Дама_с_караваем• 30 октября 2023
спорола фігню на роботі...корю себе
ну писати яка я розумна і близько не дурна - не буду.
Але маю проблему, завжди живу тим, що роблю. Я працбвала на високопосадових роботах останні 15 років, була ТОП менеджером з великими успіхами.
Але місто не мільйонник, тому прямо багато не заробляла. 2-3К був мій рівень. Для мого міста це вище середнього.
На початку війни компанія закрилася, я виіхала до польші. Повернулася за пару місяців і вирішила, що потрібно перепрофілюватися. Почала підтягувати мови, пішлана курси. Знайшла роботу у класній міжнродній команії, але роботу звичайним менеджером з розвитку. ( у мене три директори)
і от що сталося....
Я в міру свого керівного характеру, хочу оплиміхувати процеси, оптимізувати витрати...
Але мене тут не чують... Я почала злитися, але мене директор присадила і каже. що з такими темпами ми всі залишимося без роботи,,,,,
Так ось, я заспокоїлася і оптимізувала свій робочий день. Працюю вранці 2 години і ввечері 2-3 години.
АЛЕ Є МІНУС Я ДУЖЕ ПРИВЯЗАНА ДО КОМПЬТЕРА.
так ось я у пятницю. не знаю. що на мене найшло, виговорилася директору ( вона дуже хороша), але їй це не сподобалося.....
І я тепер відчуваю напружені відносини з нею.
Вона так і каже, що крім мене ця оптимізація нікому не сподобається, що я скорочу 50% людей, і я мушу просто робити свою роботу.
ДО чого я це все веду: шкодую що підняла це питання і тепер оця напружена обстановка мене їсть(((
і от що сталося....
КликОЛЬКА• 30 октября 2023
Капец.
Я так розумію автор не впоралася з роботою і замість того щоб збільшити прибуток компанії за рахунок зовнішніх додаткових надходжень (які в неї не хватає не то тями не то досвіду отримати) - вирішила збільшити прибуток за рахунок внутрішньої економії на звільненні співробітників за рахунок оптимізації штату (і це під час війні - який хворий треба мати мозок щоб таке придумати
). Таких як вона треба звільняти з вовчим квітком за статею недбале виконання службових обов´язків.
Автору не мови потрібно вчити а вдосканалювати свої знання розвитку і не за рахунок інших працівників.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 октября 2023
допустим, если у работников много времени на кофе и сплетни, они подлежат оптимизации. так?
Нічого вдягти• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
упорота робить свою роботу) але крім мене ніхто не допетрав до цього- тому кіпіш почався. якщо я сама піду, то я впевненна, що це зробить моя директор і вона своїми руками звільнить людей. Моя робота і заключається у оптимізацї. А якщо хтось више за мене це зробить. то мене звільнять через те, що я не побачила цбого...палка з двох кніців.
Я бы обращалась к собственнику. Не раздумывая. Но это на мой характер
Первая ласточка инфляции• 30 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Капец.
Все так, кроме того, что автор, я так поняла, не в Украине работает. И якобы имеет цель помочь украинцам с работой, но фактически делает медвежью услугу. Потому что в этой компании ещё сто раз подумают, прежде чем взять ещё одного украинца судя по работе автора, которая вообще не отстреливает, что он нее требуется.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 октября 2023
если вас так сильно распирает, нужно только быть начальником и никем другим.
Шмоточницаца• 30 октября 2023
Автор, вы уже не на руководящей должности. Поэтому оптимизация не входит в ваши обязанности. Вам нужно или успокоиться и качественно выполнять свою работу, или искать новое место, где вы сможете руководить.
Морская свинка• 30 октября 2023
Ответ дляДайте подуться
Пробачте, але саме оце таких як ви ненавиджу.
Вискочки, які за рахунок скорочення колег, вибивають собі бонуси.
