ДелиВерка• 02 ноября 2023
Нефритовий ролик для обличчя,який кращій?
Вирішила придбати нефритовий ролик,їх багато,але який кращий?
Анонимушка• 02 ноября 2023
Согласна, они абсолютно одинаковые. Хотя мне больше скребок понравился, чем ролик.
Atlantis_gate• 02 ноября 2023
Я себе набор взяла такой. Просто приятно себе по лицу поелозить им) Не для того что он там как-то работает
КрестьянинДиор• 02 ноября 2023
Лучше найдите хороший нефритовый жезл
полезнее для женского здоровья.
В кого тако було• 02 ноября 2023
вообще-то они одинаковые :) хотя.... я заказала розовый, а мне прислали зеленый :(
ПолБатона• 02 ноября 2023
вони не однакові. Тримаються по різному,вага різна. Дивіться якісні. Читайте відгуки. Мені сподобався,але не нефрітовий(був перший нефрітовий),але потім купила Real Techniques,зовсім різні відчуття
ДелиВерка
• 02 ноября 2023
Ответ дляПолБатона
Дякую,в мене є їхні кисті,якість хороша