kanareyka_tweety• 04 ноября 2023

США та Європа обговорюють з Україною тему мирних переговорів з рф, – NBC

"Негласні розмови включають те, від чого Україні, можливо, доведеться відмовитися, щоб досягти угоди з росією. Як стимул до переговорів НАТО може запропонувати Києву деякі гарантії безпеки".

Водночас кацапи наступають вже на всіх напрямок: Купʼянськ, Лиман, Бахмут, Авдіївка, Вугледар, Старомайорське (Бердянський напрямок) і зустрічні бої на Роботиному (Токмацький напрямок). Ми вже не наступаємо ніде, окрім Кринок, і потенціалу немає.

Фашист кацап пише:

"Во всех статьях и медиа сейчас на Западе то, что происходит начали называть политкорректно - тупик. На фронте тупик. Надо выходить на переговоры потому что тупик и так далее. Важно понимать, что таким образом на Западе просто красиво маскируют поражение. Никакого тупика на фронте нет. Если одна из сторон не может продолжать наступление и выдыхается, то это не значит, что вторая сторона не сможет наступать. Здесь важно не дать хохлам соскочить. Никакого тупика нет. Есть абсолютно разные военные потенциалы и если хохлы с каждым днем становятся слабее, то Россия наоборот становится сильнее. Повторюсь, нельзя дать хохлам соскочить".

Тепер питання: які можуть бути територіальні поступки? Пуйло в конституцію собі записав не захоплені Херсон, Запоріжжя, Словʼянськ, Краматорськ. Оскільки ці переговори, якщо відбудуться, то з позиції їхньої сили, а не нашої, то пуйло або вимагатиме ці всі міста без бою, або буде наступати на них через деякий час.

Які ваші думки?
Решка7777• 04 ноября 2023
https://youtube.com/shorts/1lX-RFOF09g?si=7fva9fvB...
мининг во Львове против строек века
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Гарантії безпеки? Після провалу Будапештського меморандуму це виглядає як знущання.
++ після абсолютно всіх домовленостей з московією за історію її існування вона ніколи не дотримувалась того, що підписувала. Хоч ’вічний мир’, хоч не вічний - тільки набереться сили, так і попре знову
nezhinka• 04 ноября 2023
Ответ дляFilomena
А можна джерело з якого ви дізналися про перемовини США та Європи?
Неназване і анонімне, як завжди.
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Мої думки такі: якщо буде наша, рахуй, капітуляція або ганебний мир, то в Стамбулі в травні він міг бути кращим:

1) кацапи були налякані після поразки під Києвом;
2) не були внесені до їхньої конституції 5 наших областей;
3) не були розбиті міста, окрім Маріуполя та Волновахи, і не було десятків тисяч загиблих.
У Стамбулі нібито домовилися, що вони виходять з півдня (хоча я не вірю, що вони покинули б сухопутний коридор у Крим) і нібито домовилися про політичне врегулювання по Криму та Донбасу впродовж 15 років.
Зараз у нас просто жесть, а не умови.
’Міг бути’ ага, як раз кацапія його і хотіла
Ирина-bbd0• 04 ноября 2023
Ответ дляVinland
Вопрос, если вы не понимаете зачем защищались сейчас, почему вы в 14 бежали, а не в новых республиках остались?
’Мы люди маленькие’ при этом обижается.что остальная Украина в 2014 слабо реагировала на войну где-то там.
Сбежав под защиту Украины теперь маленький людь не понимает зачем помогать и поддерживать воюющую с оккупантом армии
Как это всё в одной то голове умещается.. ..
Ирина-bbd0• 04 ноября 2023
Ответ дляМанула
Кацапські фашисти кричить же - це все кляті США і Захід, хто ще ?
Мл...2014 достали с чердаков((((
Allka- skakalka• 04 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Фіга тут масштаби гнидної інтоксикації
Удалено администрацией...
sky-labs• 04 ноября 2023
Ответ дляЕлена1265
А вы реально верите, что при нашем количестве оружия и человеческого ресурса у нас есть шанс выйти на границы 91 года?
А главное что потом?
Будут же продолжать бомбить, запускать беспилотники и постоянно штурмовать границы, протяженность которых в рашей у нас ’дайбоже’...
Манула• 04 ноября 2023
Ответ дляnezhinka
Неназване і анонімне, як завжди.
Да нічого не анонімне, во всіх наших провідних ЗМІ є ця новина.
Ось на УП https://www.pravda.com.ua/news/2023/11/4/7427164/
NYC• 04 ноября 2023
Мои мысли, что это разгоняет Рашка.
Она потихоньку вкладывает в головы украинцев, что нужны мирные переговоры.
То что проблема коррупции есть в стране, это есть, но никто из-за этого не будет садится за стол переговоров.
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляavicber
Раша не піде на змінення конституції
Вона взагалі ні на що не піде, це геноцидна війна. Піде тільки на перемир´я, яке їй так потрібне для відновлення сил. А потім по-новому. Уже і про дві чеченські війни забули
Allka- skakalka• 04 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Автор.хорошо.что Вы появились
Ответьте пожалуйста на вопрос
Вы на зарплате ,не иначе . Вторая мия_я
Делаете скрины на ответы советчиц,это как вообще?!
kryasanchik• 04 ноября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
10 серпня через пряме вторгнення РФ, у Тбілісі заявили про відведення військ із Цхінвалі та про одностороннє припинення вогню. Президент Міхеїл Саакашвілі підписав план перемир´я, запропонований Євросоюзом, і, зокрема, президентом Франції Ніколя Саркозі (від 12 серпня), головними пунктами якого було остаточне припинення вогню і повернення сторонами конфлікту військ на свої бази.
Саакашвілі був президентом Грузії до 2013 року,і він був аж ніяк не проросійський
Він пішов на це, тому що зрозумів,що йому ніхто не допоможе, і тому в нього був нервовий зрив, коли він їв свою краватку. А далі рашка зробила все і поставила своє керівництво. Те саме вони хотіли зробити і в нас.
Ирина-bbd0• 04 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
И на внешке подсоберётся и внутри в Украине подсуетится с ущемлёнными и уставшими.
Ирина-bbd0• 04 ноября 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Вы на зарплате ,не иначе . Вторая мия_я
Нет.не на зарплате. Скрины запрещены? Понимаю.ватноголовых корёжит.потерпят !
Пытаюсь узнать у автора что за прикол такой наводнить тему борцами с укронацистами.
Вы тоже из них?
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Залужний теж впав з пʼєдесталу кумира. По факту ніякий не геній.
Він просто не алхімік військової справи - з джавнлін не вміє зробити далекобійні ракети і літаки, ви це мали на увазі?
Чи що по-вашому мав би зробити геній?
Seehund• 04 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety

