Эт вернячОк• 29 октября 2023

Лаваш з сиром і салат, заміняє повноцінне харчування?

Салат; помідора, огірок, перець, кукурудза, тунець. Лаваш з сиром.
От підліток просить таке щодня(
Лика-прилипка• 29 октября 2023
Наче норм. Цілком смачно. Не набридає?

Даха-сваха• 29 октября 2023
Та норм
автор Эт вернячОк • 29 октября 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Наче норм. Цілком смачно. Не набридає?
Та я також думаю , як це не набридає)
Але чи заміняє це одне здорове нормальне харчування. Ніби і рибка , і овочі і сир
автор Эт вернячОк • 29 октября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Та норм
Дякую
Малинка• 29 октября 2023
А що не так?
Я роблю з цими ж продуктами домашню шаурму, тільки ще капусту і цибулю додаю, а замість тунця - курятина, то я 2 штуками на день прекрасно наїдаюся.
Лика-прилипка• 29 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Та я також думаю , як це не набридає)
Думаю, заміняє. Сам просить, значить, смачно. Думаю, набридне, перестане просити, попросить щось інше.
автор Эт вернячОк • 29 октября 2023
Ответ дляМалинка
А що не так?
Та не знаю, просто подумала чи норм взагалі
Лика-прилипка• 29 октября 2023
Я так розумію, що тунець - це консерви? Навіть не знаю, чи щодня консерви ок для дитини чи ні. Та й для дорослих консерви щодня не дуже підходить.
автор Эт вернячОк • 29 октября 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Не щодня з тунцем. Вчора я курочку до салату добавляла. Але зазвичай просить тунець

Малинка• 29 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Овочі є, хліб без дріжджів, сир, риба. Як на мене, цілком норм - і корисно, і ситно, і смачно.
Краще, ніж жирні котлети, бутери з копченою ковбасою і чіпси з колою.
Лика-прилипка• 29 октября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Може в організмі чогось не вистачає, що є в рибі чи солоному? Але як ви чергуєте з куркою, тоді ок. Може ще запропонуйте свіжу рибу - запечену чи присмажену? Чи бутерброд з червоною рибою. Мені здається, що оранізм просить, росте.
автор Эт вернячОк • 29 октября 2023
Ответ дляЛика-прилипка
З риби тільки оце тунець. Беру вже найкращий і без олії.
5cmhybyna• 29 октября 2023
так
5cmhybyna• 29 октября 2023
я жру гречку шодня вже 10 років і не здохла. Можна харчуватись одним і тим ж
Божий одуванчик• 29 октября 2023
можно тунца брать замороженного и отваривать, если переживаете по поводу консервов
долой_лама• 29 октября 2023
а що для вас ’нормальне харчування’, суп з макаронами?
Тішуся неперетішуся• 29 октября 2023
Добре,можна в салат яйце додати.
автор Эт вернячОк • 29 октября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Не хвилююся, але не буде таке їсти.
автор Эт вернячОк • 29 октября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Добре,можна в салат яйце додати.
Дякую велике! Варю!!!

Мелочунь• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
А ще щодня про це тут пишете
lisa2101• 29 октября 2023
Я напишу, что не норм. Хоть один раз в неделю жидкое. Сразу для тех, кто зафукает. Норма воды в день.
долой_лама• 29 октября 2023
Ответ дляlisa2101
пить воду, компот, сок - не подходит? или это не жидкое
автор Эт вернячОк • 29 октября 2023
Ответ дляlisa2101
Вибачте не зрозуміла. Ми не їмо майже перше. Ось останній рік вкрай рідко, частіше десь в кафе. А так, ні , ми не любимо перше.
Баба на горошині• 29 октября 2023
Загуглите статьи, с заголовками типа ’Тунец и ртуть’. Там есть несколько нюансов.
Витворунка• 29 октября 2023
Автор, а що в вашій сім´ї в принципі їдять? Бачу, о перше не їсте..може всі на ПП, та дитина й привикла до тіх тунців- салатів
автор Эт вернячОк • 29 октября 2023
Ответ дляВитворунка
Все їмо.
Ну перше просо не розумію як страву як таку і дитину не запихаю. З першого іноді борщ і солянка, бо смачно. Ми не на ПП
Ну жареного взагалі не їмо правда. А так ніби все їмо.
13чудоСВЕТА• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Хоч з маслом жерете?
Тішуся неперетішуся• 30 октября 2023
Попався на очі конструктор салатів і одразу згадала вашу тему.