Сумчатая кошка• 13 ноября 2023

Чоловік який живе з мамою...

Чи зустрічались би ви з чоловіком 38 років (давно розлучений, має доньку ), який вже півтори роки живе з мамою?
Переселенці, але вже купив своє житло.
Мені 38 років також, маю доньку ( розлучена ). Є квартира 2хкімнатна, але вона 50/50 з колишнім чоловіком, він нам її типу залишив, але офіційно вона на двох оформлена. До себе я його не приведу звісно, продавати цю квартиру поки що не хочу. Мене і так все влаштовує, зустрічатись пару разів на тиждень.. Але він хоче жити разом.
Вчора йому сказала, що я з 17 років живу сама і я хазяйкою маю бути. Що жити ще з кимось ( його мамою) не маю бажання. На що він, мов так потрібно їй квартиру зняти, але вона буде мов на нього дуже ображатись за це. І тут в мене якесь таке відчуття, що мамина дитинка. Сьогодні навіть не хочу розмовляти з ним. Розумію, що то мама, але чого ти тоді кличеш жити разом / хочеш сім’ю?!
Викликаю на дебати• 13 ноября 2023
Ответ дляКалинові вуста
Згодна. Може там нормальна жінка.
Так хоч ідеальна, але навіщо так жити
Хтось хоче вночі голяка ходити, а треба враховувати що мама поряд

Хвець-тець• 13 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
А що вона повинна питати?
Автор вже відповіла. І я недарма питаю. Вона залежна від нього. Але визнавати цього не хоче. Простіше звернути вину на нового чоловіка
автор Сумчатая кошка • 13 ноября 2023
Ответ дляНевісточка ж
І що?
Спільна донька плюс, але приходить коли заманеться це дико.
Ви багато знаєте розлучених, до яких там приходить колишній?
І чому досі питання з квартирою не вирішено?
Навіщо мені вирішувати питання, щоб що. купити однушку , чи хрущ??? У дитини своя гарна велика дитяча кімната. Я прошу сама його заходити, бо донька боїться їхати в ліфті сама, після того була застрягла сама. Скажу ні, він цього робити не буде.
Невісточка ж• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Я ж кажу він дуже гордиться своїм будинком, своїм ремонтом ( багато чого сам робив) Показував відео і фото
А чим ви пишаєтесь?
Окрім, квартири на половину з колишнім та допомогою колишнього?
Автор, ви більше схожі на ту, яка бажає отримати все на шару і в найбільш вигідних умовах для себе.
Але по факту самі ви заробити нічого не можете, але чомусь всі все вам винні.
Дуже дивна позиція.
Викликаю на дебати• 13 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
Те що залежна то видно відразу, тут ви праві. Напевно навіть від його думки
Викликаю на дебати• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
В кафе хай вас чекають) капучіно п‘ють з тортиками
автор Сумчатая кошка • 13 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
А он 25 к заберёт, будет 3 000 платить
Не буде він цього робити. Там батько дуже гарний, дуже балує доньку. І це її 25 тис і він це знає. Новий айфон у дитини, гарний одяг , досуг.

Невісточка ж• 13 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
А он 25 к заберёт, будет 3 000 платить
Ще й квартиру забере))
Автор, герой писати, а в самої язик не повернеться щось колишньому сказати.
Невісточка ж• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Сьогодні є ключі , завтра я заберу їх в нього. Повірте, він не буде проти. Я не приховую це, очі бачуть що беруть.
У вас від житла колишнього теж є ключі і ви можете прийти до нього з донькою коли вам заманеться?
Чи просто вас колишній на короткому повідку тримає?
Невісточка ж• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Ось вам і відповідь вам всі все повинні, але ви по факту з себе нічого не представляєте.
Хвець-тець• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Допоки все по шерсті
Коли буде проти шерсті- буде по-іншому
Невісточка ж• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
То якщо такий гарний батько, то чого квартира досі не вас, або на донці?
автор Сумчатая кошка • 13 ноября 2023
Ответ дляНевісточка ж
Боже угомоніться... Я вас за живе заділа,...Ви МАМО сина?
Невісточка ж• 13 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
Допоки все по шерсті
Коли буде проти шерсті- буде по-іншому
Автору, потрібно було створити тему, як повернути гарного батька моєї доньки додому.
А не морочити хлопцю голову.
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
То есть, вы на дочку не тратитесь?
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Половина женщин-мам является мамами сыновей. Сюрприз?
Невісточка ж• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Я завжди проти була маминих синків, але вибачте в даній ситуації у вас по суті взагалі нічого не має.
Ви залежете від колишнього та боїтесь втратити квартиру та кошти його.
Без колишнього у вас нічого по суті не буде і ви це розумієте тому і будете далі плясати під його дудку.
Ваш єдиний варіант найти когось більш заможного та перелізти йому на шию, але тут не факт, що ви потрібні будете такому чоловіку.
Хвець-тець• 13 ноября 2023
Ответ дляНевісточка ж
А не морочити хлопцю голову.
Так я ж теж кажу, що не в хлопцеві проблема.
А у відносинах автора з ії колишнім. Вона психологічно і матеріально завжди, принаймні до повноліття доньки, буде від нього залежати. Тому і планувати якісь переїзди до іншого чоловіка планувати не зможе без загрози бути обмеженою в вигодах. Ось і все. І це не автор винна, а обставини так склалися, що розлучена жінка має будувати свої життя оглядаючись на точку зору колишнього. Просто вона планує, не враховуючи це, а я ій пропоную звернути увагу на деякі інші аспекти, при яких ій не буде підходити жоден з чоловіків, окрім чоловіка який буде проживати в ії квартирі.
І саме цього хлопця так, треба залишити у спокій, бо він непідходящий варіант.
Калинові вуста• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Взагалі ситуація, коли колишній має вільний доступ до вашого дому не є нормальною.
У нас з колишнім двоє дітей. Діти молодшого шкільного віку. І чоловік міг приходити до нас вільно рівно до того моменту, коли я зрозуміла, що в нас з ним немає майбутнього (так, деякий час я ще сподівалась що ми зможемо помиритися).
Але коли я зрозуміла що ні, то мій дім - моя фортеця і моє приватне життя. Він чудовий батько, бере дітей, піклується, але прийти може тільки після мого дозволу.
Ви, насправді, ще сприймаєте колишнього не зовсім колишнім, підсвідомо. Мені так здається.

