Дюагональ• 26 октября 2023

Чим небезпечне інтервальне харчування?

Зустрічаю багато коментарів під відео дівчат, які худнуть на інтервальному, що угробите здоров´я. А я саме хотіла спробувати інтервальне. Розкажіть будь ласка хто стикався, хто худнув?
75В• 26 октября 2023
Я худла, ніяких негативних наслідків не бачила. Тільки краще себе почувалася, більше енергії і підтягнувся живіт гарно.

тянитолкайка• 26 октября 2023
Тим що худнути це про дефіцит калорій, а не про знущання над собою
Щепотка_совести• 26 октября 2023
Я на інтервальному харчування вже більше 10 років. Зі здоров’ям все ок, вага стабільна!
КвартираЧья• 26 октября 2023
Попробовала. Заработала рпп
ПлакалаВАвто• 26 октября 2023
Ответ длятянитолкайка
Підтримую!
Кіна не буде• 26 октября 2023
Та ннормальне воно. Головне якість їжі.
Кіна не буде• 26 октября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Попробовала. Заработала рпп
Расскажите как это было у Вас?

мадамГрицацуева• 26 октября 2023
-9 кг, на інтервальному 3 місяці
ЧорноброваЯ• 26 октября 2023
Автор, всі різні, вік різний і здоров´я. Дефіцит калорій це головне, обмеження себе все одно присутнє (не треба казати, що за один прийом їжі нереально спожити вище добової норми-запросто). Так чому тоді не обмежувати себе не заганяючи в рамки годинного споживання їжі? І ще, все це про ’назавжди’, інакше все повертається.
КвартираЧья• 26 октября 2023
Ответ дляКіна не буде
Расскажите как это было у Вас?
До этого никогда не было проблем с питанием. Сейчас не все могу есть, может воротить от многих продуктов. Много всяких нюансов. Это в принципе стало проблемой
Кіна не буде• 26 октября 2023
У меня не совсем интервальное с 11 до 19🙂, но ем три раза в день без перекусов. Питание полноценное низкоуглеводное. У меня инсулинорезистентность.
Кіна не буде• 26 октября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Нет, я имею ввиду, что и как Вы ели и какой интервал был?
Складывается впечатление, что Вы не на интервальном были))
РойЛеля• 26 октября 2023
Кажуть, у кого проблеми зі шлунком, то починається загострення.
Все індивідуально. Важливо правильно собі обрати інтервал. Взалежності від вашого режиму сна також.
Вважаю в кого сила волі гарна, то це хороший метод.
Я починала спочатку просто після 18 не їсти. Коли трохи звикла, то зрозуміла, що вранці геть їсти не хочеться і обрала собі снідать в 10.
Треба знов повернутись
90x60x90• 26 октября 2023
Ответ длятянитолкайка
В чому знущання?
КвартираЧья• 26 октября 2023
Ответ дляКіна не буде
16/8
Ела что попадалось под руку, это было в начале войны. Жили всем кодлом в одном доме и готовить особо не могла. Похудеть решила, так как на стрессе набрала резко
Кіна не буде• 26 октября 2023
Ответ дляКвартираЧья
16/8
А-а-а, ну так у Вас просто неправильное питание было. Интервал приёма пищи тут абсолютно не при чем.
8 часов это обычный ритм)))
ЧорноброваЯ• 26 октября 2023
Ответ дляКіна не буде
Супер режим. Основне-без перекусів і мало вуглеводів.
Кіна не буде• 26 октября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну у меня свои нюансы, как видите. Поэтому так врач назначил.
А каждый уже под себя настраивает.
КвартираЧья• 26 октября 2023
Ответ дляКіна не буде
8 часов это обычный ритм)))
У меня и раньше оно было, но это не влияло на аппетит и отношение к еде. Тут сработал именно момент когда голодаешь, а потом уже ничего не хочешь. Вообще. Теперь впихнуть в себя еду это целая проблема. Раньше ела абсолютно все и возмущалась когда кто-то отказывался и говорил ’я это не ем’. Теперь поняла

