КонхфЭдкаТузик• 31 октября 2023

Почему набросились на автора с обидой на бедное детство?

Ведь это же правда, что детям, в развитие которых вкладываются, в том числе финансово проще по жизни...
Разве это не замечательно иметь хороший старт?
Брюлик в стразах• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Опять же, странно, к примеру, адекватную возможность обучения называть хотелкой.
Или здоровое, нормальное питание. Или одежду не из секонда
А самой учиться, чтобы на бюджет ? Нет?
Претензии только к себе, что не смогла выучить.
И телефон можно айфон требовать, а можно за 5 тысяч. И по наблюдениям-чем меньше учится, тем больше требований к родителям
ЛюблюДевчонок• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
И всё рано часто не получить тот же результат....
Еще и жить всю жизнь с бедностью в голове
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
То є так. Просто іде тема про бідне дитинство і бляха, в темі про бідне дитинство і його вплив на подальше життя не можна згадувати про бідне дитинство бо ти ’ниєш’ і ’невдаха’.
Бо у багатьох відсутнє критичне мислення. Наслухалися тіктоковських недопсихологів, і ліплять його куди треба, куди й ні. Побачив ’ погано’- все , набігли з непроханим порадами. ’ соберись тряпка! Не ний!’ Плюс анонімно тут можна полікувати своє его, підняти свою самооцінку.
Дійсно щасливим не потрібно самостверджуватися за чужий рахунок
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
І те і те це напад на святі устої де батьки апріорі по замовчанню хороші. Зустрічала думку що навіть якщо батьки пиячили і наркоманили то все одно хотіли дитині всього самого найкращого, просто так склалось. А те що одного абстрактного бажання та декларування намірів недостатньо, а треба ще і робити для цього щось, коментаторам не приходить в голову. Взагалі бідні люди, багатьох навчили не думати і не аналізувати ДІЇ, а вірити в те що їм говорять.
Так і до батьків педофілів, які систематично били дітей дійде виправдання
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
А самой учиться, чтобы на бюджет ? Нет?
Чтобы поступить на бюджет надо учиться в нормальной школе, минимум, лучше ещё иметь репетитора или доп курсы по предметам зно
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
До речі ці установки дуже вкорінюються в голову і дуже важко виводяться.
А ти їх ще відразу й не відчуваєш. Бо так звик.
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Та да, мені стільки разів написали що треба обирати не нити а щось змінювати, що я навіть почала озиратись в пошуках машини часу, чи не виглядає вона з шафи? Я туди стрибну і народжусь в інших людей.
І це при тому що декілька разів написала що досягнула ’успішного успіху’ попри все, але ні - якщо кажеш ’бідне дитинство це погано’ то ти жертва і нитичка.
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А он Петро, син подруги моєї внучатої племінниці , сам вивчив все. Все все сам. І школа в них пішки в іншому селі. То він раз в тиждень ходив ото. І вивчив. Англійську , да, до С1 по книжках. Добре хоч бібліотека в селі є. Ото в ній. Бо інтернету ж немає ото. Так він поступ в, да , на бюджет. Закінчив з червоним дипломом, працював. А тепер великий пан став
А ви всі ліниві
Соня-сонятко• 31 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Я не звинувачую батьків. Але коли вони мене намагаюся зараз повчати, нагадую що зробили вони.
1) мамі припекло з міста, від пропозицій роботи в ательє повернутися в село. Бо ’ ой, щось я замориласЯ’
2) папа сильно принциповий правильний відмовився навіть балотуватися на голову сільради. Коли його люди просили , щоб він став тим головою.
3) ну бабусі вже царство небесне. Але ж відмовитися від посади бухгалтера ’ я писати не вмію’ , і залишитися пахати в ланці . А їй пропонували навіть оплатити навчання. Вона дуже гарно рахувала , талант до математики був. Без рахівниці, без записів, уділувала главбуха на раз два.

І ці люди будуть говорити, що життя таке було? Без варіантів?) Були варіанти. Тільки вони обрали свій. Пахати як прокляті. Угробити своє здоров´я. Моє дитинство і юність. Та й моє здоров´я частково також. Бо тягати оте дівчині в 14-16 років то просто так не проходить.
А при чому тут ’принциповий та правильний’ до балотування на голову сільльради?? Це якраз дуже чудові якості для такої посади.

Чи ви, дорогенька, хотіли щоб ваш батько розкрадав мільйони з бюджету села? А?
Оце треш. А потім ми всі жаліємось що солдатам скидаємось грошима, бо все розкрадають чинуші. Який народ - така і країна, самі своїми руками тут помийку робимо.
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Вітаю в команді. Мені взагалі за мій коментар з прикладами як батьки втратили шанси, порекомендували щасливі успішні дами убитися головою об стіну.
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляВесотехник
В цій темі ще не було, але в інших темах де ’дитина просто по іншому не розуміє’ або ’вивела мене з себе’ насилля проти дітей виправдовується. Стосовно педофілії то тут звичайно не виправдають зовсім відверту, але коли жінка зарахунок сина або дочки вдовільняє свої потреби в людському теплі та тактильному контакті, таке не осуджується. Так само ’діти можуть брехати що новий мамин коханець до них має справу’.
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляВесотехник
То вам ще мало дісталось. Тут буває що якщо хтось не відчуває вдячності що народили (як в воду кинули), то хай самовипилюється і повертає ’подарунок’.
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко

А до чого тут розкрадав? У голови сільради є законна заробітна плата. Плюс є різниця в пахати на полі і в кабінеті сидіти. То в свої 64 він би був здорова людина, а не напів сліпий, і з купою болячок.

