Соображалочка• 18 октября 2023
Скільки було вашому чоловікові, коли в нього народилась перша дитина?
Я зараз дивлюсь на своїх однокласників, ніхто не спішить одружуватися, мати дітей. По 37 років усім. Більшість хлопців класу. Дівчата з дітьми, окрім одної.
Чому зараз так, чому так довго наважуються на дітей? Час змінився
Не гавкаю- но охраняю• 18 октября 2023
Познайомились коли чоловіку було майже 24, в 25 одружився, в 27 народився син
Невгамовна шахиня• 18 октября 2023
33 роки. З близького оточення поки тільки ми маємо дитину
Упругая попка• 18 октября 2023
18 перша донька. Я друга дружина. 26 і 31 було, коли наші діти народилися. Я молодша на 8 років. 25 років разом вже.
Щепотка_совести• 18 октября 2023
У нас была куча других интересов, увлечений и времяпровождений. Не до детей было)
Не гавкаю- но охраняю• 18 октября 2023
А так то з оточення тільки у одного нема дітей, йому 34. А от незаміжніх/без пари і бездітних жінок дууууууже багато, і всім 30-35+
ПП-шница• 18 октября 2023
Тому що мужчина,на відміну від жінки, батьком і в 70 років може стати чисто з фізіологічної точки зору,тому вік у 35+ для мужчини-ні про що. Пріоритети інші.
Може ще третю?• 18 октября 2023
Когда мы поженились, мужу было 36, и у него сразу появились двое моих детей, которые ему, как родные..своих не может иметь...
Луноликая Вика• 18 октября 2023
Моєму чоловікові було 23роки.
Мені в цьому році буде 40, і в мене досі є одноклассниці(ки) які не мають дітей і не були в шлюбі, хоча я сама мала в класі більшості вже є 41 а деяким 42роки.
Шмоточницаца• 18 октября 2023
Та дебільна мода пішла народжувати першу дитину майже в 40 років. Дивляться на камерон діаз і думають, що це для всіх буде так само без зайвого клопоту
Але як показує життєвий досвід, то спочатку думають, що все життя попереду і треба квартира, машина і щось ще. Потім років з 35 до 40 намагаються завагітніти самостійно. Не виходить. Здають аналізи, ходять по лікарях, по бабкам, по церквам та шаманам і шукають причину, чому не виходить. І в 40 беруть 5 тисяч долл та йдуть на еко