НаБалКоніХодять• 11 ноября 2023
Прийняла рішення їду в США.
Розкажіть будь ласка які плюси які мінуси? Не знаю їхати чи ні? Підскажіть порадьте.
Шмоточницаца• 11 ноября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Насчет тараканов это Вы серьезно?
А что не так?
Шмоточницаца• 11 ноября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Тараканы в квартирах?
обычные прусаки?
На улице, могут в дом заскочить. Кукарачи
Кили и Манджаро• 11 ноября 2023
Ответ дляАноним Советчик
у Вірджинії я жодного не бачила за півтора року. Тільки жуки-вонючки, коли жарко))
Я жила у Вірджинії якраз і вони там були. Багато. Але тоді не було Советчиці і я просто думала, що це якийсь жук.
Стриптизерка• 11 ноября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
У меня розацея. Знаю... Но мне пока назначили lpl лазер.
Мужу предлагают работу в Техасе.
Вот ,изучаю все. Но муж не выездной.
Мужу предлагают работу в Техасе.
Вот ,изучаю все. Но муж не выездной.
Я отказалась от работы в Техасе, там большие налоги на дом и землю ( если покупать своё) , много оружия в людей, и вообще воздух самый грязный по штатам.
Ванна Тазиковна• 11 ноября 2023
Ответ дляПампушОК
А ви де саме? Цікаво чи всі США в тарганах.
Я бачила одного хіба. Здоровий такий брррр. А знайома каже, що у них таргани весною- літом по вулиці тусуються, перебігають/перелітають ( так, бувають і з крилами). Позбутися практично нереально. Час від часу травлять, переважно восени, бо вони по домівкам як раз ховаються.
А ще писали, що бувають квартири з клопами. Тому дешеве житло і район в США це триндець. Більшість американців стараються жити за містом або в будинках. Квартири це типу жах.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
Ни разу не в дела здесь тараканов.
Но я правда во Флориде не была.
Не всюди таргани є. В мене немає. Теж у Флориді
МАМА НИКИТКИ-2• 11 ноября 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Удалено администрацией...
Шо ж вам нейметься то? Так в США хочеться? По всім темам за мною бігаєте 🤣🤣🤣
Стриптизерка• 11 ноября 2023
Американці засранці ще ті, в них і без тарганів хата потребує генерального прибирання.
Коплю на груди• 11 ноября 2023
Ответ дляoksi-71
с работой сейчас везде в сша не очень. Знаю, что минималка 14-15 в час, но тут латиносов много, хотя все нормальные, работящие. Но ставку понижают. На хорошей работе платят нормально. Муж получает 2,5 тыс в неделю, работает у сына. Другие его работники, если специалист, например бригадир, то 4 тыс в неделю.
А в какой сфере муж работает? Чем именно занимается?
Коплю на груди• 11 ноября 2023
Ответ дляСтриптизерка
Ну опять за всех расписались
Стриптизерка• 11 ноября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Ну опять за всех расписались
Не за всіх, але поживши у 4 штатах і маючи товаришів по роботі у медзакладі, сміло можу заявити, що засранці. І це люди із середнім достатком , не ніщеброди як люблять тут говорити.
Безсовісна кума• 11 ноября 2023
Может этот вопрос лучше задать через Фейсбук людям кто там живет?Да и то что для вас минус,для меня будет плюс и наоборот.Каждый смотрит под своим углом. Одно могу сказать,если вы одна, с ребенком до 5 лет,без денег,без знания языка,не водили машину и у вас нет родственников-знакомых,где можно остановиться, то ехать в Америку это полное безумие,у вас будут одни минусы.
Твоя космішна• 11 ноября 2023
Ответ дляПампушОК
Год живём, тараканов нет, жили два дня в мотеле дешёвом, тараканы были. Это как и в Украине, кто-то с тараканами, кто-то нет)
Послушная• 11 ноября 2023
Ответ дляПампушОК
В Каліфорнії по вулиці бігають, як палець розмаром.
Послушная• 11 ноября 2023
Ответ дляKateryna-S
Так, а медведей почему в список не добавили? У нас тут в Калифорнии, вместо тараканов - медведи. Мусорные баки в специальных ящиках закрывают и двери на бэкярд подпирают чтоб не лезли гады.
Ну еноты, они хоть меньше и миленькие, но тоже в дом лезут.
І койоти.
Реанимация• 11 ноября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
но в Украине они, пардон, не летают
Летают. Не видела тараканов 20 лет. А потом...У нас в подъезде поселились на съеме индусы студенты. Короче опустим подробности, но они развели тараканов и клопов. Пострадал весь подъезд. Это жесть просто. У них в квартире их была тьма и она летали. Но им нормуль было. Как и мусор что б стоял в пакетах в коридоре по 2 недели.
При іміграції в США МОЖНА відмовитись від щеплень пославшись на релігійні/моральні переконання. Біженцям при цьому треба заповнити спеціальну (для біженців) форму відмови від щеплень (I-602 for refugees) і біженцям на відміну від інших імігрантів не теба платити при цьому $930 application fee. Але всім дуже радять користуватись послугами юриста, бо якщо щось не так заповниш або щось не те скажеш на інтерв´ю, то відмову можуть не затвердити. При відмові від щеплень для школи в тих 49 штатах, де вона допускається по релігійним мотивам, нічого платити та доводити зазвичай не треба - достатньо нотаріально-завіреної заяви батьків. Але ексцесси та свавільні трактовки бувають і тому буває, що потрібен юрист. В трьох штатах (Каліфорнія, Західна Вірджинія і Місісіпі) без щеплень - тільки на домашню освіту. Або отримати медвідвод. Там це, до речі, можливо. Більш детально ви можете почитати про це на сайті найвідомішого в США юриста, що спеціалізується на захисті прав людини на вільний медичний вибір:
Ответ дляsur_sur
Не ливилася)) але чому все російською?
Жан Новосельцев - російськомовний українець. Чи не єдиний блогер, який говорить про проблему: за межами України масово відбирають українських дітей у нормальних батьків, у хороших батьків.
Навіть в роддомі відбирають з формулюванням ’мама не любить дитину’.
Все питаю зарання• 11 ноября 2023
Ответ дляРеанимация
не видела в Украине летающих тараканов
Щедрик ведрик• 11 ноября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
но в Украине они, пардон, не летают
літають....
але низенько-низенько...
Меряю линейкой• 11 ноября 2023
Про тарганів в США: в Флориді точно є величезні, см 5-6 летючі монстри. Бігають та літають надворі, залітають в житло. Мерзенні створіння. Можливо, десь в багатоповерхівках їх і не видно, але в будинках, особливо де багато рослинності, літають, собаки, особливо ввечері. Не дарма майже всюди на бек ярдах все скрінами огороджено.
Реанимация• 11 ноября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
не видела в Украине летающих тараканов
Значит индусы с собой привезли