Дама_с_караваем• 30 октября 2023
спорола фігню на роботі...корю себе
ну писати яка я розумна і близько не дурна - не буду.
Але маю проблему, завжди живу тим, що роблю. Я працбвала на високопосадових роботах останні 15 років, була ТОП менеджером з великими успіхами.
Але місто не мільйонник, тому прямо багато не заробляла. 2-3К був мій рівень. Для мого міста це вище середнього.
На початку війни компанія закрилася, я виіхала до польші. Повернулася за пару місяців і вирішила, що потрібно перепрофілюватися. Почала підтягувати мови, пішлана курси. Знайшла роботу у класній міжнродній команії, але роботу звичайним менеджером з розвитку. ( у мене три директори)
і от що сталося....
Я в міру свого керівного характеру, хочу оплиміхувати процеси, оптимізувати витрати...
Але мене тут не чують... Я почала злитися, але мене директор присадила і каже. що з такими темпами ми всі залишимося без роботи,,,,,
Так ось, я заспокоїлася і оптимізувала свій робочий день. Працюю вранці 2 години і ввечері 2-3 години.
АЛЕ Є МІНУС Я ДУЖЕ ПРИВЯЗАНА ДО КОМПЬТЕРА.
так ось я у пятницю. не знаю. що на мене найшло, виговорилася директору ( вона дуже хороша), але їй це не сподобалося.....
І я тепер відчуваю напружені відносини з нею.
Вона так і каже, що крім мене ця оптимізація нікому не сподобається, що я скорочу 50% людей, і я мушу просто робити свою роботу.
ДО чого я це все веду: шкодую що підняла це питання і тепер оця напружена обстановка мене їсть(((
і от що сталося....
Папина дочка• 30 октября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Это в каком таком мега ритейле вы работали, что он дорос до крупных размеров на компетенциях студентов, и вдруг перестал развиваться? А потом 3 увольнения смогли дать толчок для развития? Мега ритейл это совсем другое и даже штатные процессы увольнение 3 чел не оптимизирует.
25 лет назад. Когда то очень маленькая маленькая компания с офисом на 20 человек, теперь лидер ритейла. Работала там почти с самого начала. А до этого сотрудничала с компанией которая снимала комнату в общаге для 4-х человек, а потом было около 45 магазинов. Многие ритейлы начинались с малого. Тогда от каждого человека зависела судьба компании. Это уже когда пришли умные люди и расписали обязанности, тогда механизм заработал и после выпадения человечка-винтика ничего не ломалось.
Хата на мати• 30 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Не все компании зарабатывают на обороте) Многие продают свои акции и с этих денег существуют и платят зп и есть еще масса других способов где они берут деньги.
т е продажей акционерного капитала... плохая идея.
в Украине еще прессинг НКЦПФР , а на западе дорогое удовольствие на биржу выйти и быть там
Мурзилка• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
от от, якраз в цбому і заключаєься питання. Я знайла аутс компанію. яка може спокійно робити роботу за весь наш відділ((
Ви серйозно?
Зазвичай постійна команда набагато вмотивованіша і професійніша, вони знають всі нюанси роботи. І ви не передаєте свідчень стороннім особам.
І те що ви знайшли дешево далеко не означає, що там будуть працювати якісно. Дешева рибка, погана юшка.
Библиотекарь• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
поведінка була нормальною. я не кричала. не сперечалася, просто сказала що можу зекономити близкь 40К м місяць компанії...і пішло поіїхало....
Зекономити 40 тис, це звільнити пів колективу, бо ніхто нічого не робить, одна Ви за 5 годин в день випрацьовуєте весь об´єм роботи на місяць. Так було?
Опля Картопля• 30 октября 2023
Ответ дляХата на мати
На рынке акций крупные игроки полностью контролируют ситуацию. Да и автор пишет об международной компании, а не украинской.
Кнопус• 30 октября 2023
Автор, будьте последовательны, не предавайте себя. Тем более вы не боитесь потерять работу. Возможно завтра вы окажетесь директором над директором. Это вполне повод прыгнуть через голову начальницы и обратиться к собственнику напрямую. Мол, может я чего-то не понимаю, у меня было вот такое блестящее предложение, но я не увидела всплеска ответной страсти со стороны линейного менеджера и непосредственного руководителя. Далее пишите, что ваше предложение ужасно с точки зрения этики и морали, потому что придётся многих сократить. Люди, дети, война, беда и т.д.
