуном детей? Все ж заинтересованы в борьбе с терроризмом? Или не все и не везде и украинцев не жалко?
Миру? Не жалко, ни украинцев, ни израильтян, ни арабов, ни африканцев и так по списку
Ответ дляPinkyPink
Я не зрозуміла чому Ви мені прикріпили скріни своїх постів у відповідь на мій з повідомленням, що Ви це вже писали. Коли мій пост був адресований не особисто Вам.
Я не лепила дези, да, но я была вашим оппонентом, что отличает палестинцев , и знание истории ни в коей мере мне не помешало сделать мои выводы.
Основная фраза там ’Но я не гребу всех палестинцев , мусульман под один плинтус’.
L-i-s-a-92af• 14 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
И кстати это и Крыма и ордло касается. Путина и костяк убить.ордло с Крымом зачистить за неделю. У понаехавших русских есть своя страна. За паребрик со шматами исход из Украины. Границы на замки с войсками.
Что не так?
Все так.Но нет западных политиков ’ с яйцами’ сейчас,которые на это решаться.А восток в этом не заинтересован.
L-i-s-a-92af• 14 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Каждый думает только о собственном благополучии.И это факт.
Ответ дляLudaSHS
Ви вирішили, що Ви були моїм опонентом, ну ок) але ж це не особистий блог, а форум і в темі не ви і я, а багато інших дописувачів і читачів.
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Так и собирается закончить историю с Хамас Израиль.
Мирняк не знаю куда вернется, скорее тыщи погибнут, другие страны не будут вмешиваться .
Ну так а историю с ордло и аннексией Крыма не хотят? А чо так?
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Происходящее показывает противоположное.
И если миру пофиг и не жалко.то что за истерики по поводу Израиля?
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Только мы млять думаем как бы кого не ущемить!
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
И тем не менее.когда меня красивая забанила и налепили дизов.Вы очень были не против)
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
От в мене те саме питання. Всім так шкода жителів гази, але жодна людина не відповіла що робити Ізраїлю з ХАМАС і його прихильниками
Пинк.мы с Вами по разные стороны) я за Украину и украинцев))) мы недавно с Вами спорили у красивой.пока в бан до 13 не улетела. Хороший способ вести дискуссии полноценные
Еще и террористкой меня назвали)
Ответ дляPinkyPink
Я с вами вела диалог в первой половине дня и была оппонентом. Вы ответили - все палестицы это русские и т д по тексту.
Увидев ваш исторический пост- попыталась объяснить, что знание истории не мешает делать выводы, отличные от ваших.
Это качается момента с мирными.
Однако, в плане продвижения ’ израиль оккупант’- с этими тезисами я категорически не согласна. Однако знаю, в противостояниях, Израиль не душка.
Это качается момента с мирными.
Любовь Вадимовна• 14 октября 2023
Ответ дляInsin
Мені чогось здається, що люди які були довбо...би тисячу років назад, такі й залишилися в основній масі своїй. Не допомогли ні технології, ні науковий прогрес.
як це не допомогли? Допомогли краще та ефективніше знищувати один одного
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Моя позиция для понимания всем-признать путина и россию террористом. Дать оружие и возможность Украине выбить террористов с территории Украины и прекратить геноцид украинцев!!!!!!!!!!!
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
Да.технологии ! И они под прикрытием ’во благо’ ведут точно что в цифровой концлагерь под новейшим оружием!
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
У кого истерики? Вы имеете ввиду лобби израильское? , ну так капитал, много евреев по миру, но мусульман тоже много, и весы шаткие
Все лобби. Украина на пересечении и кость в горле многим
По теме дискуссии интересный пост
К моему посту 167 в т ч
Только что прочитала у Фурсы.
’Вісь зла виграла цей раунд
Хамас не бреше. Вони досягнули своїх цілей. Вони виграли цей раунд. І з кожним ударом Ізраїля вони виграють ще більше. Ізраїль потрапив у пастку. Ізраїль програв цей раунд. Програли ЄС. Програли США. Виграли в Хамасі, Тегерані, Пекіні і Москві.
