Ms. Сама прямота• 13 ноября 2023
Що таке свободна людина?
Зовнішні фактори, з якими людина незалежна та самодостатня?
Результат:
вже голосів:
74 (34.74%)
Достатньо грошей.
40 (18.78%)
Хороше здоров´я.
35 (16.43%)
Ніхто не залежить(діти, хворі)
34 (15.96%)
Інше.
30 (14.08%)
Є власний дім або квартира.
Ms. Сама прямота
• 13 ноября 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Гроші і можливість вільно пересуватися
Я не кочевник. Краще власна квартира.
Відпочити можно з´їздити, якщо є гроші.
Дуболом• 13 ноября 2023
Возможность уехать в любую точку мира. А не быть запертым, как в клетке.
НичеНипанимаю• 13 ноября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Я не кочевник. Краще власна квартира.
Відпочити можно з´їздити, якщо є гроші.
Якщо є гроші, то квартиру ви можете спокійно змінювати, залежно від умов. Безглуздо прив´язуватися до одного місця. Війна показала, що нерухомість - це взагалі ніщо
4есотка• 13 ноября 2023
Якщо подивитися на чоловіків, то зараз, хороше здоров‘я, навпаки, забирає у багатьох свободу. А якщо багато дітей залежить - дає свободу. А взагалі, на даний момент, мабуть, гроші=свобода
Глаза_в_3_карата• 13 ноября 2023
Без батьків, без дітей, без кохання, з грошима, з можливістю вільного пересування.
Якщо хоч один пункт поміняти на протилежний, свобода закінчується.
Я розумію, що це примітивне оцінювання. І я не враховую духовний аспект.
из желе я• 13 ноября 2023
Для меня свободный человек, это тот, кто лишен предрассудков, независим от чужого мнения и действий, позволяет себе и имеет возможность делать то, что ему нужно.
Молода і нерозважлива• 13 ноября 2023
Это про внутреннее ощущение себя, а не про деньги, возможность ездить и прочее. Кто-то и с деньгами, и возможностями свободным себя не ощущает.
Най хоч раз• 13 ноября 2023
Це все умовно. Бо так чи інак ви залежите від інших людей і інших факторів в цілому. Є у вас гроші чи ні. Тож Про яку конкретно свободу мова?
LoveYouOrNot• 13 ноября 2023
Для мене і для більшості це справді гроші, які дають свободу вибору.
А от недавно ще зацікавила думка одного всесвітнього психолога, що свобода - у виборі ставлення. Тобто ти можеш бути щасливим при будь-яких зовнішніх умовах, змінюючи ставлення до цих умов. І цю свободу в тебе ніхто не відбере.
НичеНипанимаю• 13 ноября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Свободу дуже легко забирають , зараз явний приклад , тут зміна ставлення не допоможе
LoveYouOrNot• 13 ноября 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Якраз той психолог сидів у концтаборі, це про внутрішню свободу у виборі ставлення, а не про зовнішню.
Це важка тема, згідна, що не кожен зрозуміє.
Помидорина• 13 ноября 2023
Жить без оглядки на окружение. Жить так, как хочешь ТЫ, даже если все будут считать вас несчастным или чикнутым или неполноценным и тд.
Атятя_тётя• 13 ноября 2023
Деньги. Только они хрустящие и зелёные дадут вам полную свободу. Здоровье понятие относительное. Если случай не критичный, то безвизовый денег он станет критичный, сылой мысли не излечишся
миссДавеча• 13 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
Да,но у автора все о деньгах
Атятя_тётя• 13 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Свобода она в душе, а не в кошельке.
Да, особенно когда жрать нечего и через три дня выгонят со съёма, потому что денег нет - то главное свободная душа. Когда ребёнку не за что лекарства купить и ботинки у него в дырах. С таким подходом все бомжи и нищие - счастливчики.
ніколи такого не було• 13 ноября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Нет не счастливчики, но бомж , спящий на картонке, свободный.
То, что написали вы, это не свобода, а состоятельность обеспечить себя необходимым. Понятие необходимое тоже у всех разное.
Ms. Сама прямота
• 13 ноября 2023
Ответ дляДуболом
Це да. Чоловікам зараз важко(
Ms. Сама прямота
• 13 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
Я про зовнішні умови, а не про характер.
Солоденька цукОрка• 13 ноября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Тогда свобода это когда не сидишь
Ms. Сама прямота
• 13 ноября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Хворий сам, хворі родичі, нема власного житла, не вистачає грошей - можливо відчувати себе самодостатнім в таких умовах?
Ms. Сама прямота
• 13 ноября 2023
Ответ дляНай хоч раз
Самодостатність та можливость не залежати від інших при прийнятті рішень.
Ms. Сама прямота
• 13 ноября 2023
Ответ дляНай хоч раз
І не свобода,а воля
Чому є партія Свобода тоді?)
Молода і нерозважлива• 13 ноября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Как самодостаточность связана с болезнями родственников и собственными? И с жильем тоже? Да, есть люди, которые не парятся, представляете?
Ms. Сама прямота
• 13 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Бомжі - нещасні, психично хворі люди(
Яким треба допомогати та лікувати.
ЖующаЯКонфету• 13 ноября 2023
единственный критерий - если ниже пупа функциональные тестикулы с комплектом, и беспроблемный выезд за границу