Барабан для дорослих• Изменено 16 октября 2023
Золовка, свекруха, веганство і «цибуляні» котлети з мʼяса
Приїхали в гості до батьків чоловіка.
Ми з іншого міста.
З нами їхала і його сестра.
Сестра розповідала багато про веганство, просвітлення і довгий шлях до чистого харчування без болі, крові і страху, що застиг в очах убитих тварин і т.ін.
Свекруха подає до столу веганські і мʼясні страви, щоб задовольнити уподобання всіх присутніх.
Серед веганських - котлети із цибулі.
Які насправді мʼясні (слухайте мʼясо я від цибулі я відрізняю).
І ось золовка їсть котлети, нахвалює , всим пропонує скуштувати, мені в тому числі.
Свекруха тішиться, каже що дуже рада, що в неї така просвітлена дочка, і сама б вдарилася б у веганство аби не свекор- йому мʼясне готувати треба.
Я сиджу і трохи в шоці, тобто дві людини говорять на чорне біле і роблять вигляд, що одна одній вірять, а всі навкруги їм підіграють.
На якусь хвилинку здалося, що я божеволію.
Після вечері спитала чоловіка « А що це було?»
Він розвів руками каже «Просто не питай, не знаю що тобі сказати».
Не знаю як мені вчинити, відчуваюсь по-дурному.
Таке враження, що мене втягують в якусь божевільну гру.
Ми з іншого міста.
З нами їхала і його сестра.
Серед веганських - котлети із цибулі.
Барабан для дорослих
• 16 октября 2023
Ответ дляМадамОхмури
нужно жить отдельно и видеться раз в три года
Ми живемо окремо. В іншому місті.
МадамОхмури• 16 октября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Ми живемо окремо. В іншому місті.
и не ездить
Бабайко• 16 октября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Ми живемо окремо. В іншому місті.
Газлайтинг)),ну в конце концов вам не все равно?
Меряю от 0• 16 октября 2023
А не обращать внимания не вариант? Вас же не просят оценивать/ комментировать.
Барабан для дорослих
• 16 октября 2023
Ответ дляБабайко
Хто кого газлайтить?)
Ні, мені не все одно
Бо на хвилинку мені здалося, що я в філіалі дурдому.
Реально я почала думати, що я поїхала кришею
Ні, мені не все одно
БезПаспортаНеПродаю• 16 октября 2023
Сміюся) це як дружина графа Толстого варила йому ’веганський’ супчик на куриному бульоні, а він потім бісився що інші не вміють приготувати точнісінький супчик як в неї))
Фрикаделька• 16 октября 2023
Ви, мабуть, вважаєте, що і Земля крутиться тільки через вас :)
Ці котлети вас не чіпають, і ви їх не чіпайте.
Лялька в колисці• 16 октября 2023
З цибули цілком смачні котлети, скоріше всього там соєвий білок+ ароматизатор .
Фрикаделька• 16 октября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Хто кого газлайтить?)
Ні, мені не все одно
Вітаємо у нашому клубі!
Бабайко• 16 октября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Хто кого газлайтить?)
Ні, мені не все одно
Они вас,а почему вам не все равно?
энциклопУдия• 16 октября 2023
моя сестра курит, но скрывает. Но я знаю, что она курит.
Она делает вид, что не курит, я делаю вид, что не знаю, что она курит
Барабан для дорослих
• 16 октября 2023
Ответ дляБабайко
Они вас,а почему вам не все равно?
Чому мені не все одно коли мене газлайтять?))
Навіть не знаю як вам пояснити.
Це дуже неприємно і дивно.
Ти не розумієш, що відбувається. І з тебе наче роблять ідіотку
Навіть не знаю як вам пояснити.
Це дуже неприємно і дивно.
Барабан для дорослих
• 16 октября 2023
Ответ дляБабайко
У меня нет голоса, но когда я пою все аплодируют и кричат молодец
Це інше.
БезПаспортаНеПродаю• 16 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Моя давня подруга зі своєю мамою так все життя ховаються одна від одної. Саме смішне що подрузі 35 і вони живуть разом))
к.Буланова• 16 октября 2023
Ну така родина. Їм так комфортно. Можете щось сказати наступного разу, але буде скандал року — даю 100%)) Ще й винною залишитеся.
Царевна в уггах• 16 октября 2023
Думаю золлвка бреше що не їсть м´яса...в мене сестра була колись вегетаріанкою,так їй м´ясо смерділо,а коли почала їсти, то було спочатку погано.
Фрикаделька• 16 октября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Навіть не знаю як вам пояснити.
Це дуже неприємно і дивно.
Навіть не знаю як вам пояснити.
Це дуже неприємно і дивно.
Проблема в тому, що ви не розумієте і на вас дуже легко повпливати. Працюйте над собою.
Бабайко• 16 октября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Навіть не знаю як вам пояснити.
Це дуже неприємно і дивно.
Навіть не знаю як вам пояснити.
Це дуже неприємно і дивно.
Но вы же не идиотка, идиотка сказала бы,да вы врёте,вы придурки,это мясо,щас докажу. Помните сказку Голый король? Все понимали,но по своим причинам подыгрывали.
Борисфенка• 16 октября 2023
Є такий рецепт з суворих 90-х - котлети з цибулі. Все м´ясо замінити тертою цибулею, решта по рецепту - яйця, хліб, розмочений в молоці, сіль, перець тощо. На смак дійсно схоже, мало хто розуміє, що там м´яса нема.
Є ще котлети Шкільні - м´ясо замінити хлібом розмочений, також цибулі побільше. Багато хто їх в дитинстві їв і нахвалював.
Покорительная• 16 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Я как ваша сестра.. Моя мама, сестра и брат, как Вы.. Я делаю вид, что не курю, они делают вид, что не знают, что я курю.. И всё хорошо...
Пиу!Пиу!• 16 октября 2023
Вы котлеты с лука попробовали? Как они по вкусу?
Вы очень заморачиваетесь, сестра выбрала веганство, мать типа поддерживает ее выбор. О чем вы распереживплись? У вас же мясо не отбирали?
Бабайко• 16 октября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Це інше.
Они боятся меня обидеть, и делают вид ,что им нравится. И вы сделали вид,что верите,вам все равно,а им приятно. Надо было рецепт попросить,или сказать,мама,завтра покажите как делаете.
маринабаранова• 16 октября 2023
Ну и что тут такого - ,,каждый по своему сходит с ума... ´´)
Не берите а голову - весь вы живёте отдельно)))
Барабан для дорослих
• 16 октября 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
У мене так подруга веганка зʼїла типу веганський паштет , а він був з мʼясом. Її рвало наче після отруєння.
Я теж не вірю, що можна 10
Років не їсти мʼяса, а тоді як ні в чому не бувало налупитися курячих котлет
Я теж не вірю, що можна 10
Чебураха з перцем• 16 октября 2023
Ответ дляБабайко
Особенно когда уже точно конец выступления?
дама_из_декрета• 16 октября 2023
Ответ дляБорисфенка
). а яйця- то також веганське? бо інакше ту цибулю до купи не зліпиш..