Levskaya• 20 октября 2023

Ощадбанк. У онко больной свекрови украли деньги

Девочки, только что позвонила свекровь. Еле говорит, мошенники по телефону развели на 38 000 гривен. Дала им все коды, все. Ощадбанк Украина.

Свекровь находится в Польше с начала войны, у неё рак, здесь сделали операцию.

Что я могу сделать, чтобы как то помочь фактически (не морально)? Я живу в Польше 6 лет и не знаю, как работают службы банка, у меня нет ни украинского номера телефонов, ни счета. Другая родня звонили на все линии, там только боты, говорят перезвонят завтра.

В Польше можно отозвать как то, или то перевод. Короче, я не знаю, что делать дальше, мы то ей поможем финансово, но неужели ничего сегодня нельзя сделать со стороны банка?

П.с.она дивет6не с нами, говорит, номер был ощадбанка😢
автор Levskaya • 20 октября 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Как может в Польшу позвонить ощадбанк? Откуда теоретически знают её польский номер?
Звонили на УКРАИНСКИЙ НОМЕР

автор Levskaya • 20 октября 2023
Ответ дляЛеска
Звідки вона знає що номер ощаду?
Вона так сказала. Ось номер вона дала, який дзвонив. 380443630133 повірте, я без поняття які банки в Україні, які в них номер... Була..
автор Levskaya • 20 октября 2023
Девочки, смотрите, в приложении такие написано... Что значит Заблоковано? Оказывается, немного больше сумма. Осматок на счету 10 грн.. А 40+заблоковано..
Как это и что это значит?
alyona_niki• 20 октября 2023
Ничего вы уже не сделаете . 🤷‍♀️будет наукой в след раз , успокойте свекровь .
Zelenkа• 20 октября 2023
Ответ дляLevskaya
Хм, гугл каже Ощадбанк. Гетконтакт висвітив відразу червоним - це шахраї.
Zelenkа• 20 октября 2023
Ответ дляLevskaya
Как это и что это значит?
Це може бути, що ті суми, що переводились, зависли десь на перевірку. Наприклад, є ліміт на суму переказу на картку іншого банку і тд. У Ощада дофіга обмежень, це може вас спасти.
На гарячу лінію стукайте цілодобово, як це вночі не працюють? Бути такого не може.
Леска• 20 октября 2023
Ответ дляseami
А вони знали її ПІБ, банк обслуговування? Читаю про такі випадки і інколи шахраї ну дуже багато інформації мають, звідки вона в них? Співчуваю, гарні поради вище дали звернутися і до банку, і до кіберполіції. Навіть якщо кошти не повернуть, може зоя якийсь шанс є, що знайдуть потвор.
Подивилася в інеті консультант ощада підтверджували цей номер їхній. Виходить їхнім номером тел користуються співробітники +знають данні, решту по рахунку. Обовязково треба писати заяву в кіберполіцію та безпеку банку

