Белая и пушистая• 03 ноября 2023

Офигеть, одна пицца скромная 185 грн!

В пицца дей
Грабят тупо(
Дівка в намисті• 03 ноября 2023
Ответ дляРедиска Я
Пица с весом 450 грамм?
я її не важила, але не велика
Анютины ласки• 03 ноября 2023
Ответ дляРедиска Я
Сто раз в назных местах в Киеве ели ту пицу и мне она вся одинаковые,мне не нравятся.
вот у нас в Одессе та ж фигня
Звездолётчица• 03 ноября 2023
Ответ дляРедиска Я
Серьезно?
Девочки вы шутите?
Серйозно. Бо коли ви готуєте самі ви візьмете сир, а не сирний продукт. Нормальне м´ясо, а не просрочку на списання. Нормально помідорів та перцю покладете, нормальну ковбасу, нормальний соус, а не томатну пасту.
Піца з нормальних продуктів вийде не дешевше за готову з невідомо яких продуктів.
Брюнетка в Мармеладе• 03 ноября 2023
Ответ дляРедиска Я
Єто вы за всю Украину отвечаете?
Конечно же только соус и сыр высшых сортов.
Ну я так и знала, что вы сольетесь 😂
Звездолётчица• 03 ноября 2023
Ответ дляЛівий Локіть
А должна сколько стоить по вашему, 30 грн?
189 грн це майже 5 євро? Нагадайте, будь ласка, яка мінімалка в Україні?
Люди, вас же дурять, а ви ще й підтримуєте те. Я коли читаю ціни в 150грн за піцу в сільпо, у мене око співається. У Франції мінімалка біля 1400 євро на руки, піца 450г коштує в супермаркеті біля 3-4 євро, залежно від виробника. Це смачна піца. Звичайна піца коштує менше 2 євро за таку вагу. То запитайте себе, чому в Україні така ціна і головне - чому ви, споживачі, підтримуєте те, що вас обдирають?
Звездолётчица• 03 ноября 2023
Ответ дляДама-мадама
коржи в торте
тесто для пиццы смазывают соусом, который готовится из томатов обычно с орегано и базиликом. причем здесь кетчуп?
В українських супермаркетах типу сільпо чи фори використовували не соус, а томатну пасту, розведену з водою, плюс дешманський кетчуп. І сирний продукт замість твердого сиру.
Брюнетка в Мармеладе• 03 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
В где вы ели пиццу с просроченным мясом и томатной пастой?
Звездолётчица• 03 ноября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я бачила як готують піцу в Форі та Сільпо. Бачила як колотять ’соус’ для такої піци :)
Як знімають з продажу ’підгулявший’ сирний продукт, обрізають некондицію і труть на піцу. Ковбаса, курятина - знімається з реалізації непродане і вуаля - піца) Чи для вас то секрет, чому при великих супермаркетах з´явилися скрізь відділи готової їжі?
Брюнетка в Мармеладе• 03 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Вы вообще знаете, что такое система HACCP?
Если бы все было так как вы описали, все эти бы заведения давно прикрыли бы, потому что отравления были бы сотнями ежедневно
Звездолётчица• 03 ноября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я повинна вірити в систему насср чи власним очам? Я пишу те, що бачила неодноразово на власні очі.
З бісиками• 03 ноября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
все так как описали выше.просрочку кидают на пицу и кулинарию.знаю из первых рук.только все равно покупают благодаря усилителям вкуса(глютаматам и т.д.)
Брюнетка в Мармеладе• 03 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Есть фото/видео фиксация ?
З бісиками• 03 ноября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Есть фото/видео фиксация ?
а що це змінить.Все одно що битись головою об паркан.Це було є і буде
Брюнетка в Мармеладе• 03 ноября 2023
Ответ дляЗ бісиками
Все ясно )
З бісиками• 03 ноября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Все ясно )
Так отож
Звездолётчица• 03 ноября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Есть фото/видео фиксация ?
Ви смішна? У нас на масиві декілька людей одночасно звернулися до лікарні через шаурму, з госпіталізацією. Другий випадок - після отруєння в кав´ярні. Весь масив про це знав, бо діти в одній школі, всі сусіди і т.д. Як думаєте, що трапилося далі? А нічого. Бо ніхто з собою рештки їжі не мав, на аналіз здати не міг. І далі працювали ті забігайлівки, молодь безстрашна, тому ходить і далі. В шаурмі взагалі проточної води немає і сире м´ясо. За нормами може таке бути? А є. Це питання лише ціни.
Редиска Я• 04 ноября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ну я так и знала, что вы сольетесь 😂
Ага
автор Белая и пушистая • 04 ноября 2023
Ответ дляДама-мадама
любую лепешку из теста (любого теста), которую намазали кетчупом и майонезом и набросали сверху все, что под руку попалось - называют пиццей.
ну про кетчуп то еще ладно, он тоже на томатной основе готовится, это еще можно как-то понять, хотя вкус совершенно иной...но майонез???
кто до этого додумался??? как это в принципе пришло в голову???
В школе пицца была на кетчупе и майонезе
И вкусная такая круглая
автор Белая и пушистая • 04 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Нет, не я. А вы всегда так беспорядочно мыслите?)
Правописание и стиль похожи...
автор Белая и пушистая • 04 ноября 2023
Ответ дляKlara_
Человек под анонимом. Откуда у вас такие выводы?
Правописание
автор Белая и пушистая • 04 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
ого
Брехушечка• 04 ноября 2023
Ответ дляДівка в намисті
я вже підрахувала. Десь на 2 піци з різними начинками треба 300 грн. Одне на одне
не знаю, сколько всего вы накидываете на 300 грн., 4 пиццы сделать можно
Секс-Бомба• 04 ноября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Якого ще перцю? І скільки там тої ковбаси піде на піцу? Кілька шматочків. Смішно.
В гости звали?• 04 ноября 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Правописание и стиль похожи...
А что особенного в правописании? Очень интересно)