Дама_с_караваем• 30 октября 2023

спорола фігню на роботі...корю себе

ну писати яка я розумна і близько не дурна - не буду.
Але маю проблему, завжди живу тим, що роблю. Я працбвала на високопосадових роботах останні 15 років, була ТОП менеджером з великими успіхами.
Але місто не мільйонник, тому прямо багато не заробляла. 2-3К був мій рівень. Для мого міста це вище середнього.
На початку війни компанія закрилася, я виіхала до польші. Повернулася за пару місяців і вирішила, що потрібно перепрофілюватися. Почала підтягувати мови, пішлана курси. Знайшла роботу у класній міжнродній команії, але роботу звичайним менеджером з розвитку. ( у мене три директори)
і от що сталося....
Я в міру свого керівного характеру, хочу оплиміхувати процеси, оптимізувати витрати...
Але мене тут не чують... Я почала злитися, але мене директор присадила і каже. що з такими темпами ми всі залишимося без роботи,,,,,
Так ось, я заспокоїлася і оптимізувала свій робочий день. Працюю вранці 2 години і ввечері 2-3 години.
АЛЕ Є МІНУС Я ДУЖЕ ПРИВЯЗАНА ДО КОМПЬТЕРА.
так ось я у пятницю. не знаю. що на мене найшло, виговорилася директору ( вона дуже хороша), але їй це не сподобалося.....
І я тепер відчуваю напружені відносини з нею.
Вона так і каже, що крім мене ця оптимізація нікому не сподобається, що я скорочу 50% людей, і я мушу просто робити свою роботу.
ДО чого я це все веду: шкодую що підняла це питання і тепер оця напружена обстановка мене їсть(((
Santa_n• 30 октября 2023
Сначала иы ищешь справедливость, а потом новую работу
автор Дама_с_караваем • 30 октября 2023
Ответ дляSanta_n
ех.... закрила б рота і мовчала...але цей характер...
Santa_n• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Можливо варто вибачитися за свою поведінку і дати слово, що будете надалі тримати себе в руках
побольшомусекретику• 30 октября 2023
Я тоже такая, стараюсь молчать …
автор Дама_с_караваем • 30 октября 2023
Ответ дляSanta_n
поведінка була нормальною. я не кричала. не сперечалася, просто сказала що можу зекономити близкь 40К м місяць компанії...і пішло поіїхало....
автор Дама_с_караваем • 30 октября 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Я тоже такая, стараюсь молчать …
стараюсь. стараюсь. а потім раз і виговорилася...(((
Santa_n• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Ну тоді за свою нестриманість
Краще потушити зараз.
автор Дама_с_караваем • 30 октября 2023
Ответ дляSanta_n
Ну тоді за свою нестриманість
Краще потушити зараз.
я не знаю що сказати. Типу вибачте я більше не буду робити свою роботу?( бо я от зробила....що всі в шоці...
Директриссимо• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Язик мій, ворог мій. Є таке. Треба над собою працювати. Але якщо людина звикла організовувати, то просто виконувати їй важко і навпаки..
Залізна пані• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Компания и так может сократить расходы, если вас уволят.
Мелочунь• 30 октября 2023
Не пойму, что вам мешает на данном этапе оптимизировать свою работу, а сэкономленное время потратить на дальнейшее развитие? Вам же один раз уже пояснили, что в такой оптимизации никто не заинтересован. Вы так допрыгаетесь, что сэкономят на вашей зарплате.
автор Дама_с_караваем • 30 октября 2023
Ответ дляЗалізна пані
2К це не 40К
якщо звільнять. напишу листа власнику
ЯниЯ• 30 октября 2023
Мені цікаво, а вы подумали про те, що ваша ’оптимізація бізнес- процесів’ призведе до скорочень персоналу, а їм треба шось їсти і дітей годувати, а зараз— війна. Ви не керівник, ви якась ’ упорота жіночка’ , недалекоглядна з вузьким світоглядом. Пробачте за прямоту, але це правда.
Ідіть вибачтесь перед керівництвом і скажіть, що більше не повториться. Хоча б на мій характер— я бы вас звільнила. Такі люди в колективі— проблема,якщо працюєш найманим робітником, а не на себе
Мавка• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
2К це не 40К
якщо звільнять. напишу листа власнику
Пишите прямо сейчас. Зачем тянуть