В нас на роботі теж така є, ії всі ненавидять. Великий економіст економіть на всьому - починаючи від скорочень людей (не дай Боже ій попастися на очі), закінчуючи повним маразмом - пакетами для сміття, кількість яких регламентується та рідиною для посуду, яка розводиться водою. І ходить горда, що зекономіла гроші компанії
Зараз війна, і кожен працюючий колега хоче жити. Але вас походу це не турбує, вислужитися хочете. Якщо компанія може дозволити собі такий штат, то не треба і лізти зі своїми раціоналізаторськими пропозиціями
Ви не праві. Ви звідки знаєте, може собі це дозволити компанія чи ні. Може там власник уже понабирався купи кредитів щоб утриматися на плаву у війну, і скоро не скорочення, а взагалі всі підуть шукати нову роботу бо компанія взагалі закриється. Наче ви не знаєте, скільки бізнесу закривається через банкротство.
Гарнюнька• 30 октября 2023
Ответ дляМавка
На бывшей работе мужа тоже пришли такие специалисты по развитию всё оптимизировали оптимизацию. сократили людей в половину. Работать стало реально некому садился начальник цеха за погрузчик и делал работу
Ну и понятно специалисты разъехались кто куда. сейчас набирают с ближайших сел работников.
Ну да … оптимизировать - не мешки ворочать . У мужа на работе такая же ситуация . Пенсионеров уговаривают . Специалисты , типа Автора, постарались « на славу»
Булку Дай• 30 октября 2023
Ответ длявре_Динка
Як добре що моя компанія думає про те як заробляти, а не зекономити)
Так и автору такая задача поставлена. Но она не умеет.а показать свою нужность нужно))))
Весела бджілка• 30 октября 2023
автор, я такая же. не корите себя, это часть Вашего характера, за счёт чего, Вы в том числе, хорошо развиваетесь в компаниях и показываете результат.
Уравнобешенная• 30 октября 2023
Люди з зп 2-3 куска так себе не поводять на будь-яких посадах. Сочиняйте ищо
ЛюбимаЯНЬ• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
ех.... закрила б рота і мовчала...але цей характер...
Емлиуж хотите оптимизацию, и вам все равно что скажеш стая - подайте свои предложения на самый верх. С расчетом экономии от вашей оптимизации. И дальше два варианта: вас съедят, или всех разгонят, а вас повысят . И да, на работе друзей нет ( если у вас что- всем насрать на вас, у каждого свои интересы), все ходят зарабатывать деньги.
Хата на мати• 30 октября 2023
Ответ дляВесела бджілка
это крайний непрофессионализм, высказывания автора читали? и текст
какой характер на работе , есть модели поведения -ффсе.
Кто-то танк, кто-то ракета, кто-то дрон
любименькая• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
прибуток= оптимізація витрат) не знали?
Оптимізація витрат на зарплату? А що ви будете робити далі, після того, як поскорочуєте всіх , хто вам здається зайвим? Валити їх роботу на тих, хто лишився?
В нас так одна прийшла, оптимізувала, частина хорошого колективу просто звільнилася в знак солідарності із звільненими. Це було до війни.
Далі суть її роботи полягала в оптимізації звітності, форми бланків, таке щось. Видимість процесу, одним словом.
Дуже часто ці оптимізатори розвалюють те, що і без них прекрасно працює. Схоже, це ваш випадок. Може насправді вас конкурент найняв, з метою розвалу?
В кого тако було• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Так само було. Не стрималася і сказала, що фігню робимо, краще так і так. А виявляється, що фігня й була потрібна. Зробила висновки, що щось оптимізувати треба лише тоді, коли про це хтось просить. А ініціатива, як завжди, найбільше б‘є по ініціаторові.
годовасик• 30 октября 2023
Автор, вы прекрасная талантливая женщина, скорее всего. Но... просто осознайте, что рядом с вами 90% обычных не талантливых людей, которые очень хотят кушать.
И да, помните, что палка всегда может ударить другой стороной. Человеку свойственно болеть и стареть, и однажды вы тоже не впишитесь в чей-то ритм, а кушать все равно будете хотеть а так быстро бежать сил у вас уже не будет. И вы станете такой же ка те ’лишние’ работники.
