Українська зірочка• 14 ноября 2023

Чоловік за якого вийшла заміж маючи дитину зобов´язаний утримувати дитину?

Коли це прочитала тут, у мене ледь очі на лоба не полізли.
Я дівчина, і якщо, не дай Бог, така ситуація складеться, мені навіть у голову не прийшло б вимагати, щоб чоловік витрачав гроші на чужу для нього дитину 0_о
Я маю сама її забезпечувати, а він, по бажанню. Єдине, що він типу як "повинен" робити - це доглядати за мною, любити мене, дарувати подарунки. Але не віддавати всі гроші мені і моєму чаду. Ну і наглі жінки пішли, чи може то я дурна немеркантильна?
ФФФФристайла• 14 ноября 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
В каком предложении я вашу личность задела? И если вас не волнуют чужие дети чего вы здесь что то рвете?
Ник СкокоМнеДадите меня не может никак задеть. На этом закончим общение не по теме.

Фима Собак• 14 ноября 2023
Ответ длянеДоЖиру
В Германии мужчина женившись на женщине с ребенком обязан его обеспечивать)
Да ладно? А отец ребёнка?
Бараболька• 14 ноября 2023
я вийшла заміж,маючи дитину,і чоловік повністю її утримує. якби почалась дільожка- я б не пішла.тут справа в чоловіку-мій дуже порядний,відповідальний,чоловік на всі 200% скрізь-на роботі,вдома,в ліжку.Мені повезло,я вважаю.але я шукала такого.За іншого - не пішла б.Спільних дітей нема. якщо чоловік не хоче нікого утримувати,ділить,вимагає відсоток для вкладання в бюджет- то нехай шукає бездітних
Гарнюнька• 14 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Т.е родной отец ребенку не должен, раз скинул его воспитание и содержание на левого чувака, а отчим вдруг всех должен содержать.
Где я написала, что родной не должен?
Где тут 0?• 14 ноября 2023
Ви теоретик)
ВерСаСе• 14 ноября 2023
Если в семье не все общее и у каждого свои деньги и свои какие то интересы то это не семья.
Поэтому если день рождения то мы дарим подарки каждому члену семьи, если надо сапоги покупаем всем какие нравятся , если едим или летим на отдых то все вместе.
Если бы мужик сказал что платить за моего ребенка не будет пошел бы нах
Yuliya-23• 14 ноября 2023
Ответ дляЦвіпканя
Удалено администрацией...
а по моему война началась из за того что Рашка напала, и Европа тут не при чем
Мой_ужин• 14 ноября 2023
Авторе,знаю панянку,яка намагалася утримання на : себе,дитину,,нового чоловіка,дитину від нового чоловіка отримати від нової дружини першого чоловіка.Неї не вийшло,від злості попала в психіатрію....Це не кіно
Потринділиця• 14 ноября 2023
Ответ дляФима Собак
Ядерное сделать , биологическое и весь мир прогнулся бы
Вы думаете кто-то позволит?

Цвіпканя• 14 ноября 2023
Ответ дляYuliya-23
Удалено администрацией...
Yuliya-23• 14 ноября 2023
Ответ дляЦвіпканя
Удалено администрацией...
ну вот у них и спрашивайте. Логика это у Вас, вернее ее отсутствие