КонхфЭдкаТузик• 31 октября 2023

Почему набросились на автора с обидой на бедное детство?

Ведь это же правда, что детям, в развитие которых вкладываются, в том числе финансово проще по жизни...
Разве это не замечательно иметь хороший старт?
Леді Душка• 31 октября 2023
Я на автора не накидувалася і лише через цю тему глянула а що ж там.
Ну нічого дивного що їй там напхали. Якесь егоїстичне, невдячне, пихате шмаття а не людина. Ледве старттопік дочитала - гидко.
Не уявляю як би воно вило, якби мало дійсно важке життя і бідне дитинство. Те що вона описала ще дуже далеко від реальної бідності , в якій зростало багато українців і так не обгиджувало близьких потім.
Фрекен бок• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
За вас можна тільки порадіти.
Я для себе вирішила що для мене цілком нормально не відчувати вдячності за погане, не пробачати та інше. Якось навіть легше стало ніж тоді коли я намагалась ’бути вище і пробачати’
Пробачати не значить спілкуватись і посміхатись. Нам голову забили отою фігнею, що якщо пробачив, то мусиш спілкуватись, допомагати, цінувати. Ні!
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляФрекен бок
Тоді я б назвала це просто ’зробила висновки і відпустила ситуацію’ але бути благодарною за якусь хрінь що мені зробили, це вже для мене занадто
Багиня• 31 октября 2023
Ответ дляФісташкова кава
Также как и у всех собравшихся здесь. Все мы - магистры ничего
Та і я про те, всі магістри. Навіть перукарі.
Попразендовна• 31 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Знаєте, автор, ви цим лицеміркам не докажете. Вони тут вам пишуть, що то ви підліток ображений і ТД. А самі паралельно ниють психологу, що їх батьки зіпсували їм життя. Але всруся, а не зізнаюся в цьому.
Правда вона не приємна. Так, в дорослому житті ми намагаємося догнати те, що не мали в дитинстві. Тільки ви також праві, дитина батьків, які дають їй старт і дитина, що сама всього досягає вони на різних дистанціях. Можливо колись і доженуть , але до того, угроблять здоров´я.
Я нікого не звинувачую, бо то марна справа, вже нічого не змінити. Але коли мені говорять, що я тепер все маю ЗАВДЯКИ важкому дитинству, завжди відповідаю, що не завдяки, а ВСУПЕРЕЧ☝️.
Марфа Українівна• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Нет, они убили потенциал
А он был? У меня одноклассница росла у матери одиночки с больным сердцем, закончила на золотую медаль. Поступила на профессию, которая нужна везде. Вышла замуж за такого же бедного студента. Выучились. Пару лет поработали на заводе, выучили английский и уехали в Австралию. Там за 3 года купили жилье. Их ребенок очень развитый, денег на него не жалели.
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
То есть у него на это ушло практически 20 лет? А как это противоречит тому, что я написала?
Зараз вам напишуть ’ але ж САМ!!’
Мене все чомусь дивує, як люди тут роги в землю і доказуууують. Навіть не прочитавши толком тему, не зрозумівши про що вона. Але ж сперечаються, аж піна з рота.
Тема ж не про те, що не можна нічого досягнути. А про те, що на це без бази з дитинства , потрібно витратити набагато більше зусиль та часу вже в дорослому віці
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Зараз вам напишуть ’ але ж САМ!!’
И всё рано часто не получить тот же результат....
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
А могли уехать в США, к примеру, если бы был другой старт.
Ну и квартира, вероятно в ипотеку
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляФрекен бок
Ні, з бідних не всі пробивні, як і з багатих не всі успішні, а є з дуже багатих і ті, що скотились дуже сильно.
Дно класне тим, що можна відштовхнутись, питання бажання. А життя завжди дає шанси.
Перечитайте біографії успішних людей і порахуйте, стільки з них мало старт з дитинства і стільки вибилося самостійно. І в якому то віці сталося
Марфа Українівна• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ну и квартира, вероятно в ипотеку
А могли бы ничего не делать, ныть, как автор.
