И_В_офигительных_штанах• 29 октября 2023
Діти бідних батьків мають менше шансів на життєвий успіх?
Я сама з бідної провінційної сім´ї, настільки бідної, що харчувалися в основному овочами з городу. Яйця і ті купували надбиті.
Одяг новий це було щось нереальне, і я і сестра буля одягнуті або в секонд, або в одяг який хтось дав. Батько любив випити, щодня був п´яний. Мати не розлучалася з її слів по причині, що куди б жити пішла.
Освіту і я і сестра отримали після 9 класу в районному центрі. З гуртожитку додому не сильно і хотілося їхати.
Зараз працюю маркетологом в обласному центрі у великій компанії, починала з роботи економістом бюджетної організації, потім вчилася заочно в універі, шукала курси і міняла місця праці.
Розумію, що зараз в 44 це мій максимум.
І задумалася, якщо на старті діти отримують повноцінне дитинство, хорошу освіту, шанси на успіх і кар´єру автоматично вищі?
Розумію, що зараз в 44 це мій максимум.
Вакцениро Вона• 29 октября 2023
Ответ дляСвята
После того как вы выбрались в областной центр, шансы максимально сравнялись. Вы получили образование, работу. Дальше в ваших руках Все
Вот то что у вас не было семейных ценностей, это очень отразилось на построение отношений и выборе партнера.
Нет, не все. Вы не мне ответили,но я была в такой же ситуации. Когда нет своей квартиры и помощи от родителей, ты скован в своей свободе выбора профессии и места работы. Долго искать работу нельзя потому что нужно платить за квартиру, начинать с 0 тоже нельзя,потому что за эту зарплату не проживёшь, учиться не можешь паралельно,потому что не сможешь сочетать с работой,которая кормит. Получается много упущенных возможностей. Это очень важно,когда после учебы есть опора и материальная поддержка от родителей,
Пи Пи Пилюля• 29 октября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Смотрела видео где говорили об обеспеченных детях или элите не помню, так у них преподают уроки что они самые лучшие, самые умные, в общем работают над внушением. А в бедных семьях что?! Оскорбления , веры нет. От семьи ещё зависит дадут ли они веру ребенку или нет не смотря что они бедные
В бедной семье через постоянные стрессы и общую нервозность ещё могут внушать, что если ребёнок по каким-то причинам хочет большего, то тем самым он оскорбляет своих родных, хочет быть лучше них, противопоставляет себя им и предает. А если родители чувствуют себя неудачниками они вместо поддержки будут транслировать ’не высовывайся’
Анти-анонім• 29 октября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
есть один товарищ, все любит повторять - у меня дочь все сама... а что я? я только помог оплатить учебу в Англии, но училась она сама, только помог квартиру купить в Кочне Заспе, мерс, на другой ездить она просто не хотела, няня и водитель тоже были оплачены, ей же надо работать, когда тем ребёнком заниматься, продукты часто покупает, доця же работает, ей некогда...
Мой одноклассник в 17 поступил в мореходку, в 18 вьішел в Америке на сушу. В никуда , без знакомьіх и язьіка. Вьіжил. Имеет все. Жил в Краматорске в гостинке с мамой , папу в жизни не видел
Фіг його знає, я і сестра з бідної сімʼї. Я керівник відділу аналітики в іт компанії, нещодавно зародились нові амбіції і побачила куди рухатися далі, вона приватний нотаріус, не бідуємо. Знаю людей із не бідних сімей, які досягли менше, знаю із багатих сімей, які взагалі нічого не досягли, просто живуть за рахунок статків батька
А знаю і таких хто зі звичайних сімей досягли багато чого, і із заможніх також.
Тому, вважаю, головне не те з якої ти сім’ї, а те який ти маєш характер і амбіції
ПодругаМужа• 29 октября 2023
Мы все любим сказки, поэтому наша память заботливо сейчас подсовывает нам случаи из жизни про Петю, который чуть не босиком пришел в большой город и Машу, которая работала по 18 часов. И все они стали богачами, хоть и из бедных семей или сироты.
