Пригаю-цибаю• 27 октября 2023
Вікно в кухні
Які у вас штори/тюлі? Покажіть свої вікна на кухні без виходу на балкон. Як оформили
Пригаю-цибаю
• 27 октября 2023
З виходом на балкон простіше. А ось коли вікно просто, то до підлоги тюль, наче занадто. А якщо взагалі без
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 октября 2023
Я також вже без майже звикла 😏
Як зняла після пошкодження квартири,так до цього часу і немає нічого.
Пригаю-цибаю
• 27 октября 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Римська штора із тюлевої тканини + штори звичайні.
Римські штори замовляли?
Бесконечность-не предел• 27 октября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Римські штори замовляли?
Так, під замовлення. Вікна великі, нестандартні розміри.
Пригаю-цибаю
• 27 октября 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Дивлюся на них, але ж дорогі. Шукаю інші варіанти
Ответ дляПригаю-цибаю
Інші - звичайний тюль. Механізм дешевший виходить, але тканини більше.
Пригаю-цибаю
• 27 октября 2023
Ответ дляMag-inna
На кухні тільки ролети і все
Із тканини на кожен ракет окремо? І зверху нічого більше? Не порожньо як в офісі?
Пригаю-цибаю
• 27 октября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Жалюзи только
У вас як в ніші вікно, виглядає органічно
Небоброїдка• 28 октября 2023
В мене велике вікно, спочатку висіли ролети. Але вдень вони були підняті і було голо і не затишно. Повісили тоненький карниз на верхній відкос і на нього тюль до підвіконня. Тепер все влаштовує. Окрім того що на тому тюлі з´являються якісь плями))
Пригаю-цибаю
• 28 октября 2023
Ответ дляНебоброїдка
Карниз не заважає відкривати вікно? Ось і мені голо. А римські штори дорогі, як на мене. Не сильно їх будеш міняти, якщо набриднуть
Пригаю-цибаю
• 28 октября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Жалюзи.
У вас? Покажіть якщо можна. Як виглядає вікно з ними
Люблю ХОЛОСТЯКА• 28 октября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Мы сняли подоконник и сделали единую столешницу
Небоброїдка• 28 октября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Ні, він досить плаский. На фото одна ролета закриває глуху частину, дві ролети підняті.
Пригаю-цибаю
• 28 октября 2023
Ответ дляНебоброїдка
Цікаво. А тюлі відвигаєте коли треба вікно відкрити?
Пригаю-цибаю
• 28 октября 2023
Ответ дляНебоброїдка
І тюль до підвіконня?
Небоброїдка• 28 октября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Відкривається тільки центральна створка. Тюль з двох частин. Так, при необхідності тюль в сторонку і відкриваєттся вікно. Але це буває рідко, в основному відкривеємо на провітрювання, тюль при цьому не заважає.