РокерША• 13 ноября 2023
Два дні буду голодувати. Побажайте сил
До зарплати
Із їжі 2 груді курині, пельменів грам 300, песто, 1,5 гриба, 3 пачки сиру, крупи і 1 яйце.
Тишком нишком• 13 ноября 2023
Держитесь, даже не знаю, как выживите... Пишите номер карты, сбросимся на авокадо, сёмгу и семена чиа.
Кишмишная Мая• 13 ноября 2023
а грибы вы купили или это вам с села передали вместе с курицей, пельменями и яйцами ?
РокерША
• 13 ноября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Курка гриби і крупи - вага в кілограмах?
В штуках
Рятівник Малібу• 13 ноября 2023
Даже с половиной этих продуктов голодать не будете. Вам не стыдно писать такое?
БолеИменее• 13 ноября 2023
От я колись в скрутний час вибирала, що купити на останні 20 грн: кефіру для оладок (вдома борошно, олія і пару яєць були) чи картоплі пару кіло. Вдома більше нічого не було, і коли наступний дохід, невідомо. От це я розумію квест!
А у автор так, легкотня.
РокерША
• 13 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Їсти на тисячу калорій - це не голодувати?
РокерША
• 13 ноября 2023
Ответ дляБолеИменее
А у автор так, легкотня.
А як у вас так вийшло? Кредиток тоді ще не винайшли?
БолеИменее• 13 ноября 2023
Ответ дляРокерША
У Вас є крупи. Про яке голодування Ви говорите? На одній лише каші можна тиждень прожити, а у Вас ще й до каші є купа всього.
Рятівник Малібу• 13 ноября 2023
Ответ дляРокерША
Нет. Голодать это на куске хлеба и воде
РокерША
• 13 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Нет. Голодать это на куске хлеба и воде
дай Бог нікому не знати як це
для мене голодувати - це мати пусті картки, гаманець і відсутність можливості купувати продукти які хочеш
РокерША
• 13 ноября 2023
Ответ дляАгатаХристя
Цікаво, а де ви взяли півтора гриба?)
залишились
БолеИменее• 13 ноября 2023
Ответ дляРокерША
Це було в 2007 році. Уявіть собі, тоді кредитки ще не були так розповсюджені.
Плюс кредитка - це лише відкласти проблему, а не вирішити її.
У мене вкрали 300 доларів з вебмани, на які треба було ще й оренду платити. Так що на фоні ризику виселення з житла все решта вже було не так страшно.
БолеИменее• 13 ноября 2023
Ответ дляРокерША
дай Бог нікому не знати як це
Та Ви просто ще лиха не знали. Звісно, і не бажаю Вам цього знати, але й бідкатися про голодування з Вашим переліком продуктів... не смішіть людей.
РокерША
• 13 ноября 2023
Ответ дляБолеИменее
ого
жах
добре що у вас все закінчилось
а я вже мрію у середу обжертись червоної риби
жах
добре що у вас все закінчилось
Белая котичка• 13 ноября 2023
Ответ дляРокерША
100 гр крупи, це 370 ккал. Сир 50%, це 350 ккал, а у Вас його три пачки. Курку посмажити мінімум 250 у 100г. Там обжертись можна, які 1000?
whenallissaidanddone• 13 ноября 2023
Побойтесь бога -писать такой заголовок с неплохим запасом продуктов.