Но жизнь такова, что деньги-к деньгам. С исключениями, которые мы так любим.
Бабка-ежика• 29 октября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Це скоріше за все одна із сукупностей факторів.
Почитайте книгу «Генії і аутсайдери». Там багато про це.
Моя особиста думка, що дитину формує середа. Батьки можуть бути заможні, але не формувати гідну середу. Тому для дитини гроші батьків не стануть поштовхом в майбутнє. І може бути навпаки. Скільки відомих зірок (наприклад, спортсменів) добилися успіху у не заможних батьків, але ці батьки робили усе, щоб сформувати гідну середу (возили в секції далеко, але з кращими тренерами тощо).
Пробачте за зауваження, але мені якось дуже око ріже.
Правильно ’середовище’, а не ’середа’.
Амбасадор щастя• 29 октября 2023
Ответ дляБабка-ежика
Правильно ’середовище’, а не ’середа’.
Так, дякую, ви праві)
Бабка-ежика• 29 октября 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Так, в бідній чи неблагополучній родині саме батьки навіюють своїм дітям шкідливі установки.
Від фінансових в стилі ’гроші - зло’, до сімейних в стилі ’чоловіка треба завжди слухатися’.
Останнє це від моєї власної матері, але до такого у мене зразу відраза пішла, тож не сприйняла, на щастя. А якби я сприйняла? А скільки дівчаток вірять, що так і має бути?
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Професійна реалізація, можливість хорошого відпочинку. І так, достатня кількість зароблених грошей для забезпечення основних потреб. Якісне харчування, одяг собі і дітям.
Сорі, Вам не зрозуміти, та я пам´ятаю зашиті труси і шкарпетки. І жодного сімейного відпочинку у дитинстві.
Автор, в нас батько ще й бив, не тільки пив, а і буянив. Освіта після 9го класу також. У мене взагалі перша освіта - бурса.
Також нових речей не бачила, їли те що на городі виростили. На морі вперше в 25 побувала. Нічого, зара покупка останнього вйфону взагалі ніяк не відображається на моїй зп. Ше й відкласти залишиться. Просто є люди які винять все в навколишньому середовищі, а є такі що будуть рвати і метати на своєму шляху, аби вирватися в кращі умови
Пи Пи Пилюля• 29 октября 2023
Ответ дляMilichka
І часто ще діти багатих батьків отримуюють атрофоване бажанння чогось досягати.
Не завжди так, є різні життєві приклади - багато залежить від самих батьків і їх поглядів на життя
Амбіції батьки можуть в дитині забити ще на стадії ’куди ти така крива, коса, тупа лізеш?’, ’он Маша і те і се, а ти моє покарання в житті’, ’навіщо тобі ті книжки- краще б думала що треба готувати і прибирати нормально (одруження не за горами)!’
Бабка-ежика• 29 октября 2023
Ответ длявре_Динка
Характер і амбіції теж формуються в дитинстві. Плюс генетично задані параметри, на які дитина взагалі не впливає і вплинути не може.
І знову виходить, кому як пощастить на старті.
Леди_на_драндулете• 29 октября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ото Ви дали( я вступала в середині 90 их років. І тоді для вступу в універ потрібен був хабар.
Тому ми з сестрою вступали в районі після 9 класу в училище. Де був шанс потрапити на навчання.
...и стыдно ж так было, отличница, медалистка, - и пошла в пту. Позже уже была заочка по профилю, но...
А ипотека? Ну взяла в 23, что само по себе больше исключение, чем правило. К 40 выплатила. Через месяц от последнего платежа: война, прифронтовой город, прилеты, эмиграция. Бьешься как та лягушка, только не в молоке.
Мама фіфті цента• 29 октября 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Не згодна. Моя мама, наприклад, з бідної сільської сімʼї. Не дивлячись на те, що закінчила школу з одною четвіркою (решта пʼятірки) вступити до університету побоялась і подалась в харчовий технікум. Але зрештою, вже будучи заміжньою і, як потім виявилось, вагітною мною вступила до університету на заочне відділення. Пройшла шлях від звичайного стажера до керівника компанії. Я дуже нею пишаюсь.
