Та блокувати назавжди за підтимку ворогів України.
А також збоченців різних, вони дратують.
Ответ дляИрина_Б_
да успакойтесь, нет таких условий при которых он станет президентом 😂
На жаль, є(
Ответ дляАнна_Бель
Генетику не викоринити. Предки, які строчили доноси і хотіли карати ворогів народу в 33-37 роках не дають спокійно жити і спати навіть зараз
Я пишу доноси на когось?
Ответ дляИрина_Б_
как это при чем? ну вообще это нормально хотеть жить и жить хорошо! 😂 Вы не хотите?
Причинно-слідствені зв´язки ці люди розуміють? Зараз війна (погано жити), в цьому Зе вінен?
Ответ дляLife is Beautiful
Тема, де підтримують яника третиною голосів. Хто це голосував?
Слушайте, если б меня сейчас вернули в 2012, то меня б вообще ничего не смущало. Я жила свою спокойную жизнь. Мне не интересно жить в великом историческом моменте, я хочу просто жить, работать, растить детей. Я всегда была занята работой и каждый раз с удивлением узнавала об очередном Майдане после которого наступал очередной пиздец и пахать приходилось еще активней.
Ответ дляИрина_Б_
Янукович?
Так, він призвав путіна ввести війська.
Ответ дляPiracanta
І декларацію про доходи обов´язково, сімейний стан і національність. В темах про кулінарію, квіточки і котиків
Це не треба.
Ответ дляuma
Я не цікавлюсь політикою, але не настільки, щоб зовсім нічого не розуміти.
Ответ дляИрина_Б_
когда? 8 лет назад?
Так. Це було тоді приводом до воєнних дій.
Ответ дляPiracanta
Як ви надумаєте видалити всі ваші теми, то адміністрація форуму збагатиться відразу на кругленьку суму😂
Навіщо мені це робити?
Ответ дляИрина_Б_
мне кажется вы все таки в ней ничего не понимаете)
Чого я не розумію? Напишить.
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Але він не зрадив країну. Коли він залишився в Київі, його могли вбити.
Війська російськи були в Ірпені та Бучі. Я читала на рос. форумах, що президента України треба вбити.
Я можу проголосувати за іншого, але це не яник точно.
Ответ дляИрина_Б_
так он не ввел войска в Украину по призыву Яныка. Вы смешали все в какую-то кучу.
Так, він допомогав біглому президенту (якого в раші вважали легитимним) та тим, хто за нього.
Ответ дляИрина_Б_
ну чем помогал? сбежать?
Так, надав прихисток. І одразу ж почав воєнні дії.
Ответ дляLife is Beautiful
Зе самый главный преступник и предатель. Он сдал юг, все знают что военные выезжали и они знали за ранее что будет вторжение, людей бросили…..он и его команда ворует миллиарды у страны и у запада, в стране полное беззаконие! он уничтожает людей посылая их в мясорубки за ради пиара - фортеци, контрнаступы, послушайте военных в каких условиях они воююют, а не телевизор.
Ответ дляLife is Beautiful
Автор ви така наївна)) його могли вбити? Вбити могли непідготовлених жителів Ірпіня,Бучі, Маріуполя, Ізюма а так: Київ величезна місто, оточення міста такого розміру це вкрай складна задача, практично нереальна, впевнена напоготові весь тей час, поки русня була під Києвом, був транспорт броньованний який в будь-яку хвилину вивіз боневтіка на Захід і далі б в США..Це якби в Києві стало небезпечно..і він весь час був під охороною великої кількості людей в гарному екіпіруванні, на відміну від солдат на фронті на Сході чи на Півдні, чи під Києвом чи під Черніговом
Ответ дляPiracanta
А чего он сбежал то? Что ему угрожало?
Власного народу боявся. Не захотів добровільно піти з посади, коли порушив обіцянки. Применив проти митингуючих насилля, перший.