Ну воно то як, люди крізь себе пропускають. Я про крадіжки не писала і навіть не думала. Як там, на крадієві і шапка горить
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Тут тема була про дитячі побої. Ото жах. І там ’ я просто така була, зі мною по іншому не можна було’. Це ж вже травмована і зломлена людина.
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Я в одній такій темі почала тролити що якщо бува що по іншому людина не розуміє, то так можна і батьків бити коли вони вже старі і впадають в маразм. Ну вивели ж, не розуміють по іншому, а я хочу тільки добра. Боже, що там почалось!
Natalia505• 31 октября 2023
Ответ дляФрекен бок
А яка разниця? Ви від теми відійшли дуже далеко. Справа не у батьках, справа у власному бажанні. Хочеш - підтримуй мову, хочеш не підтримуй, хочеш сиди і ний і звинувачуй батьків, хочеш - шукай можливості і покращуй життя. Батьки жили як вміли - з іх травмами, страхами, інфантилізмом часом і ТД. Не дали чогось - дай собі сам і живи те життя яке хочеш.
Дуже гарно сказано.
Соня-сонятко• 31 октября 2023
Ответ дляВесотехник

Ну так ви самі написали, що він не балотувався бо він принциповий та правильний. Це ваші слова. Ваш комент неможливо трактувати ніяк інакше як те що ваш батько не хотів красти, тому і не балотувався.

Самі пишите дурницю. А потім вигороджуєтесь.
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Он нижче вже мене і мого батька в корупції в країні звинуватили.
Іноді дивишся на відповіді ’ людииии, аууу, тук тук - сиди я сам відкрию’ . Як можна було взагалі до такого додуматися
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Уявляю. Батьки то святі люди.
Ні, звісно вони дали життя. Але іноді вони те життя в таке пекло перетворюють, що дійсно, краще б не народжували
Natalia505• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ну вы же не знаете являюсь я художницей, или писательницей, к примеру (хотя очень странный критерий успеха).

Опять вы путаете мягкое с теплым.
Мені здається у вас дивні критерії успіху. Квартири, машини, гроші не завжди мерило успіху. Ми з вами маємо абсолютно різні цінності.
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляВесотехник
Я тут можу тільки трошки зрозуміти вашого батька - може тому і не пішов бо будуть всі вважати крадієм. Хоч його і просили. В нас в цьому плані парадоксальна країна - в мене був далекий родич котрому пропонували бути председателем садового товариства де його дача, бо він хазяйновитий і т п. Він відмовився саме через те що ’зараз просять, а як тльки но що, то я буду головний ворюга і чорт’
автор КонхфЭдкаТузик • 31 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Это критерии нормальной жизни. Успехом это вы назвали
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляСоня-сонятко

Поясню. Мій батько людина не стримана і дуже чуттєва до несправності. Робота на такій посаді передбачає певний рівень дипломатії. Коли іноді не правду рубити треба, а хитро довести до потрібного тобі рішення. Він так не вміє. Плюс то відповідальність. А він до цього не звиклий
Тому і відмовився .
Тож не потрібно судити по собі
Весотехник• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Там більше зіграло те, що він може нах..й послати, якщо вважає це правильно. А для прийняття потрібного рішення, потрібно трішки місцями прогнутися. Цю рису, до речі, я успадкувала від нього. Багато хто говорить, що не можна такою прямою та принциповою бути. А я от не вмію.
Фісташкова кава• 31 октября 2023
Ответ дляБагиня
Та і я про те, всі магістри. Навіть перукарі.
Я не знаю зачем парикмахерам степень магистра но я работала по специальности и степень магистра помогла сделать неплохую карьеру
Natalia505• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Я розумію що людей дістали ’жертви і нитики’ але треба ж якось фільтрувати. Взагалі все це ’визнання правди’ потрібно щоб скинути з себе старі установки (а може і деяких людей) і рухатись вільно далі або просто жити своїм життям без відчуття власної провини і поганості.
Що ховається за тим визнанням правди? Як це відбувається цей процес? Нити і скаржитись? Бо правда мені відома,
живу з нею абсолютно спокійно, а як треба? Треба весь час це тягнути в маси і мусолити? Гвалтувати своєю правдою всіх довкола? А якщо немає власної провини і поганості, бо є чудове розуміння хто я?
Мир Мир Мир!• 31 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Мені здається вам треба пропрацювати цю тему, бо досить багато оціночних суджень ’нити’, ’тягнути в маси і мусолити’, ’гвалтувати правдою’. Ви не хочете про це говорити то не говоріть, але ви говорите як вас дратує що це роблять інші.
Natalia505• 31 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Нормальність вона також для всіх різна.
КаваЗМолоком• 31 октября 2023
Странная вы автор. Вы до сих пор не понимаете, что у всех разные возможности? А вот детям миллионерам вообще легко. Вы еще не миллионер? Так становитесь, а то ваши дети ущемлены и обидятся, что такого старта не дали им в жизни
Natalia505• 31 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Це ваше оціночне судження, не давайте порад, про які вас не просять. Працюйте над собою. Це я вам вертаю бумерангом.