Где тут 0?• Изменено 14 октября 2023
Допомагаю близьким із окупації. В місяць виходить 15 000
Фінансово тяжко.
Одній оформлено пенсію і переселенські.
Другій тільки маю все оформити.
Сьогодні сіла порахувала і трохи в шоці.
Одна старенька, а друга дуже-дуже хвора.
Якийсь стан безвихіддя.
Заробляю в місяць 18-22 тищі.
Тобто працюю практично тільки на це.
Є чоловік, заробляє і утримує родину.
Але мені все одно гірко.
І не розумію, що кінця і краю не буде тому довгі роки.
Житло в окупації в дуже поганому стані.
Повертатися їм нема куди. Навіть якщо все скінчиться швидко
Одній оформлено пенсію і переселенські.
Другій тільки маю все оформити.
Якийсь стан безвихіддя.
Заробляю в місяць 18-22 тищі.
Тобто працюю практично тільки на це.
Є чоловік, заробляє і утримує родину.
Але мені все одно гірко.
Житло в окупації в дуже поганому стані.
Міс Всесвіт• 14 октября 2023
Ответ дляНагайна
так автору верно написали. она это вот подтвердила комментом ниже
ну покажіть мені коментар, де автор чекає, поки бабуся помре. може я щось пропустила🤪
Где тут 0?
• 14 октября 2023
Ответ дляКороль дивана
Питань нема. Зразу і інвалідність оформлюйте. Стосовно ліків , то протоколи різні. Вік ще нестарий, здоров´я всім
Це рецидив.
Я думаю надії мало.
Бо на цей раз все набагато гірше.
Я думаю надії мало.
Бо на цей раз все набагато гірше.
ОливьЕЖечка• 14 октября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Ви так само можете захворіти на рак, як і моя мама.
Тому не гнівіть Бога і радійте, що маєте ціле житло, вам не приходиться орендувати і ви вкладаєтесь в пенсію по інвалідності 2760
пффф, звідки ви знаєте яка у мене хвороба... у нас зараз хворі на рак без інвалідності? і так, зараз багато ліків від раку безкоштовні в стаціонарі, може варто цікавиться цім ... ще раз, годі голосити!
Мольфарочка• 14 октября 2023
Ответ дляМорковку дай
Одежда это пара тысяч, а что такого дорогого лечите? Почему бесплатно не обследуетесь через семейного?
Ви колись пробували безплатно лікувати у сімейного уже хвору людину у старшому віці? Спробуйте, дізнайєтесь багато цікавого. А може вам відкриються нарешті очі.
Где тут 0?
• 14 октября 2023
Ответ дляКороль дивана
За підтримку дякую.
Здоровʼя вам!
Анти-анонім• 14 октября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Пенсія 3500 і ВПО 2000
Мама тільки ВПО. Пенсіії ще не має.
Нормально, на квартиру хватить. Чи за 20 000 треба обов´язково? Люди і за 6000 знімають
Морковку дай• 14 октября 2023
Ответ дляМольфарочка
Да, отца с его 75 до 77, даже в районном ПНД все бесплатно было.
Мольфарочка• 14 октября 2023
Ответ дляМорковку дай
Рада за вас, нам прийшлося платити за все у великому обласному центрі.
Король дивана• 14 октября 2023
Ответ дляГде тут 0?
За підтримку дякую.
Здоровʼя вам!
Тепер зрозуміло, чому нема номеру карти. Ви розгублені і заморились. Ви сильні. Чоловік поряд. Приділіть і йому час. Ви ж розумієте, що навіть якби десь там було ціле житло, то вони всеодно не повернуться. Взнайте за компенсацію.
У вас в коридорі якась дивна річ є?
Ответ дляДоктор Варвар
Автор вот поэтому и обидно в Европе вы бы бабушку и маму бесплатно лечили , а нашей стране все шиворот навыворот , даже раша бесплатная медицина, не знаю что нашу страну изменит , пока кака была така есть(
В Європі (більшості країн ( немає безкоштовної медицини. Там вся медицина страхова.
Міс Всесвіт• 14 октября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
а закрийте вже рота
Встидаюся запитать• 14 октября 2023
Ответ дляГде тут 0?
У мами рак.
Чекати безкоштовних обстежень - не має часу МРТ в березні нам вже ні до чого.
Будь-яке житло зняти не можу.
Знайшла таке, що відповідає її потребам.
Однушку знімати не можу.
Я думаю зрозуміло чому
Будь-яке житло зняти не можу.
Однушку знімати не можу.
Я думаю зрозуміло чому
Так кто в оккупации?
Встидаюся запитать• 14 октября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Ми не в Дніпрі.
І вона не горить лікуватися.
Це теж окрема болюча тема.
І вона не горить лікуватися.
Це теж окрема болюча тема.
