Сіточка• 08 ноября 2023

Зарплата в Украине 100 тысяч грн, где заработать?

ПП-шница• 08 ноября 2023
’Логіст по роботі з Китаєм’ так і називається в робота.юа
Самій розібратися складно, а в інстаграм одні інфоцигани(заплатіть і я навчу).
Тому. Можна піти працювати на роботодавця, а коли зрозумієте всі ньюанси, то можна на себе вже працювати.
ПП-шница• 08 ноября 2023
Ответ дляДобротная
В ІТ. Але там потрібні відповідні знання, і досвід. На старті зп не велика, але потім 3к запросто, але це потім, років так через 2-3
Серйозно ’запросто’?
Мій чоловік в сфері 8 років QA automatic і зараз навіть на 2000$ не може знайти роботу уже пів року.
Гореотума• 08 ноября 2023
Ответ длякурасаны
На нулі навіть більше отримують.
Брехня. Ті, у кого більше - тільки числяться на нулі, а по факту - в тилу, чи на курортах
Гореотума• 08 ноября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Електрик 100 ? Це де він працює? В нас 10200 ставку в електрика за 180 годин на місяць. Ну хай десь щось в вихідний людям зробить. Ну 15-20. Ще 85 де брати?
Електрик може працювати на себе, а не тільки на ставку
Уходя дверю не хлопать• 08 ноября 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Я написала і про освіту, і про кваліфікацію.
Значить ви досвідчений сммщик, та і брат ваш навряд чи електрик з жеку. І думаю, що таку зарплатню ви не в перший місяць отримали, а йшли до неї певний час
Smm? 100 тис. Пишіть ще.
Уходя дверю не хлопать• 08 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Ви смішна, років через 2-3 це тільки слабенький мідл, зараз ринок іт до чортів перенасичений, куча сіньйорів без роботи по півроку в кращому випадку сидять, почитайте той же доу.
Джунам взагалі по 300 баксів дають і черга бажаючих стоїть.
Видящие_помогите• 08 ноября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
17 років це Ви самі придумали?
Про 17 років придумали ви. Я писала про 7 років. Перечитайте.
Конотопська відьма• 08 ноября 2023
Ответ дляВидящие_помогите
А, соррі)
Свій варік• 08 ноября 2023
Ответ длякурасаны
На нулі навіть більше отримують.
Не отримують!
вре_Динка• 08 ноября 2023
Провідним спеціалістом, тімлідом - цілком реально, якщо компанія не маленька
Тішуся неперетішуся• 08 ноября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Нафтогазвидобування, ВР, райдержадміністрації
Немає в рда таких зп
Видящие_помогите• 08 ноября 2023
Ответ дляЗубная фея
А яка це гарна освіта по-вашому? Юрист?
Якщо є зв´язки потрапити після університету в гарне місце, то і юрист також.
Судді, адвокати, нотаріуси з юридичною освітою. Але думаю, що однієї освіти там замало
Видящие_помогите• 08 ноября 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Smm? 100 тис. Пишіть ще.
Чому ви це мені пишете, а не дівчині, яка стверджує, що стільки заробляє?
Тектологиня 80lv• 08 ноября 2023
Ответ дляБілий Лосик
Та це буде на себе а не зарплата. Послуга електрика на будівництві та у новобудовах дорогі, він за пару обʼєктів заробить таку суму. Але зрозуміло що людина повинна мати вже якісь напрацювання
Уходя дверю не хлопать• 08 ноября 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Вибачте, помилилася.
Чебураха з перцем• 08 ноября 2023
Ответ дляТвоя космішна
У нас очень многие получает даже больше. Ну а я бухгалтер по зп только начисляю им, к сожалению рядовому буху только мечтать о такой зп, у нас даже зам главбуха не дотягивает до 100 тыс, главный бухгалтер конечно намного больше 100 тыс получает.
приватний бізнес чи державна служба?
Платье Длинное бальное• 08 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
Я думала, що інфоцигани це заплатіть і я вас нічому не навчу.
В кого тако було• 08 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
У мене знайомий так працює. Дійсно починав в компанії років 10 тому. Вже давно працює на себе, дууууже круто заробляє при тому що він сам по собі далеко не бізнес геній і до цієї контори охоронцем в клубі працював. Єдиний мінус підйом о 3-4 ранку.
Дружная семейка• 08 ноября 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так ай-ти это же не только программисты и тестеры
Ещё бухгалтера в Ай-ти фирмах , экономисты , продакты, бизнес-аналитики ….. полно специальностей и туда приходят из других сфер , главное инглиш хороший , зп тоже хорошие
Отчебучкина• 08 ноября 2023
Ну, нам крышу перекрыли в сарае, три дня, 100 кв , 65 т работа
Добротная• 08 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
Серйозно ’запросто’?
може він такий спеціаліст? Бо я мануальний тестувальник, із досвідом 3 роки і зп 1700. Тому для мене дивно коли пишуть , що з таким досвідом неможна знайти роботу.
Добротная• 08 ноября 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну я може і смішна, але і я і чоловік працюємо в ІТ, я тестувальником, він дата аналітик. Тому знаю, про що пишу. І бачу нові обличчя в команді, тобто людей компанія набирає, у нього так само.
курасаны• 08 ноября 2023
Ответ дляГореотума
Вам, мабуть, видніше. У мене там і чоловік, і брат, і зять. Але ви знаєте точніше...
ЖивунаБагамах• 08 ноября 2023
Ответ дляБілий Лосик
ну это личный выбор того человека так бестолково тратить 180 часов своей жизни в месяц. Я недавно люстры вешала, мужика с кабанчика позвала, 4 люстра, пару часов работы почти 4000 в руки.
Володимир Мудрак• 08 ноября 2023
Получите еще высшее образование и пройдите 10 тренингов по успешному успеху, ах да еще медитации, рястяжки и чакры

А если серьезно: ебошинг, есть такое американское слово, причем правильный ебошинг, а не на заводе грузчиком
Леди_в_ночи• 08 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
не в грошах щастя
Да! Головне, щоб корміліца не скучала 😂
Твоя космішна• 08 ноября 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
приватний бізнес чи державна служба?
Не госслужба, международная компания
Твоя космішна• 08 ноября 2023
Ответ дляПростоБелка
А у вас сколько?
У меня мало, 32 на руки. Конечно есть бухи и за 15 работают, но при нынешних ценах у меня очень мало. Но держусь, т.к. есть куча плюсов, полностью белая зп, полное соблюдение трудового законодательства, никаких переработок, медстраховка, мат помощь
Замороженная селедка• 08 ноября 2023
Ответ дляБілий Лосик
По хатам ходити і в карман за працю отримувати
Чебураха з перцем• 08 ноября 2023
Ответ дляТвоя космішна
Київ?