Miafka• 14 октября 2023

США прогнозує ще одне вторгнення

Азербайджану до Вірменії. Цей світ зіпсувався, несіть новий…
PinkyPink• 14 октября 2023
Ответ дляviter33
Та Бог його знає, як жили.
Якщо глянете на карту - дві частини Азербайджану роз’єднані Вірменією.
І сполучення між ними (на півдні) - або через Вірменію, або через Іран (теж не найбільший друг Азербайджану, політичний конкурент Туреччини)
+ кордон з Туреччиною (тобто, поставка від Туреччини зброї,...) має лише маленька (менша) частина Азербайджану - а їм важлива поставка з Туреччини до всього Азербайджану.
Тому там потенційно вибухонебезпечний регіон надалі
Глянула на мапу, Іран там же якось на шляху заважає 😏

viter33• 14 октября 2023
Ответ дляPole
Мене все одно не полишає відчуття якогось світового договорняка. Не даремно ніхто не хоче розчавити путлера, а тільки ’глибоко занепокоєні’. Багатії в результаті воєн стають ще багатшими, а вмирають та страждають прості люди. План по зменшенню населення в дії. Як не пандемією, так війнами.
Мені здається, що не договірняк, а суцільна імпотенція та ’стурбованість’
Нема ’світового жандарма’ (який так дасть по голові, що більше не захочеться) і терористи розпоясалися, бо розуміють, що можна робити будь-що і нічого їм за це не буде.
Міжнародні інституції (ООН та й НАТО , всілякі ЮНІСЕФи,...) - виключно кучка ’глибоко стурбованих’ імпотентів-пенсіонерів на високій з/п, які ні на що не здатні і на яких усі ’забили’ (через їх нездатність)
Європа - занадто різношерста з різними інтересами, готова здатися сильнішому(((
США з незрозумілих причин толерує з рашею та Іраном. сподіваючись з ними ’по-доброму домовитися’ (забули про Гітлера і спроби умиротворити його)
Раші війна потрібна, щоб піднімати ура-патріотизм ’кругом враги’, сіяти хаос в світі ( і залазити туди), укріплювати диктатуру, знищувати інакодумство.
Китай не засуджує жодну агресію, бо сам точить зуби на Тайвань.
Ісламські фанатики (за підтримки Ірану) - в своєму репертуарі.
Так і живемо(((
viter33• 14 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Вони хочуть ’коридор’ по самому півдню Вірменії
snejs• 14 октября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Нет государства Палестина,а значит и вернуть что-то НЕСУЩЕСТВУЮЩАЯ СТРАНА не может.
Странно,что находятся еще упоротые,которые не понимают разницу между существующей и НЕсуществующей странами
Удалено администрацией...
snejs• 14 октября 2023
Ответ дляPiracanta
История это одно. Но есть факты и логика.Для того, чтобы вернуть свои территории, Украина устраивает террор мирного российского населения? Совершает набеги на приграничные населённые пункты рашки, режет, убивает, сжигает и берёт в заложники мирных людей с требованием вернуть территории? Именно так поступает хамас. Историчка мамкина.
Удалено администрацией...
PinkyPink• 14 октября 2023
Ответ дляviter33
То зараз, а далі ніхто не знає на що наважиться Ердоган, який прекрасно памʼятає яка велична була Османська Імперія і який глобальний план
viter33• 14 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Це Зангезурський коридор (40 км. по півдню Вірменії) , що од’єднає 2 частини Азербайджану по території Вірменії
Азербайджан і Туреччина давно виношують та проголошують таку ідею
https://uk.wikipedia.org/wiki/Зангезурський_коридо...
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Это можно было бы обсуждать тогда.когда кацапстан бомбил бы Украину лет 50.гибли под бомбами тысячи похорон украинцев под всеобщую обеспокоенность и обицянки оружия.а выжившие украинцы продолжали бы бороться всеми доступными методами.
Напомню всем.сегодня в постах про бомбежку Украины десятки постов отчаявшихся украинцев ’залить московию горячей смолой!’
Признать террористическими и запретить на форуме?
viter33• 14 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Це ісламський світ
Там завжди були паші, султани з необмеженою владою, це не демократія
І Ердоган марить відродженням ’Османської імперії’
Його там стримує конкурент Іран (ще гірший, бо просто релігійний фанатик)
А в цілому - просто інший ментально світ, з іншим укладом життя, часто - безграмотний та фанатичний.
Якщо б не арабська нафта - обнести б колючим дротом і забути той ісламський світ як страшний сон(((

Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Предлагаю в теме диалог.не банить друг друга и читать.слушать.вести диалог.
Вроде тут украинцы и цель у нас одна-выжить и сохранить Украину в этом замесе!
LudaSHS• 14 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Я маю на увазі, що той мирняк немає куди вивести. Ізраїлю абсолютно цинічно і свідомо лишили вибір тільки між дуже поганим і дуже поганим.
Бо вивести реально їх можна тільки до Єгипту, який в цьому категорично відмовив.
Чому не ріжуть гідру - то окреме питання. Під час протестів в Ірані в мене був великий шок, коли їх не підтримали
Вот Египет
LudaSHS• 14 октября 2023
Рашка
Piracanta• 14 октября 2023
Ответ дляsnejs
Удалено администрацией...
Потому что палестинцы не заморочились её созданием
Их цель не создание своего государства а уничтожение другого. И земли свои они теряли, когда шли войной на Израиль. Пошли в атаку попали в плен называется. Изначально Израиль не занимал ничьи земли,а занялся развитием тех, что ему выделили.
Piracanta• 14 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Вы не видите разницы между болтовней в интернете и реальными действиями?
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Военные наши не болтают в интернете .а сражаются. И о сражающихся в будущем я пишу.а не о пустословах
Irina-5d24• 14 октября 2023
Ответ дляSergeyNew
Ого!
І біженців наших бистро прикриють з виплатами. Це ж нові наїдуть.
Армяне здесь давно и из Украины их тьма переехала. Все кто в Армении живет наверное по всей Франции родню имеют
Agnessa7• 14 октября 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Кстати, или не кстати, но чтоб два раза не вставать, а вы заметили, что Ванек изменился сильно? На канале только что куда летит. Ни шуток, ни прибауток как раньше, нет душевности уже той. Как другой человек. Но я спать иду, прочитаю завтра ответы)
Я теж помітила. Які думки щодо цього? невже якась інша людина замість нього?((
krasotalisa• 14 октября 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Хто ці ’ми всі’ ?
цивилізований світ. Європа, США, Канада, Австралія, Британія, тобто демократи.
Клементина• 14 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Рашка
А ось скабєєха публікує, що Ізраїль хороший

L-i-s-a-92af• 14 октября 2023
Ответ дляsnejs
Удалено администрацией...
А почему нет государсва Татарстан? Курдистан?Чечня? Осетия???
Есть факт,что на политической карте мира таких государств НЕТ.И не было Палестины,кстати,НИКОГДА в мировой истории
kristi_ana• 14 октября 2023
Ответ дляСоната любви
миром правит мировое правительство.
оно и пишет сценарии войн.
На советчице не верят в теорию заговоров), я об этом писала ещё год назад, всё идёт по сценарию, начиная с ковида. Потом была по плану Украина, дальше восток. Жирик же не случайно об этом говорил.
alex-3f3c• 14 октября 2023
цікаво, з Арменії теж заборонять виїзд? Доречі гордість пробирає за нашу владу і країну, вже не тільки Україна і сев.Корея забороняє виїзд а ще і Хамас
Masushki2• 14 октября 2023
Ответ дляIrina-5d24
Скажу мои наблюдения.
Перед войной ,в 21 году , азербайджанцы начали семьями выезжать на свою родину.
Жили себе в Украине по 10-15 лет , а тут стали уезжать .
Я ещё тогда удивилась - зачем , почему ?
И теперь подозреваю , что они чуть больше знали о теперешних событиях ещё тогда .
Masushki2• 14 октября 2023
Ответ дляКлементина
Хоче на двох стільцях всидіти
Мандарина• 14 октября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
не первый.Но казалось люди научились жить без них. А то можно скатится как раньше, племя на племя и кто сильнее того и город.
Удалено администрацией...
Inna_ya_krasivaya• 14 октября 2023
Ответ дляМандарина
Удалено администрацией...
вы это в каждой теме пишете, заело? не шли и не идут. это в парашке вашей любимой только так можно думать
Pole• 14 октября 2023
Ответ дляКлементина
Засцяла, їй же попередження зробили.
Odna Takaya• 14 октября 2023
Яка вумна Америка....
Все завжди знає, гоубоко всім занепокоєна....
Odna Takaya• 14 октября 2023
Ответ дляInsin
Мені чогось здається, що люди які були довбо...би тисячу років назад, такі й залишилися в основній масі своїй. Не допомогли ні технології, ні науковий прогрес.
Нажаль, Вам не здається.
Ирина-bbd0• 14 октября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Татарстан и Чечня есть. В оккупации у россии.