И_В_офигительных_штанах• 29 октября 2023
Діти бідних батьків мають менше шансів на життєвий успіх?
Я сама з бідної провінційної сім´ї, настільки бідної, що харчувалися в основному овочами з городу. Яйця і ті купували надбиті.
Одяг новий це було щось нереальне, і я і сестра буля одягнуті або в секонд, або в одяг який хтось дав. Батько любив випити, щодня був п´яний. Мати не розлучалася з її слів по причині, що куди б жити пішла.
Освіту і я і сестра отримали після 9 класу в районному центрі. З гуртожитку додому не сильно і хотілося їхати.
Зараз працюю маркетологом в обласному центрі у великій компанії, починала з роботи економістом бюджетної організації, потім вчилася заочно в універі, шукала курси і міняла місця праці.
Розумію, що зараз в 44 це мій максимум.
І задумалася, якщо на старті діти отримують повноцінне дитинство, хорошу освіту, шанси на успіх і кар´єру автоматично вищі?
Розумію, що зараз в 44 це мій максимум.
Я такая наивная• 29 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Це точно. Ми орендуємо квартиру. Питали власників чи не хочуть продавати, ми б купили. Каже та ми думали то доньці буде, її зараз буде 18 , то буде їй подарунок.
Бля думаю, класно так комусь. Памʼятаю мені якщо поступлю в університет пообіцяли батьки штани купити, я поступила, але так і не купили 😢
така ситуація теж у мене була. Поїхали мені за роліками, а вони дорого коштують, купили одяг до школи
Мені вони потім ще довго снились ночами.
Мама Карло• 29 октября 2023
Звичайно менше, авторе, і набагато. Старт дуже важливий… і ще, вас ніколи не зрозуміють ті, кому все дали.
Красавица писяная• 29 октября 2023
Еще очень важно для старта ГДЕ живешь. Если это Киев - со старта лучше уровень медицины, обучения, есть на кого равняться. Если забитое село - с появлением интернета конечно легче стало, но раньше был информационный голод.
ОйЙой• 29 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Жах. Ми своїм дітям купили квартири. Ще до їх 18
Я такая наивная• 29 октября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Про підтримку це Ви в точку. Єдине напутствіє, не знаю українського слова, яке ми з сестрою отримували, не принести в подолі. Ви нас осоромите.
о, так. Я теж чула це від своєї бабці, з якою жила з 13 років. Вийшла заміж і ще 3 роки жили без дітей, а вона питає тоді: чого не народжуєте? А то мабуть просто на підсвідомості я не хотіла принести в подолі
Крию матом страшно• 29 октября 2023
Если ’успех’ это финансы, то да, кому-то они просто даны от рождения.
так, шанси у дітей забезпечених батьків кращі і це очевидні речі. Людина, після навчання має забезпечити себе житлом і для цього вимушена приймати непопулярні рішення, йти працювати там де гроші тут і зараз, часто без можливостей професійного росту. Обирати професію по душі і з невеликою оплатою праці зараз, але з перспективою - часто неможливо
Куда ж без меня• 29 октября 2023
Однозначно, дети в богатой семье имеют больше шансов на успех- это и репетиторы, путешествия, возможность заниматься чем хочешь - спорт/ музыка...
Деньги это возможности.
Но я говорю, о нормальных семьям, где занимаются детьми, а не деньгами ’откупаются’
Деньги это возможности.
Чучело-Мяучело• 29 октября 2023
Ответ дляПроработник
Це якась гола інформація. Ви в курсі, що таке безкоштовно вчитись за кордоном? Житло і харчування як мінімум оплатити треба самому. Безкоштовно навчатись беруть лише факультети з недобором, з непрестижними профессіями
У мене інший приклад . Батьки з села фермери вклались в освіту сина, вивчили його в Англії в Оксфорді. Син повернувся в Україну, створив з нуля сам власний бренд, розвинув успішну компанію, побудував цех і дає працю у рідному селі, дороги там робить і тд, має вже міжнародну сітку бренду , в т.ч в США, знаю все це особисто, бо працювала в нього
Я училась за границей, все покрывала стипендия, мама бы не смогла это все оплатить. Чтобы попасть в программу нужен был хороший аттестат и сильное мотивационное письмо. С нашей группы еще несколько человек так ездили. Это было 15 лет назад.
Губной рояль• 29 октября 2023
Шансы равны.Пути разные.Бедный сам пробивается.Богатого в зад подталкивают.
