бЭйбА• 18 октября 2023
Женщины про мужчин. Вы тоже такие?
есть у меня знакомые и одна бабуля была, которая рассказывала, что мужчине все самое лучшее, мужчина глава семьи, он умный, красивый, сначала ему есть и вкусности, потом только детям и остальное себе, эту же бабулю дед бил..Но суть не в этом, есть еще пару знакомых, которые с мужчин, парней, сыночков пыль сдувают, а девка типо вытерпит, сильная.
Вот недавно с ветеренаром-женщиной общалась, говорит, ну это же кошка, пусть терпит, вот коты это да, к ним нужно подстраиваться
Если чесно, мне от этого всего хочется закрыться, как же наше общество и мужчин воспитывают. скажите, это только я такое замечаю или в вашем окружении тоже такие?
Помню подруге мама говорила, самое главное чтобы муж был красивый, а все остальное стерпится и чтобы ты старалась для него и все делала. Просто рука лицо
Результат:
вже голосів:
446 (97.17%)
Зашквар. Равноправие лучше
13 (2.83%)
Тоже так считаю
Водійка хімарса• 18 октября 2023
Ответ дляМастер Пис
А он об этом знает ?
А чому він (чоловік) не повинен знати що він партнер?
Думаєте він не в курсі?
Гостра на язик• 18 октября 2023
Ответ дляМастер Пис
Вы сейчас о тех кому нет 18 и более 65 ?
я зараз про жінок, яким типу не вистачить чоловіків
закордоном валом чоловіків, жінок випускають
логіку ловите?
Мастер Пис• 18 октября 2023
Ответ дляГостра на язик
логіку ловите?
Видимо нет
Ленивица-красавица• 18 октября 2023
Ответ дляУма Палата
Удалено администрацией...
А это тут при чем?
Братья Капли• 18 октября 2023
Ответ дляБлиск думки
Мужчины не всегда живут меньше женщин
Так, ви маєте рацію
Блиск думки• 18 октября 2023
Ответ дляБратья Капли
Так, ви маєте рацію
Обратите внимание - я написала: ’НЕ всегда’
Кили и Манджаро• 18 октября 2023
Дуже здивована повальним дурнуватим фемінізмом, який до добра не доведе))
У нашій сімʼі батько голова на том простом основаніі що він кормілець і мужчина. Мама завжди вчила відноситись до нього з повагою і любовʼю. Ми не починаємо істи поки він не сяде за стіл, найкращий і перший кусок йому)) Але це все взаємно- наприклад в конфліктах він стає на іі сторону і захищає свою жінку..
Стосовно такого відношення ми якраз говорили- так ще якихось 40-50р не було не світла, ні води, ні опалення! Без чоловіка навіть дрів не нарубаєш і тд. Це зараз в квартирах жінки стали богінями і не підходь до них. А тоді так чоловік на вес золота був.
А в нашу війну як було? перші дні за кого ховалися і хто захищав?? Хто в окупаціі без цивілізаціі був, відчув як то без чоловіка
Кили и Манджаро• 18 октября 2023
Ответ дляГостра на язик
логіку ловите?
Поживем побачим😁
Недомужиків, геів, пополамщиків і тд закордоном хватає…
А наші найкращі наймужніші гинуть
Гостра на язик• 18 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
ну тепер коли ми в цивілізації, то можна вже куски ділити пополам?)
а то ще багато ’голів’ потікали закордони, а з такою логікою, то мабуть теж все життя їли найкращі куски.
Луноходик_Ик• 18 октября 2023
Автор, это в социуме, где была война. После второй мировой было время, когда за мужиков дрались. Потому и с женщин спрос, а мужчинам все самое самое.
Кили и Манджаро• 18 октября 2023
Ответ дляГостра на язик
Не зрозуміла вас😁
Я говорю про ставлення до чоловіка виключно з позиціі поваги без ущімленія будь чиіх прав
І чоловіки нашоі сімʼі оправдали таке відношення за ці 2 тяжкі роки ❤️👏
Гостра на язик• 18 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Не зрозуміла вас😁
ну шо це за повага така, якшо чоловіку найкращий і перший кусок, а де повага до жінки? їй типу і не кращий кусок згодиться? з фіга лі така несправедливість?
без батька ви їсти не сідаєте, а без матері виходить сідаєте?
шо це за повага в одні ворота?
якшо це повага, то виходить матір поваги не достойна? їй і так згодиться? вона якась людина другого сорту?
