from Ukraine• 04 ноября 2023

Есть тут кто то на КЕТО?

Напишите пожалуйста список, что можно есть из овощей на этой диете
Сосиска_Втесте• 04 ноября 2023
Не напишу!
Життє Бентежне• 04 ноября 2023
Поиск здесь и гугл в помощь!
Усатая полосатая• 04 ноября 2023
Сразу видать тех, кто диетится, злые такие
Кидстаффовка• 04 ноября 2023
Ніт
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Моя улюблена тема) на кето можна все ,що влізе в Ваш кбжв . Не треба плутати кето і харчування по типу кето,яке ще по типу Lchf
БезПаспортаНеПродаю• 04 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
В смысле? Что значит можна все? Вы сейчас насоветуете...
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
В прямому! Все в межах співвідношення кбжв . От тільки(для прикладу) білокачанної капусти вийде 120 грам на порцію, а цвітної вже менше, бо там більше вуглеводів . Це якщо мова саме про кето ,а не харчування по типу кето
БезПаспортаНеПродаю• 04 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Что за ерунду вы говорите. Марафонов блогеров насмотрелись?
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Єрунду яку?
БезПаспортаНеПродаю• 04 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Єрунду яку?
Вы знаете, рассказывать вам в чем состоит ваша ерунда, займет очень много времени. Просто не пишите советы, они не верны.
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Так і знала,що сказати Вам нічого ) Якщо так знаєтесь на кето,то чому ж не тицьнути мене носом в факти ? Блогерів передивились?
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Наглядно, що таке кето та lchf ( жирна низьковуглеводка,яку часто плутають з кето) та Їх відмінність . Без підрахунків кбжв тут ніяк
БезПаспортаНеПродаю• 04 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Я живу на кето, много лет, из-за заболевания. Сказать мне есть что, не вижу смысла. Просто потеря моего времени.
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Автор, якщо хочете харчуватися по типу кето, то надавайте перевагу продуктам з мінімум вуглеводів . З овочів то капуста, різні види салатів, дайкон( не розумію цієї редьки) , огірки , кабачки,топінамбур, селера
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Яким кетометром користуєтесь ? Які середні кетони?
vikohka• 04 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
а спиртоe можnо nа кeто?
автор from Ukraine • 04 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Скажите автору темы). То есть мне!
автор from Ukraine • 04 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Поняла, на кето много жира..
автор from Ukraine • 04 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А какое заболевание кето лечит? Извините, если некорректный вопрос.
Я читаю везде наоборот одни риски от нее(.
Решила углеводов оставить на овощах например 50-100 грамм, что бы не войти в кето, но при этом убрать сахар муку, лишние фрукты. Может яблоко ещё поместиться или пару слив
Папина дочка• 04 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Абсолютно запросто без підрахунку
Не треба просто в раціон пхати те, що не лізе
Папина дочка• 04 ноября 2023
Ответ дляvikohka
а спиртоe можnо nа кeто?
Так
Сухе вино
Горілку
Віскі
Колу зеро сильно не рекомендується, але ж...)) Вуглеводів там немає.
Папина дочка• 04 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
В кетоз маєте на увазі?
Нащо тобі кето, без кетозу?
Це ж самий цимес
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляПапина дочка
Абсолютно запросто без підрахунку
Без підрахунку не буде стабільного кетозу,а будуть гойдалки ,які шкодять організму
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Кето створили для лікування епілепсій . Також позитивно впливає на діабет і ще деякі хвороби
vikohka• 04 ноября 2023
Ответ дляПапина дочка
Так
Сухе вино
Горілку
Віскі
о, мne nужnо 20кг сбросить, расскажитe, что eдитe, и сколько можnо пить.спасибо.
Папина дочка• 04 ноября 2023
Якщо не думати собі типу-ой, ну одне яблучко, та що від нього буде, а харчуватися стабільно, то ніяких гойдалок не буде
Почитайте книжки, всі кажуть що рахувати то зайве
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляvikohka
Я на низьковуглеводці скинула 23 кг і без підрахунків
Папина дочка• 04 ноября 2023
Ответ дляvikohka
Джозеф Меркола
Олена Ісламкіна

Ці автори є в мережі. Прикладіть зусилля і почитайте основи.
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляПапина дочка
Лікарі,які займаються кето ,кажуть інше . Без підрахунків то вже не кето і ні про який стабільний кетоз не може бути і мови
автор from Ukraine • 04 ноября 2023
Ответ дляПапина дочка
Та не, специально есть то яблоко, что бы углеводов вышло до 100 грамм