Пи Пи Пилюля• 29 октября 2023
Ответ дляMilichka
Так, це те ж саме, що написала я - багато залежить від батьків і їх поглядів на життя.
Але є добра новина) в дорослому віці ми обираємо як бути з тим, що в нас заклали батьки
Звичайно, тільки в дорослому віці на всі ці обирання і перебудову піде дорогоцінний час та сили. А можна було б їх зекономити і пустити безпосередньо на розвиток та досягнння успіху. Про це тут і тема - поки якісь нормальні умови життя забезпечиш, поки здоров´я і зовнішність виправиш, рідню з шиї зсадиш :) і все таке інше хоп і вже 40 років. Ну трошки заздрості що комусь з нормальною сім´єю не довелось все це гівно месити.
Чучело-Мяучело• 29 октября 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ви розумієте що мотивація просто так не візьметься? Її зазвичай дитина отримує в сім´ї, коли рідні налаштовують що ти підеш далі і стрибнеш вище, а ми тебе підтримуєм. Може ще пощастити з викладачем що розгледить талант. Я знала багатьох досить талановитих дівчат чия доля склалась дуже сіро в основному через оте ’та кому я потрібна’ і ’ми прості люди’ що йшло із сім´ї . Це в дорослому віці добре розмірковується про те що ’ніяких кордонів нема’ в 13-14 років все бачиться зовсім з іншого ракурсу.
Да, у меня с детства так и осталась установка что богатство, хорошая жизнь, хорошее отношение ко мне, что меня могут любить просто так - не для меня.
Хотя я всегда хорошо училась, поступила на бюджет, работаю в айти, то есть неплохой уровень у меня есть.
И установку ту запихиваю куда подальше, а нет-нет, и вылазит.
Чесно брешу• 29 октября 2023
Всё зависит от человека. Много людей из низов выбрались не имея поддержу, родителей и одарённости. Просто упорство, труд
Новопоштинская• 29 октября 2023
Так, багато на що впливають знайомства в певних колах
Відмінником бути не потрібно
Пи Пи Пилюля• 29 октября 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Такая же фигня. Довольно много чего удалось добиться по сравнению со стартом, но теперь понимаю, что гдето повезло, где-то проскочила, гдето чуть чуть лучше была. И это все на таких соплях вышло, что не смотря на все усилия приложенные, я не могу сказать что ’ой, я все сама сама, а кто не смог те ленивые дуры’ да, есть ленивые дуры, но и есть те, кому чуть меньше повезло с обстоятельствами или чуть-чуть другой характер или способности. Родись такой человек в другой семье, то жил бы прекрасную жизнь, добился б успеха.
Пи Пи Пилюля• 29 октября 2023
Ответ дляЧесно брешу
А многие не выбрались и далеко не всегда потому что были тупыми и бездарность.
Проработник• 29 октября 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Стипендия и сейчас может быть, а может и нет, рассчитывать сто процентов на неё нельзя. Плюс сейчас к студенческой визе необходимо оплатить страховку на год это 1-1,5 тыс евро, плюс депозит 5 тыс евро в среднем, зависит от страны. Если виза беженца, то всего этого не нужно . Опять же факультет, специальность, актуальные специальности таких акций не делают, берут те, что с недобором, после которых сложно найти работу, либо зарплата будет маленькая
младокошкина• 29 октября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
І в мене з роликами. Мені було 14 і батьки переїхали з центра і однокімнатної квартири, де ми жили вчотирьох, до будинку в сраці міста в жахливому бандитському районі з максимально депресивним виглядом. Сам будинок теж був занедбаний. Але залишились гроші від різниці. І мені пообіцяли ролики, щоб я не істеричила. І не купили. Але я пробилась з тих злиднів якимось чином, жила в Києві, отримувала гарну зп в айті, хоча сама не айті. Зараз живу в столиці однієї з країн Європи, працюю в дуже великій компанії, і зі сторони в мене все супер, але особисте життя не склалося.
Ну ниче се• 29 октября 2023
Ответ дляКолгоспниця
На сегодняшний день - к сожалению да.
Это вам не времена 90х-2000х.
Скоро вообще учёба будет доступна только обеспеченным
Это вам не времена 90х-2000х.
