Свій варік• 04 ноября 2023
Подивіться на ситуацію зі сторони! Підтримайте або відмовте
Ситуація така, живемо з батьками чоловіка. Не планували, відкладали кошти, працювали двоє. І коли сину було 3 роки поставили діагноз спектр аутизму(
Для нас це було щось нове і не знайоме, це було 5 років тому, всі гроші які були ми витрачали на сина. Спеціалісти, діагностики, лікування, робили що могли. У 6 років, нам залишили тільки діагноз, затримка психічного розвитку, завдяки тому що ми займались, найваще було позаду.
Це я все розповідаю, для того щоб багато хто зрозумів чому ми жили з батьками чоловіка, точніш з батьком. Свекруха жила окремо, вони були розлучені. Але уже більше як два роки, вони знову разом, і живемо ми всі. У нас були деякі гроші, ми зробили ремонт в квартирі. І буквально через пів року повернулась свекруха. Це їх життя, нехай живуть, але для мене це вже жах, а не проживання. Вона дуже важка людина
Контролює все, хто звонив, куди йдете, про що ви говорили.
Їжте те а не це, чого ви берете до чаю печиво, якщо є булка. Переміни настрою, може буквально через минуту уже не говорити. І ще що дуже погано, почала випивати кожного вечора, не багато але пару рюмок є(((
У мене вже істерика, і так за ці роки з сином наплакалась, а тут ще це. Сплю погано, сижу з сином в кімнаті як в тюрмі. Хочу орендувати квартиру, і переїхати, чоловік не проти, але просив почекати ще рік( по роботі, в наступному році буде більша ЗП) типу зараз буде важко, але для мене рік як два. Я морально вже не витримую. Мучає це питання не знаю, як бути((( вибачте за таку кашу, другий день тиск падає! Як би ви поступили в даній ситуації?
Ні грама• 04 ноября 2023
В Вашей ситуации я бы пошла работать. Автоматически все проблемы сразу ложаться на отца и мать ребенка поровну. А там и дедушка с бабушкой быстро подтянутся. Типа, внука пожалеть.
Бензопирен• 04 ноября 2023
Як вас угораздило у чужій квартирі ремонт зробити? Краще б отклали ті гроші і зараз були б на зйом. Може ваша свекруха й повернулася, бо ви квартиру затишною зробили
Пацан к успеху шел• 04 ноября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
У своїй хаті свекруха може робити, що хоче.
Не подобається, на вихід вже.
А не соплі розпускати.
Не подобається, на вихід вже.
А не соплі розпускати.
Свекруха им рассказывает как жить,а не ходит в трусах по дому.
Не путайте х#й с пальцем
Вимагаю спілкування• 04 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
у мене таке враження, що старші жіночки після 60-ти прям хочуть нових ощущєній полоскотати нерви, бо скучно! свекруха може і не погана людина, просто ото їм щось робиться від скуки
Ось ось
У мене така - дуже непогана людина, у стосунки наші не лізе, але поки не почала гарчати на неї - вона берегів не бачила, і інколи здавалось, що вона щось спеціально робить
Ждушечка• 04 ноября 2023
Шукайте житло, яке зможете оплатити.
Рік то занадто довго.
Вам ще дитиною займатись. А у вас всі сили на виживання будуть йти
Рік то занадто довго.
Natalia505• 04 ноября 2023
Я переїхала. Умови не дуже але я щаслива. В мене є книжки і спокій. Автор, у вас і так проблем вистачає щоб хтось ще кров збоку пив. Бережіть себе і дитину свою. Не треба залишатись там де некомфортно.
Свій варік
• 04 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Дякую!