Яка мета теракту? Не сам теракт, а реакція на нього. Метою Хамасу було викликати таку емоційну реакцію Ізраїля, щоб у нього не залишилось іншого виходу, окрім радикальних дій у відповідь. Жорстокість тут не тільки риса терорістів, вона і інструмент. І Ізраїль робить те, що хотів побачити Хамас. Ізраїль мститься. Ізраїль реагує емоційно. І Хамас радіє. І радіють його спонсори.
Яка мета атаки Хамаса? Хамас хотів добитися крові у Секторі Газа. І кров ізраїльтян була лише методом досягнення цілі. Вони хотіли крові мешканців Сектору Газа. Тому що ця кров унеможливлює угоду між Саудівською Аравією і Ізраїлем, яка б мала стати проривом у справі миру на Близькому Схожі. Яка могла б забезпечити реалізацію шляху Індія-Близький Схід -Європа, завдавши удару по позиціям Китая.
Угода точно вже зірвана. І в найближчі роки до неї неможливо буде повернутись.
Парадокс у тому, що всі все розуміють. Саудівська Аравія розуміє, що Хамас хотів крові у Секторі Газа щоб зірвати угоду. Розуміє, що цей удар по ним завдає Іран руками своїх посіпак.
Розуміє, але не може діяти інакше. Ізраїль розуміє. Розуміє США. Всі все розуміють. Але виправити вже нічого не можуть.
Ізраїль не може зупинитися. Бо громадяни Ізраїля хочуть крові і помсти.
Саудівська Аравія не може не реагувати на дії Ізраїля, бо піддані не зрозуміють свого принца. Вони заручники ненависті, яку десятиліттями плекали проти євреїв, так само як Ізраїль є заручником свого бажання помсти.
І США вже нічого не може зробити. Все розуміють і можуть лише намагатись мінімізувати збитки.
Радіє Китай. Радіє Іран. Радіє Путін. Всі вони покладають відповідальність на Ізраїль, займаючи однакову позицію і заграючи з лівими на Заході, які також звикли повторювати методички ще часів Комінтерну (нічого нового, це все було вже багато разів) про ізраїльску воєнщину і страждаючих дітей палестинців. Хоча саме вони більше всіх радіють крові, що проллється в Секторі Газа.
Радіє і Ердоган. Бо шлях з Індії мав би оминути Туреччину. І так само повторює наративи про вину Ізраїля у ескалації.
Мовчить Індія. Бо нічого не може вдіяти. Бо все розіграли без них. І хіба що більше російських нафтодоларів тепер застрягне у рупіях.
Головне в теракті не сам теракт, а відповідь на нього. Атаки 11 вересня в США довгостроково послабили Америку саме тому, що Вашингтон вв‘язався у дві війни, Афганістан і Ірак. Дозволивши себе спровокувати.
Ізраїль довгостроко послаблює себе навіть знищуючи інфраструктуру Хамасу у Секторі Газа. Бо тут питання тільки часу, який знадобиться, щоб знов вирити ці тонелі. Бажаючих стати під прапор Хамаса буде більше. Бо також помста. Помста за кров, яку спровокував сам Хамас. А провідники Хамасу сидять поки в безпеці, провокуючи кров звідти, де не може пролитися їхня.
От так працює бізнес на крові.
Яка мораль? А ніякої. Тільки факти. Західна цивілізація програла цей раунд. Вісь Зла святкує. І ми можемо лише сподіватись, що ця поразка, не у фінальній битві, а в проміжній, змусить когось у Вашингтоні протверизіти і згадати, що історія не скінчилась і фінальну точку можуть поставити не вони. І війна Росії проти України є частиною цієї битви і треба покарати вісь зла.
Вісь зла, яка сьогодні святкує….’
К моему посту 167 в т ч
Только что прочитала у Фурсы.
’Вісь зла виграла цей раунд
От так працює бізнес на крові.
Вісь зла, яка сьогодні святкує….’
Ответ дляИрина-bbd0
Еще и террористкой меня назвали)
Так, я від своїх висновків не відмовляюся. Це Ви вже сьогодні інші речі пишете, і Газу пропонуєте стерти хаймарсами, і ордло з Кримом.
Ви вже зрозуміли, що Газа - це і є те саме ордло (доречі, не без допомоги комуністів створене) і саме порівняння незалежної України з цим ордло і викликало обурення в тій темі.
