Відірву та викину• 09 ноября 2023
От трусов за 200 грн будет молочница и бесплодие…
Вы знали?
Советчицы не перестают меня удивлять)))
рукиЖимолости• 10 ноября 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ненее по вашій логіці дорога має не залізниця, а деревниця, раз ткань лише те що вийшло з ткацького станка
Вы удивитесь, но ткани кожи человека на станке не ткут. Но если говорить о текстиле то Ткань — текстильное полотно, изготовленное на ткацком станке переплетением взаимно перпендикулярных систем нитей.
как тебе такое илон маск• 10 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Сеча в баночці також матеріал. Для лаборанта. Для манікюрши матеріал-гель лак. А коса для с/г робітника поля та перукаря теж різні речі.
Ответ длярукиЖимолости
При чому тут я, то, схоже для вас відкриття, бо у вашій системі координат ткань-лише те що за станка вилізло