Скажите, что понимаете свое руководство. Но Вам кажется, что решение в компании должно быть за собственником. Поэтому вы набрались наглости и пишете ему напрямую. Так как не уверены, что его с этой идеей ваша начальница ознакомит.
Ну а еще 100 раз подумайте, можно ли высвободившиеся ценные кадры занять чем-то ещё. И взвесьте 1001 раз не подведёт ли аутсорс, не станет ли компания уязвимой и зависимой.
Далее, если компания иностранная, учтите другой менталитет и бизнес культуру. Ну и последнее, дополнительную прибыль получит зарубежный бизнесмен. Без работы останутся ваши соотечественники. Можно долго спорить, что любая проблема заставляет расти и развиваться. Но некоторые болезни роста не переживают и ломаются. Вы уверенны в том, что Вы делаете?
Мурзилка• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
впевнена, тому що керівники відділузалишаться для точок котролю.
А співробітники?
Я керівник невеликого підрозділу, прям уявляю собі ситуацію, коли мою команду, яка працює вже не один рік, забирають і дають якихось лівих людей, яких я не можу звільнити чи замінити якщо вони ніякі, і працюй з ними як хочеш. Це маячня
Булку Дай• 30 октября 2023
Ответ дляЗалізна пані
В нормальных компаниях, за несоблюдение субординации и скачек, через голову, сразу увольняют. Пусть выходит.
Не помню,на каком-то семинаре нас учили ’звёзд’ увольнять без промедления. Заколотит,наколотит,толку не будет и взбаламутит весь коллектив.
Папина дочка• 30 октября 2023
Ответ дляОпля Картопля
Компания в которой я работала, формировала пакет акций под покупку недвижимости под магазины. Это и было начало прорыва.
Бойова• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
я зараз вчу дві мови, плюс курси. Тому з приводу оплтимазії мого робочого процесу мова не йде. я про загальні витрати компанії
Я думаю скоро життя навчить Вас мудрості.
Бойова• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
ще раз.... це моя робота- розвивати компанію з мінімальними витратитами.
Ну, так Ваш варіант керівництво не схвалило. Шукайте інший. Ви ж великий спеціаліст своєї справи.
Пліснявілий сир• 30 октября 2023
Ответ дляПапина дочка
Я тоже работала в большом ритейле на 35 магазинов по Украине. В портфеле инфо как о продвинутой компании и все такое, по факту - срач, подхалимство, подставы и подсиживание на всех уровнях, особенно в топ управлении. И тоже куча эффекторов для оптимизации, которые дооптимизировались сначала до раздувания штата, а потом до сокращений и так по кругу. Много красивых проектов на картинках и в таблицах, а по факту бухгалтерия платежи разносит месяц, из-за чего не понятна ни текущая дебиторка, ни взаиморасчеты с партнерами свести не может даже фин директор.
Папина дочка• 30 октября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Вы один из бухгалтеров?
А_я_ЛОЖУ!• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
ех.... закрила б рота і мовчала...але цей характер...
Характер г ..
Копирайторша• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
відколи це економія стала розвитком?? Ви б запропонували нові напрямки, нові ринки, країни збуту, нових замовників, нові способи реклами, семінари, тренінги для працівників.
Марія Луїза2• 30 октября 2023
Ответ дляКопирайторша
Але якщо має відбутись звільнення - то автор пропонує якусь альтернативу. Наприклад, звільнити 10 онлайн операторів, а їх роботу буде виконувати чатбот. Чи оптимізувати колцентр, де по іншому буде розподіл дзвінків, чи теж буде задіяний бот.
Можливо, і запустити нові ринки, але необхідно якісь закрити, які не приносять доходу, відповідно і звільнити штат, який там працює.
Такі дивні коментатори, критикувати автора, не розуміючи що вона запропонувала, а сприймати все так, ніби звільнити співробітників - це і все рішення
Копирайторша• 30 октября 2023
Ответ дляМарія Луїза2
у вашому варіанті також - звільнити людей. Автору вже повідомили, що таке не вітається.
