kanareyka_tweety• 04 ноября 2023
США та Європа обговорюють з Україною тему мирних переговорів з рф, – NBC
"Негласні розмови включають те, від чого Україні, можливо, доведеться відмовитися, щоб досягти угоди з росією. Як стимул до переговорів НАТО може запропонувати Києву деякі гарантії безпеки".
Водночас кацапи наступають вже на всіх напрямок: Купʼянськ, Лиман, Бахмут, Авдіївка, Вугледар, Старомайорське (Бердянський напрямок) і зустрічні бої на Роботиному (Токмацький напрямок). Ми вже не наступаємо ніде, окрім Кринок, і потенціалу немає.
Фашист кацап пише:
"Во всех статьях и медиа сейчас на Западе то, что происходит начали называть политкорректно - тупик. На фронте тупик. Надо выходить на переговоры потому что тупик и так далее. Важно понимать, что таким образом на Западе просто красиво маскируют поражение. Никакого тупика на фронте нет. Если одна из сторон не может продолжать наступление и выдыхается, то это не значит, что вторая сторона не сможет наступать. Здесь важно не дать хохлам соскочить. Никакого тупика нет. Есть абсолютно разные военные потенциалы и если хохлы с каждым днем становятся слабее, то Россия наоборот становится сильнее. Повторюсь, нельзя дать хохлам соскочить".
Тепер питання: які можуть бути територіальні поступки? Пуйло в конституцію собі записав не захоплені Херсон, Запоріжжя, Словʼянськ, Краматорськ. Оскільки ці переговори, якщо відбудуться, то з позиції їхньої сили, а не нашої, то пуйло або вимагатиме ці всі міста без бою, або буде наступати на них через деякий час.
Які ваші думки?
Фашист кацап пише:
Які ваші думки?
Ответ дляFilomena
А можна джерело з якого ви дізналися про перемовини США та Європи?
Всі телеграм-канали
5thelement• 04 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Главная новость за сегодня, во всех СМИ
И Фондерляйн сегодня приехала , будут, видимо ,обсуждать
Вкусныйпончик• 04 ноября 2023
Ответ дляZaviriuha
А я думаю, що вони теж прощупують яка думка народу і зараз багато тих хто за кордони 91, які вірять що їх візьмуть в НАТО і Євросоюз, що на росіі одні алкаші воюють, і що саме головне вони не бояться ці думки висловлювати в суспільстві , а от ті хто адекватно оцінює все бояться озвучувати, бо їх одразу в зрадники записують.
Ви знаєте, я думаю, що в зрадники записують тільки провладні боти, то психологічний тиск такий, їх цьому вчать. Я одразу їх блокую, бо нема сенсу з ними розмовляти, вони ща це зп отримують.
Ответ дляБізешка
Ага, я теж писала, що потрібно було давати зброю, коли на Харкові їх гнали, мені писали, що я не військова і військові краще знають
Хм. А недавно вы писали, что это ваш первый аккаунт....
Участник проекта с 25.09.23
😆
Ох уж эти полит темы, с перерегеными по 1000 раз эксперДками.
Смешно уже даже заходить в этот раздел.
Участник проекта с 25.09.23
😆
Смешно уже даже заходить в этот раздел.
Ответ дляJhenya_Sh
Оставить на этой линии как есть, плюс гарантии для нас определенные о защите. Конституцию они могут и переписать, вон у нас ее уже писали и переписывали неоднократно.
Как это? Проукраинские регионы должны быть возвращены безоговорочно. Крым и Донбасс-отдельный разговор.
Ответ длячаревна
Меня вообще изнально поразило, как мировое высшее руководящее общество отреагировали на вторжение к нам, раши.
Изначально, при таком наглом наступлении с танками, авиацией, множеством жертв среди мирного населения. Не собрались и не сказали ’ х.йло ты не прав’
Размазали эту войну на полтора года, давая нам оружие по чайной ложке для обороны поддерживая конфликт...
А теперь сидят не могут найти решение этому всему.
Скажите, пожалуйста, чем именно масштабное вторжение войск рф в Украину навредило США? Обычно их воспринимают, как ’ мировое высшее руководящее’, или вы другие страны имели в виду?
Так Индию, скажем (1.4 млрд населения) текущий расклад полностью устраивает, им стало лучше (это как хуже, только наоборот)
Китайский дракон (это еще 1.4 млрд человек) тоже доволен, как и индийский слон. Все ресурсы подешевели, скоро и пресной водичкой Байкала поделятся по-братски.
Про нас должно думать наше правительство, украинское. Смешно звучит, но украинское правительство должно в первую очередь думать о своем населении, чтобы нам не было хреново. Делать для этого все возможное и невозможное. Но цели, очевидно, другие.
Ответ дляkanareyka_tweety
Мої думки такі: якщо буде наша, рахуй, капітуляція або ганебний мир, то в Стамбулі в травні він міг бути кращим:
1) кацапи були налякані після поразки під Києвом;
2) не були внесені до їхньої конституції 5 наших областей;
3) не були розбиті міста, окрім Маріуполя та Волновахи, і не було десятків тисяч загиблих.
У Стамбулі нібито домовилися, що вони виходять з півдня (хоча я не вірю, що вони покинули б сухопутний коридор у Крим) і нібито домовилися про політичне врегулювання по Криму та Донбасу впродовж 15 років.