Загалом у мене багато прикладів де діти з бідних сімей добре влаштувались в житті, добились значних успіхів в карʼєрі. І навпаки є приклади де діти з забезпечених сімей тупо просирають можливості, які їм забезпечили батьки.
Думаю, що тут треба мати мотивацію і мати відсутність цих установок «раз ми бідні, то вище голови не стрибнеш»
я б по іншому сказала, скоше ще важливо наскільки сім´я психологічно благополучна, якщо батьки люблять дитину, один одного, підтримують, щасливі, то це все теж має велике значення
Мама фіфті цента• 29 октября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
вот правильно вы пишите, родители часто сами детей гнобят, стыдят, обесценивают, некоторые могут противостоять этому, некоторые нет
как будто завидуют детям
И_В_офигительных_штанах
• 29 октября 2023
Ответ дляБабка-ежика
Про другу установку ви прям попали в серце,( матір ще і тепер, вже дуже старша жінка далі талдичить, що я не могла розвестися, сама б не справилася з дітьми. Треба терпіти чоловікові вибрики😩
Пенек Возмездия• 29 октября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Я тоже из бедной семьи. Родители работали на заводе, с 90-х годов началась нищета. Я была отличницей, но одевалась хуже всех в классе. Ничего мне не покупали. Хотела научиться играть на фортепиано - мне не купили инструмент, Я из картона вырезала клавиатуру и играла.
Поступила туда, где бесплатно. Нормальную работу не нашла. Замуж вышла неудачно. Тоже за нищеброда, со скверным характером. Сейчас живём в Израиле. Я ненавижу эту страну. Хочется издохнуть без преувеличения.
Так валите из этой страны
графиняВишенка• 29 октября 2023
При прочих равных вы правы автор. Потому что изначально старт у молодежи разный.
Мы с мужем оба из нищеты, а значит до первого авто, жилья и норм уровня пахали 10лет и продолжаем пахать. В то время когда мы купили бу ланос для работы, приятели ездили на Сантафе из салона, потому что родители купили, тоже самое с жильем и т.д. Муж бизнес поднимал сам с 0, с мастерской в углу гаража друга, а кто то просто возглавил родительский бизнес по наследству.
Кум к примеру имеет 4 квартиры, что не встреча рассказывает какие арендатели козлы и как тяжело сдавать недвигу в аренду, параллельно убеждает нас вложиться тоже в квартиры (его жена риелтор
))), забывая упомянуть, что свои квартиры они купили за наследство.
И таких примеров сотни.
И_В_офигительных_штанах
• 29 октября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Звичайно, що так. Діти алкозалежних батьків ростуть у постійному страху попасти на очі п´яного батька чи матері. Бо тоді сварка на рівному місці.
Жодних сімейних походів банально у парк. Ніякого зацікавлення чим там діти захоплюються. Утримання дітей на рівні тварин, щось поїсти. І якось одягнути.
Ответ дляБабка-ежика
У мене мама працювати почала в 40років, продавцем в супермаркеті, тато на роботах не затримувався, бо алкоголік запійний. Вам в від сестри на 2 роки старше передавався одяг, мені від сестри на 6 років старше… я була готова робити все щоб не жити таким життям, і щоб мої діти так не жили.
Прикладу амбіцій в моєму дитинстві не було, тільки в дорослому віці
Кондуктор автобуса• 29 октября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
На жаль, в сімʼї моєї мами так не було. Мій дід, її батько пив-гуляв, бабуся крутилася з ранку до ночі між роботою в колгоспі і домашнім хазяйством. Виховання було більш ніж строге. Мама навіть плакати десь ховалась, бо знала, що її не пожаліють, а радше навпаки((
Ручки-Крючки• 29 октября 2023
Однозначно. Но, также важна цель у ребенка. Мы, например, оплатили своему ребенку учебу и жилье в Англии. Но чтобы ему сейчас вырваться, попасть на стажировку в топовую компанию, столько надо проделать самому.