Пліснявілий сир• 30 октября 2023
Ответ дляХата на мати
Серьезно? , ну у вас и=
Новые направления
Замена оборудывания
Новые рынки
Новые направления
Замена оборудывания
Новые рынки
А это типичные предложения таких недооптимизаторов: предлагают очевидно простые решения, в силу своей не компетентности и не желания вникать, которые потом только убытками оборачиваются и геммором для окружающих.
годовасик• 30 октября 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Капец.
Да... раздобыть внешний ресурс и ’переварить его’ - это действительно высший пилотаж.
Слабых выбросить проще
Опля Картопля• 30 октября 2023
Ответ дляЯниЯ
Мені цікаво, а вы подумали про те, що ваша ’оптимізація бізнес- процесів’ призведе до скорочень персоналу, а їм треба шось їсти і дітей годувати, а зараз— війна. Ви не керівник, ви якась ’ упорота жіночка’ , недалекоглядна з вузьким світоглядом. Пробачте за прямоту, але це правда.
Ідіть вибачтесь перед керівництвом і скажіть, що більше не повториться. Хоча б на мій характер— я бы вас звільнила. Такі люди в колективі— проблема,якщо працюєш найманим робітником, а не на себе
у нас был такой же коллега, ужасный токсик, весь коллектив страдал 2 года, в итоге его уволили. я не понимаю и никогда не пойму, как можно прийти на работу и начать устраивать свои правила, понятия и пытаться строить всех под себя
Его, как раз, уволили тоже под поводом - экономия бюджета.
Весела бджілка• 30 октября 2023
Ответ дляХата на мати
Кто-то танк, кто-то ракета, кто-то дрон
Ну, я тоже люблю автоматизацию, и мне за это всегда были благодарны. Наоборот не понимаю лбдей, что сидят ’а так всегда было’ и не стремятся к улучшениям.
Опля Картопля• 30 октября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Вы совершенно не понимаете как работают крупные компании, их менеджмент нанимает людей, тем самым показывает что проект растет и дальше он просит больше и больше денег в бюджет проекта, это называется - ’проект развивается’, везде можно уволить 50% коллектива и все будет нормально, но пока компания автора в этом не нуждалась и ее никто не просил об этом.
Млинець Мій• 30 октября 2023
Я немного в шоке. Как вы со своим таким языком работали топ менеджером?
Редисочка• 30 октября 2023
Вас просили оптимізувати? Ні. Вибачтесь що лізите, куди не просять. Та й конфлікт зам´яли.
В нас на роботі теж є така,заїбала всіх знатно. Вона і жнєц, і на дудє ігрец. Але в нас така робота, що оптимізувати її ніяк) але її фонтан ідей - просто кажемо роби сама. Так і б´ється в істериці,робить і б´ється) ну як в людини є час залишатись після роботи ,години якої неоплачують - її право.так вона ще й ображається, що нелпоачують
Творческий типаж• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
я про це писала вище.
так і буде скоріш за все.
Может, как-то подстраховаться? Сделать письмо с отсрочкой или написать предложение своему директору в электронке, сохранить и пока не отправлять, чтобы число было видно?
Или, на крайний случай, когда пойдете на разговор к директору, запишите на диктофон или видео, что, Вы поняли, что эта - четко проговорите- ВАША идея, видимо, не ко времени
Творческий типаж• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
я про це писала вище.
так і буде скоріш за все.
Даже, если уволят, отправите главному, чтобы прояснить картину. Понятно, что дальше с ними Вы работать не будете, но для своего успокоения
Редисочка• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
ні, у міжнар компаніях це не так працює. у мене є бюджет і я маю вікрити компанію і розивати її при одному бюджеті який затверджений, Тому я мушу оптимізвати процеси.
Ви перед ким звітуєте? Туди свої ідеї і керуйте тоді.