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Што?)))) Не Газу.а хамас)
Вы опять подменяете понятия и манипулируете.
Что по ордло и Крыму Вам не нравится? Вывод мирняка и уничтожение российских террористов?)
Однако!
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Тут не так гадалося, як сталося во всей красе.
И куча тактических и стратегических ошибок Запада и итог сейчас мы видим(
Мы просто не понимаем конечной остановки
Если бы знать ИТОГО.то понимали бы что и зачем идет
Пока тыкаемся как котята под тысячи наших смертей
Ответ дляLudaSHS
Это качается момента с мирными.
По моменту з мирними у нас і в цій дискусії було, ніби порозуміння. І в плані того хто окупант.
Справа в тому, що відповіді на питання що ж робити з цими мирними ні в кого немає і на питання як вирішити питання з ХАМАС без військової операції також. То вже надто далеко зайшло і ліквідація ватажків нічого не дасть, бо той рух розрісся дуже масштабно і не вони не згодні на жоден компроміс.
І те, що нам шкода жінок і дітей, нічого не змінить, нажаль.
Ответ дляИрина-bbd0
Што?)))) Не Газу.а хамас)
Однако!
Газа - це вузенький клаптик землі з 2 млн людей на ньому, з яких десятки тисяч - це ХАМАС з вогневими точками в житлових будинках, з підземними тоннелями-сховищами зброї. Виводити «мирняк» нікуди, бо ніхто зі співчутливих не хоче його забирати.
Варіанти: або залишити як є і чекати нових нападів хамасу і вбивства ізраїльтян, або проводити операцію, в якій постраждають мирні.
Коли пишете про ордло і Крим, не забувайте про восімлєт і що коли ми наступаємо, там теж є мирні, але іншого вибору в нас нема. Так само, як тією різнею не лишили вибору Ізраїлю
Ответ дляPinkyPink
Нету ответа тк простого решения нет, все в паузе. Выше пост Фурсы,
Ответ - это реалии - вывод мирняка и ввод Цахала туда, ответ на сегодня ’ вырисовался’ -это реакция Израиля, он будет решать, он не может не решить, иначе это снова повторится.
Это как мы не можем ’ заморозить’, иначе это повторится, выход без выхода
Самое лучшее решение было - резать годову гидре, спонсорам и кукловодам. Т к Хамас это одно их щупалец, режешь - вырастает еще, и их много - Хесзбола, Талибан. Я уже отмечата
Почему те соглашения 78,94 г не соблюдать? Подписали же.
А значить невыгодно, выгодна эта постоянная раковая опухоль, решать вопросы на глобальной шахматной доске - срыв договоров, рост цены нефти, все опирается в деньги.
Ответ дляLudaSHS
Я маю на увазі, що той мирняк немає куди вивести. Ізраїлю абсолютно цинічно і свідомо лишили вибір тільки між дуже поганим і дуже поганим.
Бо вивести реально їх можна тільки до Єгипту, який в цьому категорично відмовив.
Чому не ріжуть гідру - то окреме питання. Під час протестів в Ірані в мене був великий шок, коли їх не підтримали
Ответ для vihola
Навіщо їм цей коридор? А як вони раніше жили без коридору?
Та Бог його знає, як жили.
Якщо глянете на карту - дві частини Азербайджану роз’єднані Вірменією.
І сполучення між ними (на півдні) - або через Вірменію, або через Іран (теж не найбільший друг Азербайджану, політичний конкурент Туреччини)
+ кордон з Туреччиною (тобто, поставка від Туреччини зброї,...) має лише маленька (менша) частина Азербайджану - а їм важлива поставка з Туреччини до всього Азербайджану.
Тому там потенційно вибухонебезпечний регіон надалі
Ответ дляsnejs
Учите историю и станет тогда стыдно за себя
История это одно. Но есть факты и логика.Для того, чтобы вернуть свои территории, Украина устраивает террор мирного российского населения? Совершает набеги на приграничные населённые пункты рашки, режет, убивает, сжигает и берёт в заложники мирных людей с требованием вернуть территории? Именно так поступает хамас. Историчка мамкина.