Лиса91• 25 октября 2023

Доктор Берг радить їсти 1 раз в день хто так їсть відгукніться)

Дивилася відео як схуднути без шкоди для здоров´я так от доктор Берг радить їсти повноцінно 1 раз в день! При такому режимі харчування каже що можна стати здоровішим! Хто харчується так само як радить Берг відгукніться будь ласка)
Файно Замало• 26 октября 2023
Ответ дляКатастрофа
Тільки для здорових людей підходить.
ага, щоб стати хворим, класна порада))

Сільський ансамбль• 26 октября 2023
Ответ дляПозитивна
Можна приблизне меню?
Як бжу на день? Дотримуєтесь?
Дякую.
Максимум в день 1800 калорій.
Обід -12:00 - 3 яйця, салат, кіноа/ булгур/нут / сочевиця/консервована квасоля і т.д.
Вечеря - 18:00 - соєвий йогурт з вівсянкою та горішками, іноді додаю ягоди. Або якщо не дуже голодна, то просто яблука/морква/селера та трошки горішків.
Також роблю протеїновий коктейль, бо я вегетаріанка і не добираю норму білка в день.
+ 2 літра води в день
66сезон666серия• 26 октября 2023
Я стараюсь есть два раза. В 11-12 первый прием в 17-18 второй. Первый прием самый плотный. С кофе и выпечкой. Второй легкий. Перекусы сведены к минимуму. Яблоко вечером норм. Мне так очень подходит. Интересно бы есть один раз, это да. Но вряд ли смогу.
всемВсёИмного• 26 октября 2023
Слушала я его слушала, и решила, что ну его. Фруктов нельзя, от яблок отеки, бананы зло, сладкое просто двойное зло.
Только зеленые овощи, капуста, и что там еще, потому что углеводы тоже злое. И 2 раза в день. И как жить? Где радость, ничего нельзя
Позитивна• 26 октября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Максимум в день 1800 калорій.
+ 2 літра води в день
Який протеїн вживаєте? Веганський? Теж не дружу з м´ясом.
Подобається Ваше меню, коли сама так харчуюсь приблизно, то комфортно мені.
Сільський ансамбль• 26 октября 2023
Ответ дляПозитивна
Протеїн з насіння гарбуза
Позитивна• 26 октября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Протеїн з насіння гарбуза
Дякую, спробую.