Зараз у нас просто жесть, а не умови.
Удалено администрацией...
Ответ для5thelement
Наши могут только смеяться как раша клепает дроны , покупая запчасти на Али
Так почему самим так не делать ?
А я не знаю, не можу пояснити, чого не робити. Я взагалі на початку війни, очі б видерла за те, що тут пишуть, які перемовини. А зараз я й сама не знаю, як краще, бо не розумію, чому мої рідні мають сидіти в окопах і дивитися як вмирають їхні друзі, а інші зі своїми друзями їздять а Тайланди пузо гріти.
kryasanchik• 04 ноября 2023
Ответ дляJimson
Тоже допускаю, что с Владимиром Александровичем могут поступить нехорошо.
Если посмотреть абстрагировано, со стороны, народная любовь - штука очень непостоянная, переменчивая барышня.
Полтора года назад НастюшаК готова была провозгласить Зеленского Президентом Галактики, пожизненно, с диктаторскими полномочиями, а сейчас его уже готовы публично выпотрошить (надеюсь, не буквально) и сделать козлом отпущения.
Мое мнение следующее, это приглашенный актер на роль, причем крайне недальновидный. Кукловоды остаются в тени.
Вы можете поменять пластинку? И реально посмотреть на ситуацию. Штаты сокращают нам помощь, вооружения нам катастрофически не хватает, фронт держится только неимоверными усилиями ЗСУ. Если кацапы попрут своей численностью и всем тем,что им передала корея и китай,то они дойдут до границы Польши, не зря Польша весь этот час так вооружалась.
.
Ответ дляavicber
Якщо нам дадуть запрошення до НАТО з гарантіями безпеки (не плутати з членством в НАТО), то скоріш за все залишать лінію зіткнення на момент перемовин.
Про наступ рашистів херня. Активізувалися, але зсу тримають оборону успішно. Війна це не переможний марш, кожна війна складається з періодів наступу та періодів оборони. Залужний сказав наразі входимо в стадію позиційних боїв.
А ваша зрада погано пахне
Про настур раши не херня у меня бывший воюет и знакомый и они рассказывают что те наступают
Ответ дляkanareyka_tweety
Зараз у нас просто жесть, а не умови.
Ви щось не те читали. Листочок, з договорьонностями, яким хуйло махало, забули? Там фактично була вимога розпустити нашу армію і скоротити озброєння до кількості «пару хлопушок». Через пару років прийшов би і захопив все
5thelement• 04 ноября 2023
Ответ дляАтланта
Новые Минские с рашей заключать , это опять война , через пару лет , как рашисты всего накопят .
Единственный вариант - это нас принимают в НАТО , как есть на сейчас и голосование ( с международными наблюдателями ) на оккупированных .
Но это утопия , нужно только нам , западу, увы, нет .
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Ми їх замкнули в напівкільце під Ірпенем. Це ви не знаєте нічого про бойові дії. І ми знищили колони забезпечення. Вони вийшли, щоб не втратити залишки угруповання. Змогли б кинути на Київ тільки через пів року після мобілізації.
Snake_dreams• 04 ноября 2023
Ответ дляFlower Girl23
’Умов’ нет... Вроде пока раша ’догаваривацца’ не собирается...
Удалено администрацией...
Ответ дляNat-li
Участник проекта с 25.09.23
😆
Смешно уже даже заходить в этот раздел.
Участник проекта с 25.09.23
😆
Смешно уже даже заходить в этот раздел.
Я писала в одній зі своїх тем😃 можете пошукати, що в нас був шанс виграти, коли наступали на Харківщині але тоді зброї не дали, доречі, це напевно ви мені писали, що військові краще знають що робити
5thelement• 04 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Поэтому и переговоры рашисты хотели .
У нас тогда была сильная позиция , сейчас , увы, не так .
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
Ответ длячаревна
Когда Германия ввела войска в Польшу, Великобритания и Франция объявила войну . А сейчас никакой чести и открытости, все юлят, решение исключительно в деньгах.
Ответ дляJimson
Удалено администрацией...
Ответ дляiya2011
У Гітлера не було ядерної зброї.
zztop-b844• 04 ноября 2023
Ответ дляVitalinkaGL
Что тут думать?
Уже было понятно все ,после статьи про Зеленского.
Повесят всех собак на него да и все.
Договорятся.
Повесят всех собак на него да и все.
Договорятся.
Удалено администрацией...
Ответ дляКатруська
Ви цитуєте кацапа. Нащо?
Щоб показати їхні настрої. Ніхто там здаватися не збирається. Вони йдуть до переможного кінця.
Ответ дляБізешка
Так краник вже перекривають, одного не розумію, як в країні, яка воює, воєнкомів, вище військове керівництво, депутати та інша еліта дозволяє собі будувати замки, а заводи з виробництва зброї не будують. Росія робить бпла з гамна і палок, а ми чекаємо допомоги з США, тій довбаній росії, яка немає майже підтримки дають в рази більше зброї, але в нас все чудово.
’тій довбаній росії, яка немає майже підтримки дають в рази більше зброї’
Скорее всего, они закупают вооружения, а многое производят сами. Едва ли кто-то кому-то что-то дает бесплатно. Северная Корея выторговывает технологии для развития авиации и ракетостроения, в обмен на снаряды 152-го калибра, пр-ва 80-х годов. В целом, взаимовыгодное сотрудничество