шо це за повага в одні ворота?
Гостра на язик• 18 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
і до речі завдяки дурнуватому фемінізму ви мали змогу отримати освіту, маєте право голосувати і бути обраною, самій обирати за кого вийти заміж, маєте право на розлучення, на те щоб після розлучення діти проживали з вами, маєте право володіти майном і ходити по вулиці без супроводу, а вас за це не вважають шльондрою. Отаке собі маєте завдяки ’дурнуватому фемінізму’.
Кили и Манджаро• 18 октября 2023
Ответ дляГостра на язик
шо це за повага в одні ворота?
Звідки стільки обурення? ))
У нас всім свього вистачає))
Мова про повагу і проявлення турботи до голови сімʼі так як він весь час на роботі і чоловіки більш ідять ніж жінки
Але це в однаковій мірі працює, тато нам теж лишає, купує, приносить найсмачніше найкраще
У нас всім свього вистачає))
Фуліганка• 18 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Не дуже він і кормилець, якщо найкращий кусок тільки один. Вже ж не дефіцитні часи, можна купити чи зготувати n-ну кількість однаково хорошого
рукиЖимолости• 18 октября 2023
Мені от теж здавалось завжди що у деяких сім´ях дівчатка - потенційні донори органів. Пам´ятаю випадок коли дівчинку на кілька років пізніше віддали до школи щоб була в одному класі з молодшим братом, доглядала за ним.
Кили и Манджаро• 18 октября 2023
Ответ дляГостра на язик
В цій темі я бачу лише злих зневажливих тьоток без поваги, жіночності і тепла
Такі собі крайнощі фемінізму…😁 я все сама, мені ніхто не нужен
Фуліганка• 18 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Причому тут сама? Вам влучні питання задали. Без батька за стіл не сідали - а без матері сідали? Батько годувальник, а мати на ліжку задерши ноги лежала місяцями, що тільки недоїдків після чоловіка гідна?
Гостра на язик• 18 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Звідки стільки обурення? ))
У нас всім свього вистачає))
Так як же вам найсмачніше і найкраще, якшо ви вже написали що це йому найсмачніше і найкраще?
А якшо найсмачніше всім, то виходить порівно, а не вашому батькові найсмачніше і найкраще?
То ви вже визначтесь, а то починаєте плутатись.
Тобто все таки без матері ви їсти сідаєте, я так зрозуміла, не заслужила вона вашої поваги виходить, ще мабуть і подає в процесі, ну не батьку ж цілому голові сімї подати хліба там чи вилку, у вас матір для подавання придумана.
Отак от народжуй дітей, давай нове життя, а повага батьку, сумно.
Пушап Мі мі• 18 октября 2023
Ответ дляУма Палата
Удалено администрацией...
В этом месте равноправие у них заканчивается)))
Кили и Манджаро• 18 октября 2023
Ответ дляФуліганка
Ви знову принижуєте цінність чоловіка)
Всім всього вистачає з надлишком, всі щасливі і задоволені, за останній кусок не бʼються))
Фуліганка• 18 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ви знову принижуєте цінність чоловіка)
Чим?
Пушап Мі мі• 18 октября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Не будет у нас такой ситуации. Из Украины выехало 8 млн.беженцев и большинство это женщины и дети.. Так что это женщины будут на вес золота.
Не смішіть.
Закінчаться виплати -90 % приїдуть назад.
А з 10 інших ще половина тих, хто живе в европі за рахунок чоловіка, який з України гроші надсилає
Кили и Манджаро• 18 октября 2023
Ответ дляГостра на язик
Браво фемінізм👏👏👏
Будем спечератися хто кому вилку має подати😂
Гостра на язик• 18 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Браво фемінізм👏👏👏
Так, а про шо сперечатися? І так ясно, шо вся сімя має прислуговувати батьку на тій простій підставі, що у нього є член, ой пробачте, на тій підставі що він мужчина.
Кили и Манджаро• 18 октября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Не смішіть.
А ще % не буде куди вже вертатися, бо свято место пусто не буває))
Пушап Мі мі• 18 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ні, у таких -@мені всі і все дАалжнЫ»
Фуліганка• 18 октября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Перше речення
Що перше речення? Якщо комусь віддається кращий кусок, а всім іншим гірші, то явно про ’всього всім достатньо’ мови не йде. А про якого тоді ’годувальника’ йде мова, якщо тій матері треба з гівна пулю ліпить, щоб сім´ю нагодувати? Ще й без неї істи сядуть