Ну если она просто хочет, чтобы ее жалели и внимания к себе, то вы это вопроизводите
Морковку дай• 14 октября 2023
Ответ дляМольфарочка
Ну, надо было настоять на своем
ОливьЕЖечка• 14 октября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Це рецидив.
Я думаю надії мало.
Бо на цей раз все набагато гірше.
Я думаю надії мало.
Бо на цей раз все набагато гірше.
а тобто це вже рецидив, але все ще без інвалідності , ну да, звісно віримо
Херсон це Україна• 14 октября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Ліки, оренда.
Зараз одежу мамі треба на зиму купити, бо вивезла її в одному халаті
Попросите одежду, хоть тут. Или в фейсбуке. Помогут
Грамотний хвіст• 14 октября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Буду оформлювати.
Бабусі ж не дадуть, бо у неї пенсія і ВПО.
ЇЙ НАЧЕ не положено
Обом дадуть.
Где тут 0?
• 14 октября 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Так кто в оккупации?
Ніхто не в окупації.
Всі біля мене у вільній Україні.
nabludatel• 14 октября 2023
Ответ дляГендиреХтор
Може,це якось вас заспокоїть
Ми свекрусі сплачували лікування і хорошу клініку, було 3000-5000 грн в день з ліками
То ще без війни і ми не бідні
Півроку так,як ставало краще по ліках - то підключався масажист/фізіотерапія і то ще плюс
Наша дочка їла макарони, піцу з фори і щось у школі ( нас навіть вдома не було ніколи, крім ночі ) бо то все треба було заробити.
То ще без війни і ми не бідні
Дуже дивні у вас пріоритети. Забити на дитину, щоб заробити свекрусі грошей.
Ответ дляВанна Тазиковна
что жe здeсь у всex, очenь сильnо больnыe родитeли, которыe дажe ne nа пenсии eщe? это такой трафарeт литeратурnый?
Хз. Здорова мама померла в 53. Батько ще дрова рубав вчора. Не жаліється. А тут прям такі хворі всі, як моя бабця, царство їй небесне. Більше ста років все хворіла і хворіла.
Встидаюся запитать• 14 октября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Ніхто не в окупації.
Всі біля мене у вільній Україні.
У вас тема называется ’помогаю близким ИЗ оккупации’ а если бы они были не из оккупации, это бы что-то изменило?
ОливьЕЖечка• 14 октября 2023
Ответ дляМольфарочка
угу, лікую батька 79р ( 2гр інвалідності), отримую ліки за програмою ’Доступні ліки’ безоплатно, або з невеликою доплатою
Котогосподиня• 14 октября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Я їх єдина дочка і онука.
Сорян, але колись мама працювала тільки на вас і кінця і краю тому не було. Ви так в пості написали, наче допомагаєте близьким, наче тріюрідні сестрі брата, а не мамі і бабусі.
Где тут 0?
• 14 октября 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Житло було б власне, яке можна було б обладнати під нужди інваліда.
Була б одежа , були б документи на руках всі, в не те що вціліло.
Где тут 0?
• 14 октября 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Обом дадуть.
Дякую, я з понеділка займусь
Грамотний хвіст• 14 октября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Ніхто не в окупації.
Всі біля мене у вільній Україні.
Спитаю ще раз. В якому ви місті? Це важливо, якщо треба допомога.
Автор, по вашим відповідям мені здається, що ви розгублена. Розумію що втома, виснаження тощо.
Але тут в темі я бачу, як люди готові вам допомогти. Задають уточнюючі питання, що дати вам інформацію. Ви якось уникаєте(
Оформіть рідним грошову допомогу від УВКБ ООН. Кожному 17460 грн.
Але там головне - раніше не отримували від інших міжнародних фондів.
Ще є Карітас. Там є й інші види допомоги.
Где тут 0?
• 14 октября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Куди мені з цією інвалідністю?
ГендиреХтор• 14 октября 2023
Ответ дляnabludatel
Врятувати життя людині- то нижчий пріоритет?
Ви, Люди ? Чи хто Ви?
З дитиною все добре, виросла /здорова/
Ви, Люди ? Чи хто Ви?
З дитиною все добре, виросла /здорова/
Где тут 0?
• 14 октября 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Ніколи не отримували ніякої допомоги.
Я не хочу писати з кого я міста.
Мені тут стільки гадості понаписували
Правда огидно.
Хочеться руки помити від телефону.
Я ні в кого нічого тут не просила, ні грошей, ні одежі.
Дякую людям, що поспівчували чи порадили з допомогою.
Буду шукати офіс ООН в нашому місті.
Я чула про ці види допомоги.
Дякую, що не глузували.
Здається світ геть здурів.
Я не хочу писати з кого я міста.
Мені тут стільки гадості понаписували
Правда огидно.
Хочеться руки помити від телефону.
Буду шукати офіс ООН в нашому місті.
Я чула про ці види допомоги.
Дякую, що не глузували.
Здається світ геть здурів.