Жена_КотораяСтена• 30 октября 2023
Тенеріфе в грудні, чи...
Тревел дівчатка, підскажіть будь ласка, чи комфортно буде на Тенеріфе в грудні?
Реально буде купатись?
І куди можна полетіти, може Європа?
Щоб було тепло і Реально покупатись з дітками.
Реально буде купатись?
І куди можна полетіти, може Європа?
Жена_КотораяСтена
• 30 октября 2023
Ответ дляНепереможна
Океан буде холодний
Дякую.
Буде холодно?
Ду да ду да ду• 30 октября 2023
Зустрічали НР там у далекому 2016
Мені було комфортно, але вода прохолодна, діткам думаю не підійде для купання
Жена_КотораяСтена
• 30 октября 2023
Ответ дляОйЙой
Египет если все успокоится
Или Бразилия
Оооо...це жах .
Туди і планували.
Дуже любимо море там.
Але боюсь ризикувати.
А Емірати.
Та там цих гадів буде багато.
Туди і планували.
Дуже любимо море там.
Але боюсь ризикувати.
А Емірати.
Та там цих гадів буде багато.
Нічний дожор• 30 октября 2023
На Тенеріфе у грудні точно не будете купатися. Ми напочатку червня якось відпочивали, океан холодний +19-20. Там цікаво поїздити, подивитись острів. Але для тих хто полюбляє тепле море, то не варіант.
Та мабуть ніде у Європі не буде теплого моря у грудні. Це тільки кудись на острови, поближче до екватора.
Всіх підсаджую• 30 октября 2023
В січні на Тенеріфе вода була 19. Вдень жарко, але тільки сідає сонце - дубарь
Але Тенеріфе все ж таки більше не про пляжний відпочинок, бо океан там специфічний
От не раз бачила тут у темах, шо люди рекомендують Канари для пляжного відпочинку взимку. Чому саме - не зрозуміло. Вода у океані і влітку не буває особо теплою.
При тому пишуть, шо у Єгипті взимку вода +22-24 - це холодно.
Автор, для відпочинку у грудні окрім Єгипте, так шоб не дуже далеко летіти, можна розглядати Емірати, також сусідній Оман, ще Катар.
Або розгляньте вже більш дальні напрямки, там вибір більше.
Були там якось у грудні, океан холодний, але він там майже ніколи не буває ’гарячим’, Канари - це не стільки пляжний відпочинок, скільки орендувати авто і насолоджуватись пейсажами.
Мій тоді 6-ти річний син купався і в океані, але я особисто надавала перевагу басейну з підігрівом )
kharkovchanka• 30 октября 2023
були на Тенерифе в кінці листопада, на півдні купались, на півночі був шторм і градусів 10.
на півдні було тепло, вода біля 20°, довго не поплаваєш, але люди купаються (ми теж, але ми дорослі)
Жена_КотораяСтена
• 30 октября 2023
Ответ дляkharkovchanka
Як Вам взагалі?
Сподобалося?
Брали в аренду авто, що по цінам?
Сподобалося?
Брали в аренду авто, що по цінам?
Жена_КотораяСтена
• 30 октября 2023
Ответ дляtourdream
Емірати ні.
Я і Пхукет вже дивилася, але переліт.
І вже гарні варіанти по цінам мабуть розібрали(
Я і Пхукет вже дивилася, але переліт.
kharkovchanka• 30 октября 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Як Вам взагалі?
Сподобалося?
Брали в аренду авто, що по цінам?
Сподобалося?
Брали в аренду авто, що по цінам?
так, нам сподобалось, були тиждень, брали авто і об´їхали острів, не весь, звичайно, але їздили кожен день в нові 2-3 місця. пам´ятаю, що була проблема з орендою авто, бо під час ковіду мало залишилось машин на острові, щось таке. тому було значно дорожче, ніж на материковій Європі. а так ціни нормальні, я вважаю.
МеняАЖтрусит• 30 октября 2023
Лютий і березень - це самий несезон на Канарах. Але ми були в березні двічі, і дуже сподобалось. Купались, хоч вода 17-18 градусів. Але це океан, там вона і не прогрівається толком. І ми не любителі пляжного відпочинку. Намочились для годиться, та й усе.
Ми були не на Тенеріфе, правда, хоч думаю, там теж таке є - пляжі з бухтами і привозним білим піском. Вдень, коли сонце високо, там прямо жарко, і вода тепліша.
Взагалі, Канари - рай для тих, хто не переносить жару. Там цілий рік стабільна температура в районі 20-25 градусів, плюс клімат такий, що з одного боку острова може йти дощ, з іншого - сонечко, кому треба вітер - теж є куди поїхати.
Домашка• 30 октября 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Емірати ні.
Я і Пхукет вже дивилася, але переліт.
Может шри ланка или гоа?
Жена_КотораяСтена
• 30 октября 2023
Ответ дляДомашка
Может шри ланка или гоа?
Класні направлення, але як на мене не з дітьми)
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Емірати ні.
Я і Пхукет вже дивилася, але переліт.
Емірати чому ні, тому шо там москалів багато?
Так Таїланд теж один з їх улюблених курортів, а Пхукет особливо, вони туди на зимовку їздять.
Я писала вище - Оман, можна розглядати як альтернативу ОАЕ. Теплій Індійський океан, готелі працюють на все включено, чисто, безпечно, є шо подивится за межам готелів. Москалів там наврядчи буде багато, у них це не популярний напрямок.
Домашка• 30 октября 2023
Ответ дляtourdream
А откуда есть вылеты в оман и како порядок цен на 5 все включено?
Домашка• 30 октября 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
С транный вывод, как раз для детей, как пр мне