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляНе гоню
Ну вот и ч такая, я почти к сорока годам догнала тех, кто получил все блага на старте и все эти двадцать лет ( считай, с 20 лет) жил в комфорте, а у меня это были 20 лет борьбы за место под солнцем, 20 лучших лет, вся моя молодость прошла в борьбе за выживание, а детство и юнось в нищете, рабском труде и комплексах
Теперь мне надо детям помогать, что бы их не постигла моя участь, следовательно, я должна пахать дальше
У мене не было и не будет времени просто пожить
Так) поки вони мали щасливе дитинство, юність, є що пригадати . Ми маємо тільки спогади як вигризали то зубами
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
К тому что при лучшем старте при приложенных усилиях могли иметь результат лучше. О чем и тема
Щира українка• 31 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Зараз вам напишуть ’ але ж САМ!!’
Чомусь на порадниці дні-місяці-роки не шкода витрачати. А на те щоб забезпечити себе то шкода і всім батьки повинні були забезпечити , щоб ця мала більше часу ніж а порадниці строчити
Марфа Українівна• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А если бы родились в семье олигархов, вообще врочали миллионами.
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
По такой логике они не должны были бы тратить много денег на развитие своего ребенка, ведь формула успеха совсем другая (лишения и пахота) А они почему-то для ребенка хотели лучшего старта, а ведь могли просто сказать что если у него есть потенциал то и так пробьется без затрат.
Марфа Українівна• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
У них была уже такая возможность без особого напряга.
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляЩира українка
А форум мешает паралельно чем-то заниматься?
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
а, ну разве что. Но вообще непордок, растят какую-то неженку которая не сможет достичь успеха в жизни
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Чего же они не захотели закалять характер ребенка? Наверное понимают, что это все же очень разные усилия)
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Да, о чем и тема.
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
А як можна на себе взяти відповідальність що в тебе були погані батьки і вони не дали старту а може навіть дали антибонусів ? Це ж просто констатація факту - так, в когось були погані батьки. Це не новина що в світі є погані люди і деякі з них мають дітей.
Мені здається у деяких людей складно з розумінням, що озвучувати факти і нити то є різні речі. Що сенс приховувати погані умови? Ну от так було. І логічно, що із-за цього ти досяг чогось не в 20-25, а вже в 40. Ну от так є. Написав про це. Все, накинулися
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляВесотехник
То є так. Просто іде тема про бідне дитинство і бляха, в темі про бідне дитинство і його вплив на подальше життя не можна згадувати про бідне дитинство бо ти ’ниєш’ і ’невдаха’.
Щира українка• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ідіть заробляйте щоб дітям дати більший старт . Бігаєте там без толку. Бо потім дітям прийдеться час тратити щоб на свої хотіли заробити
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляВесотехник
А мне тут ещё один тезис нравится.
Я первый раз за границу выехала с началом войны, даже заграна не было. За пол года до этого закончила ремонт в квартире в Киеве. И мне тут пару раз писали, что воспользовались возможностью по Европе покататься .
То есть, по умолчанию у кого-то есть квартира от родителей, и была возможность попутешествовать спокойно за заработанные. А я первый раз в 24 выехала - все ужас.
А потом говорят что стартовая позиция не влияет на возможности...
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляЩира українка
Я нормально зарабатываю
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
А ещё нельзя писать, что ты селфмейд.
Потому что это все родители, ты просто обесцениваешь, и у кого о был старт хуже.
То есть писать про это нельзя с двух сторон
Щира українка• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я нормально зарабатываю
Це ви так думаєте. Дітям того буде мало . І уваги вашої не мають бідні діти. Бо ви в залі на доріжці торчите по вечорам. А могли д приголубити дитину, поговорити з нею, пообніматись. Ви недодаєте їй свою любов і вона це відчуває. Потім по психологах ходити буде і гроші тратити, а могла б не тратити, якби ви їй забезпечили увагу
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А ещё нельзя писать, что ты селфмейд.
І те і те це напад на святі устої де батьки апріорі по замовчанню хороші. Зустрічала думку що навіть якщо батьки пиячили і наркоманили то все одно хотіли дитині всього самого найкращого, просто так склалось. А те що одного абстрактного бажання та декларування намірів недостатньо, а треба ще і робити для цього щось, коментаторам не приходить в голову. Взагалі бідні люди, багатьох навчили не думати і не аналізувати ДІЇ, а вірити в те що їм говорять.
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляЩира українка
Ну так ви також тут сидите.