from Ukraine• 04 ноября 2023
Есть тут кто то на КЕТО?
Напишите пожалуйста список, что можно есть из овощей на этой диете
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Моя улюблена тема) на кето можна все ,що влізе в Ваш кбжв . Не треба плутати кето і харчування по типу кето,яке ще по типу Lchf
БезПаспортаНеПродаю• 04 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
В смысле? Что значит можна все? Вы сейчас насоветуете...
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
В прямому! Все в межах співвідношення кбжв . От тільки(для прикладу) білокачанної капусти вийде 120 грам на порцію, а цвітної вже менше, бо там більше вуглеводів . Це якщо мова саме про кето ,а не харчування по типу кето
БезПаспортаНеПродаю• 04 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Что за ерунду вы говорите. Марафонов блогеров насмотрелись?
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Єрунду яку?
БезПаспортаНеПродаю• 04 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Єрунду яку?
Вы знаете, рассказывать вам в чем состоит ваша ерунда, займет очень много времени. Просто не пишите советы, они не верны.
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Так і знала,що сказати Вам нічого ) Якщо так знаєтесь на кето,то чому ж не тицьнути мене носом в факти ? Блогерів передивились?
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Наглядно, що таке кето та lchf ( жирна низьковуглеводка,яку часто плутають з кето) та Їх відмінність . Без підрахунків кбжв тут ніяк
БезПаспортаНеПродаю• 04 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Я живу на кето, много лет, из-за заболевания. Сказать мне есть что, не вижу смысла. Просто потеря моего времени.
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Автор, якщо хочете харчуватися по типу кето, то надавайте перевагу продуктам з мінімум вуглеводів . З овочів то капуста, різні види салатів, дайкон( не розумію цієї редьки) , огірки , кабачки,топінамбур, селера
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Яким кетометром користуєтесь ? Які середні кетони?
from Ukraine
• 04 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Скажите автору темы). То есть мне!
from Ukraine
• 04 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Поняла, на кето много жира..
from Ukraine
• 04 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А какое заболевание кето лечит? Извините, если некорректный вопрос.
Я читаю везде наоборот одни риски от нее(.
Решила углеводов оставить на овощах например 50-100 грамм, что бы не войти в кето, но при этом убрать сахар муку, лишние фрукты. Может яблоко ещё поместиться или пару слив
Папина дочка• 04 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Абсолютно запросто без підрахунку
Не треба просто в раціон пхати те, що не лізе
Папина дочка• 04 ноября 2023
Ответ дляvikohka
а спиртоe можnо nа кeто?
Так
Сухе вино
Горілку
Віскі
Колу зеро сильно не рекомендується, але ж...)) Вуглеводів там немає.
Сухе вино
Горілку
Віскі
Папина дочка• 04 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
В кетоз маєте на увазі?
Нащо тобі кето, без кетозу?
Це ж самий цимес
Нащо тобі кето, без кетозу?
Це ж самий цимес
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляПапина дочка
Абсолютно запросто без підрахунку
Без підрахунку не буде стабільного кетозу,а будуть гойдалки ,які шкодять організму
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Кето створили для лікування епілепсій . Також позитивно впливає на діабет і ще деякі хвороби
Папина дочка• 04 ноября 2023
Якщо не думати собі типу-ой, ну одне яблучко, та що від нього буде, а харчуватися стабільно, то ніяких гойдалок не буде
Почитайте книжки, всі кажуть що рахувати то зайве
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляvikohka
о, мne nужnо 20кг сбросить, расскажитe, что eдитe, и сколько можnо пить.спасибо.
Я на низьковуглеводці скинула 23 кг і без підрахунків
Папина дочка• 04 ноября 2023
Ответ дляvikohka
Джозеф Меркола
Олена Ісламкіна
Ці автори є в мережі. Прикладіть зусилля і почитайте основи.
Олена Ісламкіна
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляПапина дочка
Лікарі,які займаються кето ,кажуть інше . Без підрахунків то вже не кето і ні про який стабільний кетоз не може бути і мови
from Ukraine
• 04 ноября 2023
Ответ дляПапина дочка
Та не, специально есть то яблоко, что бы углеводов вышло до 100 грамм