Доктор Варвар• 03 ноября 2023
Як виживати одній з дітьми на одну зарплату??
Склалось так, що чоловіка немає на даний час, аліменти не плате
Я живу(ні, виживаю) з двома дітьми на одну мою невеличку зарплату..Сума така, що на трьох - це сміх просто(хоча робота пов´язана з бухобліком), а на виплату по малозабезпеченості не виходить- по цих мірках ми заможні
Просто не знаю...вже руки опускаються.
Ніби ж і робота є і по господарству працюю, все на моїх жіночих плечах, а в підсумку - страшенна втома і безгрошів´я...
Просто не знаю...вже руки опускаються.
Почемучка• 03 ноября 2023
Якщо батько не сплачує аліменти, то ви можете звернутися на «аліменти» від держави. По 50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку. Тобто це буде приблизно плюс 2800 до того, що ви маєте.
Сумка з негодою• 03 ноября 2023
Если Вы бухгалтер, то может дополнительно ФОП вести дома?
Ну а какой еще выход? Только больше зарабатывать
Особи мужского пола, которые не помогают детям, не мужики
ФФФФристайла• 03 ноября 2023
Ответ дляСумка з негодою
Зато рожают по двое, трое. Вдруг он поменяется
Топтунша• 03 ноября 2023
Ответ дляПочемучка
Там куча справок, хер получишь
Робот Вертер• 03 ноября 2023
Що означає чоловіка немає зараз, аліменти не платить? Ви на них взагалі подавали ?
Топтунша• 03 ноября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Если у мужика ничего нет , никто его не заставит платить алименты, даже наши дырявые законы, просто долг копится.
Краля-Галя• 03 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
не заводити дітей, якшо в тебе одна зарплата
Автору назад засунути чи Вам віддати?
Топтунша• 03 ноября 2023
Ответ дляКраля-Галя
Автору назад засунути чи Вам віддати?
Это пишется для молодых девушек чтобы не рожали 2-3 не стояв на ногах, или от он сильно просил ребенка
Почемучка• 03 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
Там куча справок, хер получишь
Зовсім ні.
Св-во про народження
Довідка з виконавчої служби про те, що не сплачує аліменти, внесений до Єдиного реєстру боржників
Довідка з роботи матері, якщо працює
Св-во про народження
Довідка з роботи матері, якщо працює
Топтунша• 03 ноября 2023
Ответ дляПочемучка
Зовсім ні.
Св-во про народження
Довідка з роботи матері, якщо працює
Св-во про народження
Довідка з роботи матері, якщо працює
А якщо не працюэ?
Спросят чего не работаете?
Робот Вертер• 03 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
Цікаво як з ’з мужиком в якого нічого нет’ вийшло двоє дітей. Він що до того теж не працювал? Мають бути зроблені певні кроки щодо подачі на аліменти але багато хто їх просто не робить бо ’він пішов і денег нет’
Топтунша• 03 ноября 2023
Ответ дляПочемучка
Зовсім ні.
Св-во про народження
Довідка з роботи матері, якщо працює
Св-во про народження
Довідка з роботи матері, якщо працює
Там ещё справка надо чем владеет мать , может квартиру имеет или ещё какое-то имущество итд
Завтра не пью• 03 ноября 2023
Можна розпочати власний бізнес, саме просте торгувати на Prom, Rozetka, eBay, або багатого любовника знайти
Аль де Барановна• 03 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
Рожают от недомужиков , потом плачут .Ладно один ребёнок , но видно , что козлина , зачем ещё?
Почемучка• 03 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
А якщо не працюэ?
Спросят чего не работаете?
Автор працює
Якщо хтось не працює, то це не є підставою для відмови. В даному випадку йде мова про те, що держава сплачує «аліменти» замість батька. Потім на нього повісять цю заборгованість
Пешеходик• 03 ноября 2023
Чекайте, що діти вас зненавидять коли виростуть. Якщо нічого не поміняєте. Нещасна загнана одинока мама = нещасливі діти. Діти не винуваті, що ви сама ні кола ні двора, ні заробити не вмієте і родили аж двох від мудака.
Зробити загран паспорти і їхати куди ще приймають. Відпочивати і думати як жити далі і не рахувати більше копійки на продукти.
Топтунша• 03 ноября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Незнаю как двое от человека у которого ничего нет.
Кроки роблятся, но это ничего не даёт, только копится долг и всё
Топтунша• 03 ноября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Вот этого я незнаю.
А от каждого рожают, тоже полно таких.
Зато можно наследство потом получить на каждого ребенка
А от каждого рожают, тоже полно таких.
Робот Вертер• 03 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
Ну може відсудити якесь майно в рахунок боргу по аліментах, звернутись до батьків його це ж їхні онуки.
Топтунша• 03 ноября 2023
Ответ дляРобот Вертер
Было бы то майно, а что у стариков отбирать их квартиру?
Аль де Барановна• 03 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
Вот этого я незнаю.
А от каждого рожают, тоже полно таких.
Было б то наследство. По сути дурные бабы - жертвы любви, обстоятельств , та жертвы по жизни - ноют-ноют , только поначалу то сами же всё это заваривают . Незрелые , но отчаянные . Никогда не понимала и не пойму , и не жаль даже .
Робот Вертер• 03 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
Ні, но може чимось допоможуть. Вище ось радили подати документи щоб держава сплачувала хочаб мінімальні аліменти.
Або просто можно сісти і створити тему що 2 дітей на одну маленьку зарплату не піднімеш, що є цілковитою правдою для багатьох країн.
Почемучка• 03 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
Ні, немає такого
Топтунша• 03 ноября 2023
Ответ дляПочемучка
Ні, немає такого
Да? Я ходила раньше узнавала, мне как сказали перечень документов, плюнула и ушла, да уже ребенку 18лет.
Краля-Галя• 03 ноября 2023
Ответ дляТоптунша
Ну молоді вже самі вирішать що їм робити. Тема про інше
ФФФФристайла• 03 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Спросить у Зе, почему мамы дети и инвалиды у нас ничем не защищены. 👍
А он что, делал этих детей...
Топтунша• 03 ноября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Почему если она из маленького городка,а он из Киева, то ждёт алиментов, а потом и наследство