Железобетон• 20 октября 2023
Уклала договір оренди, тепер жалкую
Вчора ввечері уклали договір оренди, двокімнатна квартира, другий поверх, газ є, наче те що шукала.
Сьогодні пішла прибирати, чужі речі на балкон виносила, дивлюся там купа дохлих тараканів на кухні, у ванній відколотий кусок емалі, в спальні відходить кусок стіни, повітря під гіпсом чи шпаклівкою, не зрозуміла що там за матеріал, павутиння усюди, пилюка.
Замахалась капець як. Прийшла додому і думаю, з одного боку, тут усе на електриці і восьмий поверх, треба до зими щось придумати, а з іншого вже зараз вилазять якісь проблеми, засмутилася, думаю, може поквапилася і треба було пошукати ще(
Ангелок з ріжками• 20 октября 2023
Та вы походу ваще не глядя на квартиру его подписывали, заочно что ли?
Железобетон
• 20 октября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Та дивилась, але ж воно усе поверхнево, та й там купа речей хазяйських (люди виїхали, квартиру вирішили сдати), почала виносити усе на балкон, трошки «розвиднілося»
А шо сталося?• 20 октября 2023
поубираете и будете жить
пару недель и приживетесь
мне тоже некомфортно менять жилье, все чужое какое-то, а потом нормально
пару недель и приживетесь
Железобетон
• 20 октября 2023
Ответ дляБелоснежко
какой город? за сколько сняли?
Місто маленьке, зійшлися на 7500грн, це двокімнатна, 52кв.м., будинок десь 80-х років, вона хотіла трошки дорожче.
Однушку знімали ще три роки тому за 5500грн, у новобудові.
Зараз в середньому однокімнатна 8-10 000грн
Федорино Горе• 20 октября 2023
Так все залежить від того, за які гроші ви зняли це житло.
Ви ж розумієте - у всього є своя ціна.
Якось бачила відео - орендована квартира метрів 70 в Тетріс-хол.
Там була озвучена сума місячної оренди: 100 тис. грн.
Коли була така ціна (до війни чи вже під час) - не знаю. Але при любому курсі валют це значна сума. Так і квартира там була - просто мрія.
Ви ж розумієте - у всього є своя ціна.
руки_Крюги• 20 октября 2023
Проще зарядную станцию купить. Мы купили уже у зиме. По цене на то и выйдет, если арендовать. Я же правильно понимаю, что вообще квартира у вас есть?
Железобетон
• 20 октября 2023
Ответ дляБелоснежко
нифига се цены в маленьком городке... как в Киеве..
Навіть дорожче, бо немає такого вибору як у Києві, квартири розлітаються, багато ВПО, та і так багато хто орендує
Пушап Мі мі• 20 октября 2023
Ответ дляБелоснежко
Та може це передмістя Києва(Вишневе, Ірпінь, Буча, Бровари)
Железобетон
• 20 октября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Ні, ми орендуємо вже девʼять років, своє житло на окупованій території
Железобетон
• 20 октября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Не вгадали
руки_Крюги• 20 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Вы хотели еще одну арендовать или сменить просто? Лучше купить зарядную станцию, если квартира норм и цена
Железобетон
• 20 октября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Дохлые тараканы - это не живые тараканы так-то
Ну, в новобудові я їх взагалі не зустрічала, малий не знає що то за звірі
Анонимба• 20 октября 2023
Да ну, вы мелочи описываете. Мы в том году квартиру мечты купили, и то когда переезжали какие-то вещи и по мелочам оставшаяся после прошлых хозяев грязь и мусор в разных закутках раздражали. Но отмыли, и вот уже второй год живу с ощущением, что это моя квартира мечты.
руки_Крюги• 20 октября 2023
Ответ дляАнонимба
От тараканов не так то просто избавиться. Особенно если соседи не готовы поддержать инициативу травли
Поміркована думка• 20 октября 2023
Ответ дляБелоснежко
Вот тоже подумала.
Анонимба• 20 октября 2023
Ответ дляБелоснежко
Где в Киеве двухкомнатные по 7500? И даже по 10 000.
Железобетон
• 20 октября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Хотіли змінити, бо дитина підросла, та й світло взимку часто вимикали, сиділи по 8-16 годин без електрики, а тут усе електричне і восьмий поверх, замахалася пішки ходити
Железобетон
• 20 октября 2023
Ответ дляЗараз на дієті
А чому не прибрали перед здачею в оренду?
Це не до мене питання, я і до, і після себе прибираю
руки_Крюги• 20 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Понимаю. Может по знакомым поспрашивайте, а вдруг кто-то и сдает что-то. Или переехать в город побольше, если работа не держит
Поміркована думка• 20 октября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Мы купили 72кв.в Броварах ,делаем ремонт.Чтоб сдать ее - говорят 8-10 тыс.То за эти деньги жалко нормальный ремонт делать.Теперь будем доделывать частично ,а свою сдавать в Киеве..
Міряю від одиниці• 20 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
В новостроях такие же люди живут и занести могут. У меня вот периодически лезут от соседей. Зимой пропадают, но летом - ппц(
Поміркована думка• 20 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Бедные люди ,когда с@ка это все закончиться блин.
Поміркована думка• 20 октября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Тараканы можно всегда вывести.Это не клопы.
Зараз на дієті• 20 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
То ж не до вас. Це у вас повинно було бути таке запитання до власника квартири