Мошей ницца• 13 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
та вот и я думаю, нафига обузу себе взял
Мало того, он ещё и нашел себе автора с ребенком. Не мужик,а мазохистский самобичеватель какой-то 😜
Калинові вуста• 13 ноября 2023
Ответ дляНевісточка ж
Жінка заробляє 50 тис. Якось дасть ради і собі і дочці.
Невісточка ж• 13 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
Автор себе позиціонує, що вона вся така класна і для неї маму потрібно одразу вигнати.
Це не обставини сталися, автор просто не хоче напрягатися сама, а хоче все від всіх отримати і жити в шоколаді, але щось в неї так не виходить.
І питання все ж відкрите, чого автору повністю не залишили квартиру,?
Коли батько дитини такий чудовий.
Невісточка ж• 13 ноября 2023
Ответ дляКалинові вуста

Ага...вже дає раду....)
Блондинка в Законе• 13 ноября 2023
Ответ дляnabludatel
А от чи дозволить мама? Чи не буде ’травити’ невістку?
То вже інша історія і інша тема на совєтчиці
Кружите меня,кружите• 13 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Боже, человек купил дом под Киевом, чтобы ещё снимать трёшку
Ну никто же не хочет подвинуться. Я бы с мамой тоже не жила и если он хочет, а у меня негде, то вариант один - снимать маме, так как мама тоже не хочет идти на съем. Ну или расходиться
Кружите меня,кружите• 13 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
У мужчины как раз все впорядке с головой. Если бы он с каждой мадамой отселял мать, то он бы давно без семьи своей остался.
Только у нас я наблюдаю полное отвращение к родителям мужа.
Во всем мире относятся с уважением и почтением.
А у нас надо выставить, а то - я хазяйкою була и мне здесь быть!
Вы себя вообще слышите?
Сама вы живёте со свекровью, я надеюсь?
Оксана_12• 13 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
О, бачу сестру) Я вже тут кілька разів відписалася в цій темі... Ніхто не розуміє, що з колишнім можна погодити питання особистого життя. Це дуже дивно. Якщо тільки не розраховувати та не чекати його повернення. Все інше- обговорюється.
А навіщо? Ну от на даному етапі жінка не хоче ’особисте життя’ тягнути до свого дому. В неї все але є. Був шлюб і є дитина (не треба скакати в останні вагони), явно непогана робота, що дозволяє їй не шукати спонсора. Непогані стосунки з колишнім (забрати дитину ґ, звільнити вечір чи вихідні тощо). Облаштоване житло (до якого звикла дитина, школа, гуртки тощо). Що може запропонувати їй новий чоловік такого надважливого? Любов і підтримку? Чим для цього не підходять стосунки без спільного проживання?
Що він хоче - то зрозуміло. Незрозуміло навіщо воно жінці.
Невісточка ж• 13 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
Сто відсотків
Не зрозуміло нащо автор взагалі шукає стосунки, коль в неї стосунки по суті з колишнім.
Оксана_12• 13 ноября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Не обольщайтесь. У нас и не на такое ведуться.
Так. Але чоловік чомусь тих, які на таке ведуться, не захотів. Вибрав іншу жінку.
Блондинка в Законе• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Де я написала , що я говорю йому , що робити? Мені задали питання, я відповіла. Що не маю бажання жити всім разом в будинку. Є немаю права на свою думку. Про колишнього то ваші здогадки. Там все по іншому. Його багато, бо я не хочу дьоргати маму свою. В мене проектна робота із затримками на роботі. В нас відносини нормальні, бо ми адекватні люди. Є я рада за нього, що в нього хтось є, він буде также за мене радіти. Але я ж сама бачу, що це мужчина, не зовсім підходить мені. Тому я покищо придивляюсь... для розуміння, було б не погано пожити разом.
Вы имеете полное право не соглашаться на его условия, мало кого порадует жизнь со свекровью в 38 лет, ещё и после того, как была хозяйкой в своей квартире. Просто честно озвучьте ему это и будьте готовы попрощаться.

Ваше будет вашим.