пані Солоха• 06 ноября 2023

У кого 3-х разове харчування з метою похудання, як витримуєте без перекусів?

Що їсте ситне і малокалорійне,щоб через 3-4 год не крутило живіт від голоду. Мені не вдається((( Фіз навантаження збільшила,а вага на місці,бо під,їдаю то яблука,то горіхи,то кусок сиру…
спальное место• 06 ноября 2023
Воду пийте, а взагалі так через 4 год як раз можна й поїсти
Скользкая• 06 ноября 2023
Так 4 часа это обычный перерыв между едой.
Я не худею, но ем при раза в день безо всяких перекусов.
Хлопаю ресницами• 06 ноября 2023
Яблука стимулюють апетит в деяких людей
Шальная коклетка• 06 ноября 2023
Просто дело привычки, за 2 недели втянетесь
Allein74999• 06 ноября 2023
Яблоки. Зубы тянуться к печеньке…
Головний кошак• 06 ноября 2023
Ем в 13 и 18. Общая калорийность 1300-1400, т.е каждая еда 650-700 кал, это довольно много и сытно. Достаточно белка в каждый прием, плюс каша и салат или рагу. Часто в 18 есть еще и не хочу.
Дуб береза• 06 ноября 2023
зеленый чай без сахара,вода
Альфред Шнитке• 06 ноября 2023
У меня всю жизнь трехразовое питание... Всегда так было.. Ну, мандаринку или другой фрукт могу съесть в перерыве и то не всегда...
Вся семья так питается, без перекусов...
Метелики на душі• 06 ноября 2023
Жрать хочется первую неделю.
Меня аж выворачивало и трусило. Пила горячую воду литрами в перерывах между едой. Сейчас нормально выдерживаю, завтрак в 6, обед в 12 и ужин в 18
автор пані Солоха • 06 ноября 2023
Ответ дляСкользкая
Тоді виходить десь з 9 год до 17. Потім вже не вечеряєте?
автор пані Солоха • 06 ноября 2023
Ответ дляAllein74999
Яблоки. Зубы тянуться к печеньке…
Ага)))
автор пані Солоха • 06 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
А як зранку? Я вечеряю також десь в 18,просинаюся рано і в 8 год страшенно хочу їсти, снідаю не багато
до 13 був би обморок)
ПочтальЁнша• 06 ноября 2023
Ем три раза в день. но я не голодаю, т. е. не ем все малокалорийное. Нормально выдерживаю на работе по 5 часов перерыва. Вечером меньше быть дома, холодильником не клацать. Не покупать печеньки. конфетки и т.д...
Фея_3уровень• 06 ноября 2023
Ем 2-3 раза в день, на больше нету времени.
автор пані Солоха • 06 ноября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Жрать хочется первую неделю.
Молодчинка
Катастрофа• 06 ноября 2023
Я їм ситне і калорійне, але 2р на день, без перекусів абсолютно нормально себе почуваю
Да Щас же• 06 ноября 2023
збільшіть кількість нежирного білка в раціоні (білок яйця, хек, сир кисломолочний 0%)
в перервах пийте воду!

шматок твердого сиру на перекус це калораж повноцінного обіду, а жирів у тому шматку добова норма! подивіться самі в калькуляторі. я як зважила і глянула то прозріла :((
Борщик• 06 ноября 2023
Вже 2 місяці худну. Їм 3 рази на день без перекусів, між прийомами їжі проміжок тримаю не менше 4 годин. Без перекусів було важко тільки перший тиждень. І ввечері теж хотілось дуже їсти. Зараз останній прийом їжі в 17-00, і взагалі ввечері їсти не хочеться, організм звик, вуглеводний обмін налагодився. Від частих перекусів у Вас порушений вуглеводний обмін, постійний викид інсуліну провокує голод. Тому це замкнене коло. Єдиний вихід - приймати їжу чітко 3- 4 рази, але між прийомами має бути 4 години проміжок, коли Ви нічого взагалі не їсте. Треба перетерпіти 1-2 тижні - і далі буде легко в такому режимі.
Аноним ФЕЯ• 06 ноября 2023
Всю жизнь без перекусов.. Воду пейте, наверное
автор пані Солоха • 06 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
в перервах пийте воду!

Дякую! Я так люблю той сир
Счастье_же_вот_оно• 06 ноября 2023
Эндокринолог рявкнул. Да при совке перекусов не было
Невловимий Джо• 06 ноября 2023
никак. мне важнее здоровый желудок, чем вес
графиняВишенка• 06 ноября 2023
Ем 1-2 раза в день, у вас много свободного времени чтоб три раза есть еще и столько же перекусов иметь) идите работать
автор пані Солоха • 06 ноября 2023
Ответ дляБорщик
Дуже дякую!
постою_послушаю• 06 ноября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Фрукт это полноценный перекус
Тоска в носках• 06 ноября 2023
Риба з двома картопельками в мундирах і олійкою чи .шматочок сала з хлібом та гірчичкою...яйця з тим же столичним смачним хлібчиком..
Калорій- не багато. І нема бажання зжерти слона, як після піснихз салатів чи казок.
А ще Купи без зажорок і відра вуглеводних овочів
Альфред Шнитке• 06 ноября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Фрукт это полноценный перекус
Этот перекус бывает крайне редко...
И похудению маленькая мандаринка не повредит...
автор пані Солоха • 06 ноября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ви думаєте на перекус треба пів години? 1хв і горсть горішків як не бувало:)
ioganna8• 06 ноября 2023
Ответ дляМетелики на душі
Жрать хочется первую неделю.
Худеете?
Бочка порохУ• 06 ноября 2023
може ви по калоріям перебільшуєте? у знайомого тренера принцип, можна печиво, але щоб воно вписувалось в денний калораж, або у вас дефіциту немає