Innag• 14 ноября 2023

Ви донатите?

От єдине питання. Насправді. Допомагаєте ви військовим, чи ні?
Результат:
вже голосів: 1118
644 (57.6%) Так
474 (42.4%) Ні
автор Innag • 14 ноября 2023
Ответ дляrybka21
Доначу постійно, адресно, на фронті знайомих вистачає. На потреби медичної евакуації зокрема. Запорізький напрямок, там наша дівчинка служить.
Те скільки молоді, в тому числі дівчат пішли на фронт... Це прям розриває моє серце. Стільки військових - 20-25 років. Вони мені діти, а вони вже по півтора роки відслужили

anducci• 14 ноября 2023
Ответ дляInnag
Знаете. Наверное важно понимать что люди что то делают. Не обязательно деньги, помочь можно по разному. У меня девчонки школьницы свечки делали. Кто то сетки плел. Просто хочеться НЕ равнодушия
Неравнодушие может быть выражено очень разными способами. Это не только деньги и вещи.
ЛераС• 14 ноября 2023
З з/п перераховую частину перевіреній людині, ще фінансово, по можливості, допомагаю хлопцям, які обшивають бронею авто для військових, і регулярно передаю харчі та теплі речі хлопцям, які базуються недалеко від нас. Діти, в школі, на уроках праці постійно крутять окопні свічки або ще щось корисне для військових. Ну і, звичайно, допомагаю рідним і друзям воюючим.
Шкода, що дохід не збільшується і немає можливості допомагати більше
Ksenia-e9d7• 14 ноября 2023
Ответ дляDany Kor
вы только родились?)))) гуманитарку вагонами п@здят, а народ копейки на ЗСУ собирает....
Инфа сотка. Знала ’волонтеров’, у которых дома уже стены рэпаются от гуманитарки, некуда складывать. Раздавали по знакомым
Атланта• 14 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Нет. Только на животных. На лекарства на пеленки.
Я тоже забочусь о животных. Но как животные помогут нам победить в войне?
автор Innag • 14 ноября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Интересно, это каким знакомым турникеты надо))
Інно4каа• 14 ноября 2023
Ответ дляDany Kor
увы, вопрос не ко мне
вот поэтому кто им поможет как не мы, даже 1 купленный дрон спасет жизнь нашим бойцам. А депутатам просто поф...г, им бы только свои карманы набить
Dany Kor• 14 ноября 2023
Ответ дляАтланта
с вами все понятно....
автор Innag • 14 ноября 2023
Ответ дляАтланта
Тут хоть бы удержаться. Русня наступает... Но если у человека ресурс на животных - это тоже доброе дело

4мама• 14 ноября 2023
Ответ дляInnag
Це теж донат. Будь яка допомога
Мій син виграв грошовий приз в олімпіаді. Великий. Все до копійочки задонатив. 3/4 бригаді мого брата на мавік, 1/4 на притулок для тварин.
Сказав що йому особисто зараз нічого не треба.
Оскільки на нулях близький родич, то на ’ліві’ донати в мене лише кешбек з моно, від початку повномасштабної на ’повернись живим’ 100% туди.
anducci• 14 ноября 2023
Ответ дляInnag
Якщо ти відсторонений і не приймаєш участі в головному, чим зараз живе країна це не ок для суспільства. Моя особиста думка
І як можуть залишатись відстороненими 40%?
автор Innag • 14 ноября 2023
Ответ дляDany Kor
с вами все понятно....
Я тоже хочу свою жизнь обратно. До войны. Для этого все ресурсы семьи на помощь военным. Ну кроме того - что это вчерашние гражданские, и им нужна наша поддержка максимально.
deep soul• 14 ноября 2023
Ответ дляInnag
Я не осуждаю. Я спрашиваю причину, для статистики. Нет денег. Услышала
люди не донатять, ті у кого немає знайомих і близьких на війні, тому що стільки мразот на цьому нажилось, що не новини, то ’викрили бригаду шахраїв які збирали на ЗСУ’
я скидую тільки напряму де мої друзі і знайомі друзів
А ще саме найжихливіше, коли ти скидуеш, намагаєшься як омога більше, а через деякий час дізнаешься, що ця людина померла
Ksenia-e9d7• 14 ноября 2023
Ответ для4мама
Дай бог, чтобы эти донаты с кэшбэков и прочие, шли в нужное русло, а не кому-то одному в карман
автор Innag • 14 ноября 2023
Ответ дляanducci
У мене э знайомі у яких війна закінчилася. На жаль.
Vika26• 14 ноября 2023
Періодично напряму знайомим військовим донатим. Волонтерам по запитам передаю те, що є в наявності і можу поділитись. Дохід родини зараз суттєво зменшився, витрати навпаки зросли, донатим коли є можливість.
автор Innag • 14 ноября 2023
Ответ дляdeep soul
Так. Кожен вже мабуть стикнувся з моментом коли допомога запізнилася. Тримайтеся. Співчуваю
anducci• 14 ноября 2023
Ответ дляInnag
Ємм.. Ну возможно лично вы еле выживаете на пустых макаронах. Но на всякий случай - при сдаче крови проверяют на вич и гемоглобин всего лишь
Так этот всего лишь гемоглобин откуда нормальный возьмется без хорошего питания?
автор Innag • 14 ноября 2023
Ответ дляanducci
Никто не требует сдавать кровь во вред своему здоровью.

anducci• 14 ноября 2023
Ответ дляrybka21
А ще мати вагу не менше 50 кг.
В мене не беруть
А зріст який?
4мама• 14 ноября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
То вже нехай на їх совісті усе буде.
Маргарита-d325• 14 ноября 2023
Да, с 2014 года военный сбор
автор Innag • 14 ноября 2023
Ответ дляМаргарита-d325
Да, с 2014 года военный сбор
Это налог а не донат. Военные кстати его тоже платят
anducci• 14 ноября 2023
Ответ дляАтланта
Забота о ком-то, привязанность, любовь дают силы, желание жить и побеждать.
Mrs.Ochmonek• 14 ноября 2023
Ответ дляОха
А сдавать кровь для ЗСУ - это считается за помощь?
Ще й як!
Калатея• 14 ноября 2023
Ответ дляOrisana
+++
Регулярно собираем воюющим коллегам на то, что они просят. Иногда Ане Куркуриной перевожу.
А подскажите как и куда к ней переводить? Тоже хотела бы помогать
Vika26• 14 ноября 2023
Ответ дляInnag
Або коли назбирали на допомогу, закупили і доставили військовим, а через два дні їх позицію накрили і все знищено :( і знову все те ж саме по-новій, а минулий збір і так ледь вдалось закрити.
Svet-Oks• 14 ноября 2023
Доначу максимально , колега - азовець збирав гроші на акумулятори для дрона.
Назбирали 30 000 грн , в основному скідають родичі , знайомі , колеги і друзі !
Для деяких війни немає !!!
Були коментарі в місцевій групі : ти отримуєш 100000грн і не можеш акуми купити 😡
автор Innag • 14 ноября 2023
Ответ дляVika26
Так. І дрон за 100 к посадили ребом за тиждень. Аби хоч хлопці живі залишился...
I_Love_London• 14 ноября 2023
Наша семья почти не донатит, так как служит близкий человек и мы все покупаем ему за свои деньги, плюс, передачи для побратимов, у кого нет родителей и родственников тоже отправляем.