Нда, на жаль. Бюджет хочуть викорінити і вже заяви лугають про вартість ВО 30тис дол/рік. Тобио бідним зовсім варіантів не лишається на освіту
Ответ дляПи Пи Пилюля
Теоритично можна все, але маємо, що маємо - батьки ( через якусь свою особисту історію) дають те, що можуть, все решта ми можемо взяти собі самі
БЦАшка• 29 октября 2023
Автор, вы молодец!
Шансы может и есть, но насколько они используются зависит от ребенка. И от родителей, насколько они готовы в ребенка вкладываться. И это не только о деньгах. Это в первую очередь о своих ресурсах - времени, сил, векторе внимания.
Неначасі• 29 октября 2023
Дуже по різному.
Якщо ви були в молодості красива і активна могли б без освіти поїхати на заробітки в Польщу. Привезти за рік 10к$ трохи на ці гроші підучити англійську і постаратися знайти можливість виїзду в США(через сайт знайомств), навіть за фермера б там вийшли заміж та отримали б через кілька років громадянство, а там би і мову вивчили.
Коротше. Це питання таке, наскільки в праці Ви знаходились і на що готові заради того, щоб із неї вибратися.
Я такая наивная• 29 октября 2023
Ответ длямладокошкина
Але ще все попереду, впевнена, що на вас чекає ваша половинка. Зараз я радію, що мої діти отримують більше, ніж я в дитинстві. Я хоча б намагаюсь їм задати напрямок, сподіваюсь у них буде легше життя, за моє
Чорт і Шо• 29 октября 2023
Смотря как ко всему относиться, есть те у которых есть всё, но не ценят, не используют, не умеют, постоянно недовольны, да и просто несчастливы. Есть с хорошими вводными, но жадные материально, эмоционально, есть ленивые, недалёкие.
Мой выпуск 1995 года, в классе была исключительно ’элита’ того времени: врачи, начальники, директора, соответственно и старт в учёбе и жилье. Были и простые, двоечники, разные. Пробились практически все, меньше всех те, кто на всем готовом.
Я из простых с нуля, образование эконом в самом непристижном вузе, на степуху и в общаге, в семье зарабатываю я, муж инвалид не работает всю совместную жизнь, сейчас недвижимость и движимость тут, зарубежом, МВА, руковожу большой розничной сетью, доходы выше среднего.
Если кратко, то мало иметь на старте, в принципе можно и не иметь.
„Приобретение денег требует доблести; сохранение денег требует рассудительности; трата денег требует искусства.“ — Бертольд Ауэрбах
Бритоножка• 29 октября 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Чому це? Зараз через зно дуже багато розумних дітей мають можливість вчитись там де хочуть на бюджеті. Але ж то треба вчитись і старатись
Щоб здати зно багато дітей займаються з репетиторами
Луковая• 29 октября 2023
Маркетолог в большой компании вполне себе успех при таком старте. Подумайте для скольки людей это солидная завидная должность. Уборщица, санитарка, кассир, реализатор на рынке. Та даже какой то педагог вполне может вам позавидовать. А какой успех вы хотели?
Электричка• 29 октября 2023
Гены+характер.
Знаю одну ’девочку’ из очень бедной и неблагополучной семьи.
Выбилась в люди. Сеть своих магазинов. Но... у нее внешность яркая и характер очень скотский. Обмануть, подставить, кинуть - плевое дело. И свою дочку научила быть такой же. Именно научила. Она очень ’сильная’. Но по другому она б наверное не выбралась.
Укр_жіночка• 29 октября 2023
Ответ дляБритоножка
Займаються якщо мають гроші. А якщо немає грошей, то що заважає самостійно вчити? Лінь? А потім спригути на те що батьки освіти ’не дали’. Зараз є можливість знайти будь яку інформацію і самостійно її опанувати
Якщо що мій старший син закінчив школу два роки тому. Репетитор був лише з фізики. Зно дав на високі бали і вступив туди куди хотів. Він вчився сам, навіть у період карантину . Бо хотів. Молодший зараз в 7 Кл. Репетитори по всіх основних предметах, а їх 6 штук. І вчиться на 8. Тому що він нічого не хоче і йому нічого не цікаво. Зате він футболіст. І школу він закінчить без знань, з поганими оцінками. Хоча всі шанси вчитись має.
Леннон_Жив!• 29 октября 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Что в вашем понимании является жизненным успехом ? Материальные блага ?
А разве нет? Не сами материальные блага, а возможности которые естественно опираются на материальное положение.