Привіт з ботойбіччя• 29 октября 2023
Я щиро вірю, що в дітей зараз набагато більше можливості, ніж було в нас. Зно, завдяки якому розумні діти мають всі шанси на якісну освіту. Мільйони програм для мандрівок, безкоштовної освіти за кордоном в найкращих вузах, стажування. Велика кількість ГО, які допомагають. Все що треба, це крапля зусиль, мотивація, бажання змін. Немає грошей на репетитора? Є освітній суп чи той самий Engin. Немає на освіту? Програми UWC чи UGS. Я вже мовчу про eyp, Erasmus+
Зараз є мільйон шляхів, де не треба гроші, але треба мотивація та праця. Це допомагає зрівняти шанси дітям
И.О. человека• 29 октября 2023
У мене сім´я не бідна ,але робітники звичайні були . Я нічого не добилась в житті, але і не було такої мети .
Привіт з ботойбіччя• 29 октября 2023
Бідність не така велика перешкода, як погана атмосфера в родині. Коли немає базової підтримки і довіри. Але це може бути і в заможних родинах так само, як в бідних
Верочка 100%• 29 октября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Мой тоже бил. Приходил с работы агрессивный и дома срывался на всех. Мне в лицо однажды запустил табуретку. Пол лица изувечено. Оттого и замуж вышла неудачно. Кто бы ещё женился на таком уроде?
У вас низкая самооценка
На мне нормальный женился. Хотя многие бы удивились видя внешность
Мама фіфті цента• 29 октября 2023
мне кажется, что на успех влияет финансовое состояние родителей, благополучная атмосфера в семье и воспитание, есть ещё врождённые качества ребенка, вот все вместе даёт больше всего успеха, а по отдельности уже как получится, смотря сколько факторов сложится, ну и исключения есть
Мама Карло• 29 октября 2023
Ответ дляСвята
Та ні, не зрівнялись. Коли батьки і квартирку і в квартирку все вже зробили, то це одне, а коли як ми з чоловіком до сорока років тільки збирали на свою квартиру, то це дуже інше. Ніхто з батьків нічим не поміг, обоє ми з бідних родин.
Я такая наивная• 29 октября 2023
Так, звичайно.І насправді справа навіть не в грошах. Мені здається, що люди які мають гроші і чогось досягли в цьому житті заряджені навіть певною енергетикою, завжди рухаються по життю і допомагають обрати дітям свій шлях, у них оточення інше. Люди які не мають грошей, самі подумайте, нічого не міняють, працюють на одній і тій самій роботі десятиліттями, у них немає мрій і бажань, не мають енергії на себе, не кажучи вже про дитину.
Мені 35 років, єдина дитина в сім´ї, але ніякого старту не отримала, жили як і більшість. Вистачало на їжу, одяг,якісь парки, зоопарки і все. На море перший раз поїхала з чоловіком.Я найактивніша в родині :-) Коли ходила на курси англійської, мій батько кричав:Навіщо воно тобі треба!
Коли пішла на курси парикмахерів, мені сплатили 1 етап, а на другий гроші не дали. Закінчила університет, пішла до аспірантури, закінчила її, але не встигла захиститись, прийшла війна.Ще з університету почала працювати і рухатись, десь підробляти, хотіла кращого життя, але до сих пір не вигребла. Завжди маю якісь фінансові обмеження, щоб пійти навчатись, про щось мрію і все впирається в гроші. Добре, що зараз є безкоштовні курси, проходжу, дізнаюсь щось нове, перед війною був шанс на розвиток і знов все накрилось, карма якась. Мрії є звичайно, але час іде і від цього болить ще більше.Зараз підтягую англійську, вчу польську, а там подивимось...
Ответ дляПи Пи Пилюля
Так, це те ж саме, що написала я - багато залежить від батьків і їх поглядів на життя.
Але є добра новина) в дорослому віці ми обираємо як бути з тим, що в нас заклали батьки