автор Дама_с_караваем • 30 октября 2023
Ответ дляМелочунь
я зараз вчу дві мови, плюс курси. Тому з приводу оплтимазії мого робочого процесу мова не йде. я про загальні витрати компанії
Парасюха• 30 октября 2023
Ваш улучшайзинг никому нафик не сдался, что стало понятно после первых ваших попыток поднять этот вопрос.
Нет же, вы упорно не хотели сдаваться.
Иногда таких инициативных просто сливают. Потихоньку или резко.
Возможно, вам будет лучше в другом месте, где руководство поддерживает проактивных сотрудников.
Залізна пані• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Будет у вас своя компания, будете оптимизировать, сколько угодно.
Идеальная оптимистка• 30 октября 2023
я бы извинилась, что меня слишком занесло, думаю этого достаточно. рвать волосы не надо, но и эту неловкость лучше как-то замять.
автор Дама_с_караваем • 30 октября 2023
Ответ дляЯниЯ
упорота робить свою роботу) але крім мене ніхто не допетрав до цього- тому кіпіш почався. якщо я сама піду, то я впевненна, що це зробить моя директор і вона своїми руками звільнить людей. Моя робота і заключається у оптимізацї. А якщо хтось више за мене це зробить. то мене звільнять через те, що я не побачила цбого...палка з двох кніців.
Дайте подуться• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Пробачте, але саме оце таких як ви ненавиджу.
Вискочки, які за рахунок скорочення колег, вибивають собі бонуси.
В нас на роботі теж така є, ії всі ненавидять. Великий економіст економіть на всьому - починаючи від скорочень людей (не дай Боже ій попастися на очі), закінчуючи повним маразмом - пакетами для сміття, кількість яких регламентується та рідиною для посуду, яка розводиться водою. І ходить горда, що зекономіла гроші компанії
Зараз війна, і кожен працюючий колега хоче жити. Але вас походу це не турбує, вислужитися хочете. Якщо компанія може дозволити собі такий штат, то не треба і лізти зі своїми раціоналізаторськими пропозиціями
автор Дама_с_караваем • 30 октября 2023
Ответ дляЗалізна пані
моя робота- оптимізувати)
автор Дама_с_караваем • 30 октября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
дякую. думаю к це зробити
Идеальная оптимистка• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
открывайте свой бизнес и диктуйте правила там. не зря же возникла фраза ’в чужой монастырь со своим уставом не ходят’.
автор Дама_с_караваем • 30 октября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
ще раз.... це моя робота- розвивати компанію з мінімальними витратитами.
Залізна пані• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
моя робота- оптимізувати)
Вы ж менеджер по развитию, а не кризис-менеджер. Вы ничего не путаете?
Мелочунь• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Тогда не очень понятно, к чему вот это, да ещё и капсом и в связи с оптимизацией рабочего дня - ’АЛЕ Є МІНУС Я ДУЖЕ ПРИВЯЗАНА ДО КОМПЬТЕРА’

Ну и вы вернулись пару месяцев назад, после этого нашли работу, то есть без году неделя работаете в этой компании. Вы уверены, что правы вы, а не те, кто давно работает? Возможно, вы недостаточно вникли в ситуацию, недостаточно погрузились?
Идеальная оптимистка• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
вы подаете данные руководителю, а он решает, что ему с этим делать. это работает так)
Мавка• 30 октября 2023
На бывшей работе мужа тоже пришли такие специалисты по развитию всё оптимизировали оптимизацию. сократили людей в половину. Работать стало реально некому садился начальник цеха за погрузчик и делал работу Ну и понятно специалисты разъехались кто куда. сейчас набирают с ближайших сел работников.
ЯниЯ• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Якби ваша робота заключалась в оптимізації — посада б ваша називалась ’ кризис менеджер’, а не менеджер з розвитку.
Хата на мати• 30 октября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
автор .. любой руководитель знает , слово -золото.
вы же не с мужем , и причинно-следственные связи улавливать нужно