Зараз у нас просто жесть, а не умови.
Вроде было, а вроде нет. Сейчас ещё никто ничего не предлагает разве нет? Или опять фантазии пошли.
genteestupida• 04 ноября 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Вы на зарплате ,не иначе . Вторая мия_я
Удалено администрацией...
Seehund• 04 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Збирається на своїх умовах.
Лично путин позвонил?
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
К сожалению, история не знает сослагательных наклонений( Думаю, теперь они заберут все фактически оккупированные территории, без Херсона и Запорожья. Назначат новые областные центры. Сейчас Мелитополь в Запорожской области, вроде. Ну и заморозят все. А потом будем ждать смерти Путина и надеяться на более адекватное новое руководство соседней страны. Которое в обмен на снятие санкций вернет нам юг.
Ви перечитали развєтчіка ’поймай мєня єслі сможеш’
df364tye3• 04 ноября 2023
не мечтайте ,,,
Ирина-bbd0• 04 ноября 2023
Удалено администрацией...
KrupinkaSs• 04 ноября 2023
Ответ дляkryasanchik
То де зараз краще ?У Грузії чи в Україні?
Ирина-bbd0• 04 ноября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
А как это можно сравнивать?
In limbo• 04 ноября 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Удалено администрацией...
В Авдіївці зараз мій чоловік. Брата похоронили в жовтні. Є питання? Твої руці чий жар загрібають?
KrupinkaSs• 04 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А как это можно сравнивать?
Очень просто.Одно государство остановило войну через 6 дней,пошло на компромисы ,сохранило жизни людей и разрушения ,сейчас живут 15 лет в мире,и все хорошо у них.
И мы ..
Anita123-13ef• 04 ноября 2023
Це щось офіційне чи русьіпсо?
Mrs.Ochmonek• 04 ноября 2023
Ответ дляМилкиМой
Этого можно было не допустить.. Был 2014й..что делалось в течение 8 лет? Ничего..
В 2014 було вирішено пропустити колону на Донецьк, закрити очі на Іловайськ, пропихати ОРДЛО в Конституцію, не чіпати 5ту колону, а навпаки - надати їй усі вільні можливості для пропаганди, вести бізнес з так званими Днр. І все це - напевно, з думкою що звіту цього буде достатньо, щоб зупинитись де він є. Тільки от у московитів плани не міняються щодо українців століттями: мета, щоб українців не було як нації і держави.
Ирина-bbd0• 04 ноября 2023
Ответ дляKrupinkaSs
И мы ..
Нет ничего простого.запомните это!
Разные историии.разные народы.разный состав населения.разные полезные ископаемые и география.разные политсилы.разные союзники.разные уровни жизни.разные экономики и всё разное. У нас с Грузией общего -колонии в ссср.
In limbo• 04 ноября 2023
С**ка! Коли ви тут по 100 тем про Ізраїль постили, я писала, що в Авдіївці пекло і як бачите збори на той напрямок, то посильно донатьте. Шо у відповідь? 😂 і 🤦‍♀️! Сильно ви за тих хлопців хвилюєтесь! Мде… Тільки язиками чесати і пащекувати!