dajkiri-irina• 20 октября 2023
Ответ дляenglish book
Дзвонять. Але ж не с приводу пін коду. Мені раз в місяць обов´язково дзвонять з приводу кредитів. Пропонують,умови розповідають.
В Польшу врядли
автор Levskaya • 20 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Справа в тому, що вона не може дозвониться... Боти
Леска• 20 октября 2023
Ответ дляСвята
Вам никогда не звонили мошенники? Мне миллион раз. Ни один не знал фио. Пытались называть Пані Іванна, но фигня в том что это имя я писала на олх, я к нему не имею отношения. Никогда не назвали Фио. Никогда не знали сумму на счету. Представлялись : это вам из банка звонят. На вопрос какой банк? Чаще отвечают: ваш банк.
А мене питали типу звонять зв спілки банків і питали карти якого банку я маю )))
Потм телефонували з того самого номера (лохи!) Представилися ощадом, потім приватом
dajkiri-irina• 20 октября 2023
Ответ дляLevskaya
Нет такого у ощадв. У них 800 и т.д, по-моему
Леска• 20 октября 2023
Ответ дляenglish book
Менеджери, які працюють можуть зливати бази клієнтів іншим банкам.Коли змінюють місце роботи. Ці бази можуть в того менеджера просто вкрасти, або він їх може продати.
Мені колись показали таку з податкової. По своєму ІНН я про себе все побачила. Правда там трирічної давнини останній запис був. Але все ж.
Був там пошук і по ПІБ
В нашій корумповній країні всі бази можна купити, навіть з митниці.
Zelenkа• 20 октября 2023
Ответ дляLevskaya
Так там треба прослухати і натиснути щось типу ’поговорити із представником’, бо автоматом бот. Далі живі оператори.
Спробуйте замовити їй зворотній зв‘язок з сайту, може є таке?
dajkiri-irina• 20 октября 2023
Ответ дляZelenkа
Кстати, с социальной карты ограничены переводы,есть лимит. Это шанс автора
Zelenkа• 20 октября 2023
Ответ дляdajkiri-irina
От і я за те кажу. Я саме через оці заморочки постійні відмовилась від їх послуг, але іноді вони таки корисні. Зараз головне - живий оператор.
Zelenkа• 20 октября 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Прикол в тому, що ні. Вони передзвонюють саме із 044.
english book• 20 октября 2023
Ответ дляLevskaya
Как это и что это значит?
В Ощаді така фішка. Ти витрачаєш якусь суму, і вона спишеться лише через деякий час.Вночі наприклад.
Але не знаю чи це допоможе вам якось. Наприклад, я перевела кошти, і в мене світилося, що ці кошти заблоковано. Але ж ті кошти фактично вже перевелись, і людина їх витратила. Тобто фізично їх в мене вже немає, а воно горить заблоковано.
автор Levskaya • 20 октября 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Смотрите, я не в курсе вообще, свекровь сказала с ощала, наверное, она это откуда то взяла. Девочки пишут, что совпадает. Понятно, что мошенники
Леска• 20 октября 2023
Тел гарячої лінії 0 800 210 800 щойно дозвонилася.
Куда свекруха телефонує? Там боту треба сказати ,,мошенніки,, і зєднують з фахівцем

Zelenkа• 20 октября 2023
Ответ дляLevskaya
Я знайшла вам на їх сайті способи зворотнього зв‘язку. На месенджери треба просто натиснути і далі додаток відкриється. Як з телефоном: там треба ввести свій номер буде їй, справиться?

https://www.oschadbank.ua/zvorotnij-zvazok
автор Levskaya • 20 октября 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Да социально
Zelenkа• 20 октября 2023
Ответ дляЛеска
Бляха, я вже готова пішки в ту Польщу йти давати всім піздюлєй))))
seami• 20 октября 2023
Ответ дляСвята
На щастя, ні. Але я читаю про такі випадки, в них дійсно інколи забагато даних. Можливо якось зливаються бази, де людина реєструвалася.
Леска• 20 октября 2023
А кому в польщі пілюлі будете давати?
Може руки трусяться і мізки відключилися що в автора, що в свекрухи. Куда свекруха звонить так і не зрозуміло.
seami• 20 октября 2023
Ответ дляLevskaya
Как это и что это значит?
Авторе, попросіть зробити саме скрін номеру з останніх вхідних і зафіксувати дані карток на які проводилися перекази. Поки нічого не заблокували зробіть це для себе.
автор Levskaya • 20 октября 2023
Ответ дляЛеска
А кому в польщі пілюлі будете давати?
Я в іншому місті зараз! Телефон передала! Сказала, що говорити, вислала скріни!
english book• 20 октября 2023
З Польщі дзвонити +380442478418
Або +380800210800
автор Levskaya • 20 октября 2023
Ответ дляЛеска
Передала
автор Levskaya • 20 октября 2023
Ответ дляZelenkа

Дякую!
Zelenkа• 20 октября 2023
Ответ дляЛеска
А кому в польщі пілюлі будете давати?
Та то я так про допомогу жартую. Та звідси чим можу, он допомагаю. А бази всі злиті вже давно. Пам‘ятаєте перші супермаркети років 20 тому, там анкетка була. От звідти і почалось.