Кіна не буде• 26 октября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Ваше РПП не связано с интервальным питанием. Вы вообще не были на интервальном)) поэтому не пишите автору эту ерунду. У Вас может быть рпп как раз потому, чтт ели все подряд. И+ стресс
КвартираЧья• 26 октября 2023
Ответ дляКіна не буде
Удалено администрацией...
ЧорноброваЯ• 26 октября 2023
Автор, після всіляких дієт і обмежень, заробила проблеми з кишківником і обміном речовин. Те, що раніше було запросто і по годинах, стало проблемою. Бо їла мало , клітковини було мало, і зараз якщо відсутній 1 прийом їжі, я не ходжу по 2 дні в туалет. І тд. Багато хто жалкує , що сідав на дієти і має проблеми, у когось все нормально. І дієти різні і люди.
Пффф 100%• 26 октября 2023
Для мене інтервальне харчування- це найкраще.Почуваю на ньому себе дуже гарно, і вага зменшується. Для мене 8/16 підійшло .Після 16.00 не їла. Почувала себе прекрасно, хоча зазвичай я маю проблему з жовчним.
Несу добро людям• 26 октября 2023
Маячня ця інтервалка.
Я на чистому харчуванні без проблем схудла
Ще й позбавилась від залежності солодкого

П.с. чисте,це коли розумієш склад і приховані цукри, які заважають схуднути
Кастрюлька• 26 октября 2023
От уявіть 16 годин не скорочується жовчний, бо немає їжі. Що відбувається - застій жовчі, спочатку осад в жовчі, потім цей осад стає камінцями.
Анонім Секретар• 26 октября 2023
Автор, смысл инт питания, чтобы ваши уровни сахара и инсулина в крови поменьше прыгали в течении дня, пореже были высокий сахар и инсулин.
Поэтому кушают там например в течении 8 часов, с 11 до 19 или с 12 до 20. А не как обычно с 7 утра до 7 вечера. И стараются есть меньше углеводов, а больше жиров и белков, опять таки чтобы не было резких высоких скачков сахара и инсулина. То есть совсем угли не убирают, просто не булки и конфеты и каши, а если каша, то немного.
Утром вообще очень полезно не есть хотя бы до 10-11, с ночи работает гормон роста, а если вы позавтракаете в 7 утра, инсулин перебьет гормон роста. А гормон роста почитайте, это наша молодость, красота тела.

Если у вас проблемы с жкт, нужно попробовать постепенно перейти на поздний завтрак.

Если сложно не кушать до 10, можно одну чайную ложку растительного масла хорошего выпить, это не даст всплеск сахара и инсулина. И воды пить.
Айпишница• 26 октября 2023
Ответ дляНесу добро людям
Маячня ця інтервалка.

Розкажіть будь ласка ,приблизно що їли зазвичай і скільки разів на день?
НеГолосую• 26 октября 2023
я худла і дуже гарно. мені підходить ця система вживать менше калорій і харчуватись за режимом. не подобається оце шестиразове харчування
Кастрюлька• 26 октября 2023
Потім за ці 16 годин назбиралось жовчі і викид в шлунок, який стимулює підлшункову. Якщо у вас ідеальна генетика і ШКТ - можна пробувати. Але ризик заробити рефоюксну зворобу, гастрит чи камінці в жовчному - великий. Жодний професор-дієтолог з кафедри гастроетерології не радить інтервальне голодування.
к.Буланова• 26 октября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Я теж такої думки. ІГ все одно зводиться до обмеження споживання їжі - тобто дефіциту калорій. Якщо у харчове вікно з‘їдати 3000 калорій, то ніяке ІГ не допоможе. А якщо мова про дефіцит калорій - то і без ІГ нормально худнеться.