Чому не можна ’непотрібних’ людей перевести на інші ланки роботи і також запропонувати альтернативу??
Деметра-c3d4• 30 октября 2023
Ответ дляЯниЯ
Мені цікаво, а вы подумали про те, що ваша ’оптимізація бізнес- процесів’ призведе до скорочень персоналу, а їм треба шось їсти і дітей годувати, а зараз— війна. Ви не керівник, ви якась ’ упорота жіночка’ , недалекоглядна з вузьким світоглядом. Пробачте за прямоту, але це правда.
Ідіть вибачтесь перед керівництвом і скажіть, що більше не повториться. Хоча б на мій характер— я бы вас звільнила. Такі люди в колективі— проблема,якщо працюєш найманим робітником, а не на себе
Цілком і повністю згідна. Я є саме та людина, яка дякуючи таким як ви лишилася без роботи. Це маленьке районне містечко де роботи немає взагалі. В нас була державна організація, хороші працівники. Але в Києві такі мудрі, як ви вирішили нас оптимізувати. Оптимізовували лиш на папері. Поставили під наказом про оптимізацію свої підписи і бувайте здорові. Навіть не приїхали і не подивилися на умови праці, на досягнення колективу. А ми реально старалися.
На місці вашої керівниці вас вигнала б з роботи з відповідним записом у трудовій. А вам бажаю, щоб ви на своїй власній шкурі зрозуміли що таке оптимізація. ’Удачі’ вам.
Деметра-c3d4• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
моя робота- оптимізувати)
Вигнати вас. Керівниця ще дужу добра у вас. Ти подивись яка мудра.
Створюй свою компанію і економ скільки хочеш.
Гарантую неперелевки• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
стараюсь. стараюсь. а потім раз і виговорилася...(((
Ну от тепер підіть і скажіть, що шкодуєте, що можливо влізли в питання, яке вас не стосується, зрозуміли свою помилку і на далі обіцяєте стримувати свою активність
неДоЖиру• 30 октября 2023
треба відповідати своїй посаді. навіщо ви лізете не в свою справу?. дивіться,щоб вас не поперли. бо таких вискочок не люблять. я сама керівник і дуже не люблю,коли отаке прийде і починає верховодити. якщо ви розумна? відкривайте ФОП і там керуйте. я б на місці директора вас би звільнила через певний час.бо ви постійно будете колотити і вносити’сумятицу’. робота- то не все життя,займіться трохи собою. сходіть до косметолога,масочки зробіть,то згадаєте що ви не лише робочий кінь,а й жінка
Послушная• 30 октября 2023
Типова вискочка.
Тільки прийшла і вже намагається нав´язати свою точку зору іншим. Ви вже не керівник. У вас ж ваша робота, то виконуйте її і не пхайте носа, куди не просять
Рекламама• 30 октября 2023
А чего вы себе сделали график работы только пару часов? Это нормально?
ЛюблюДевчонок• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
я вирышила для себе, що якщо мене виженуть, то проект у мене готовий. Пыдшаманю його ы выдправлю власнику напряму
Ви готові лишити людей роботи під час війни в угоду своєму самолюбству? Ви не оптимізатор, а головна біль.
ЯниЯ• 30 октября 2023
Ответ дляДеметра-c3d4
Стоп-стоп-стоп...я за ’ хороших’ граю. То ви авториці побажайте😁.
ЯниЯ• 30 октября 2023
Ответ дляПапина дочка
Иногда для того что бы добиться развития, нужно кого то уволить. Того кто тормозит развитие.
Вот автора темы и уволят( вангую)
Вся така шо куди там• 30 октября 2023
Ответ дляЯниЯ
Вот автора темы и уволят( вангую)
Так и будет. Проблемные никому не нужны.
Папина дочка• 30 октября 2023
Ответ дляЯниЯ
Вот автора темы и уволят( вангую)
Если она дозрела до своего проекта, то это к лучшему.
Деметра-c3d4• 30 октября 2023
Ответ дляЯниЯ
Ой, вибачте будь-ласка. Я написала, що підтримую ваш коментар. А дальше не написала, що все решта стосується автора. Ще раз вибачте.
ЯниЯ• 30 октября 2023
Ответ дляДеметра-c3d4
🌺🪷🌹