От єдине питання. Насправді. Допомагаєте ви військовим, чи ні?
Результат:
вже голосів:
644 (57.6%)
Так
474 (42.4%)
Ні
Rocka Rolla• 14 ноября 2023
Ответ дляТашаНаташа
Цікава логічна цепочка - нижня полка в потязі й донати військовим
Звичайно ж))) і одне та інше це про людність та мілосердя, про здатність надати безкорисну допомогу, а якщо людина не в змозі пожертвувати щось нематеріальне для дитини або похилого віку людини, то я прям дуже сумніваюся що свою копієчку зароблену комусь на рахунок закине, тут більшість радіє що не сплачує податки виправдовуючись тим що навколо всі крадуть, тобто порушують закон, а ось донатять прям за розкладом, не смішить))
Ответ дляkapira
ха! ну це питання до боневтіка, чому він людей дурив, коли всі навколо в світі кричали про війну.
а конкретно з введенням податку військового збору було зроблено чимало, враховуючи що до нічого зовсім не було в армії. да і армії не було
Я совершенно не спорю. Но это всё обтекаемые общие фразы. И ничего по существу. Вы сама не знаете, что было сделано. Но зачем-то вступаете в дискуссию.
Доначу постійно. Суми немалі, 5-6 тис грн. щомісяця, цей місяць доначу більше- на авто.
Чоловік сам з друзями машини купує за кордоном, фарбують на фронт. Жодного місяця не пропустили. Якщо не на машину, то на обладнання, чи турнікети.
Ми притримуємось правила: на війні або на фронті, або задля фронту. Третього не дано.
prosto_olja• 14 ноября 2023
Як була закордоном - більша частина зп уходила на донати.
Зараз повернулась в Україну- заробітку не маю, хочу але не можу донатити😞
Іноді допомагаю лиш притулкам для покинутих тварин
ТашаНаташа• 14 ноября 2023
Ответ дляRocka Rolla
Ну так срутся в темах про нижнюю полку несколько человек, а не все на форуме - это 1е, 2е - там есть разные ситуации - иногда людина похилого віку так себя ведет, что ей хочется не место уступить, а обратно в совок засунуть. Поэтому часто дело не в возрасте, а в справедливости.
Да и понятно, что не все донатят, но и здесь в опросе это видно. И кстати знаю мужиков в Запорожье, которые место запросто уступят нижнее место в поезде, а на армию - ни копейки, а купили себе новую машину и радостно забивают, что в 40 км от города постоянные бои и гибнут парни. Они ж 1.5% военного сбора платят, ну и хватит . Так что логику здесь найти сложно.
rainbow in the sky• 14 ноября 2023
Ответ дляInnag
Зараз статистика - більше 40 відсотків країни не бере участі в війні. Чому? Просто мені цікава логіка.
Ми раніше ще намагалися потроху,а зараз вже ні,ми ВПО, не вистачає коштів, щоб донатити, той рік діти ще дистанційно вчилися,то легше було фінансово трохи, а як в школу пішли то важче стало щось заощадити.
Ответ дляАтланта
так само як і ви - не знаєте що саме не зроблено, але впевнено стверджуєте, що толком нічого не створили
Ответ дляkapira
Удалено администрацией...
Если бы хоть что-то было сделано, мы бы не встречали врага нищими и безоружными и не ходили бы по миру с протянутой рукой, выпрашивая технику и снаряды, чтоб себя защитить. В Украине очень мощные наработки, сильные военные школы. Украина вторая после рашки по своей силе и мощности среди всех бывших республик. Куда все растерялось? вопрос риторический. И почему при порохе склады с боеприпасами взрывались один за другим. Лобызания с х.лом, торговля конфетками и прочее. А при Зеленском мы строили дороги и жарили шашлыки.
Вы продолжаете огрызаться без причины и повода. Потому что да. Непонятно куда растворились все деньги из военного сбора за 9 лет. Это огромные суммы. Форму купили? А остальное где?
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...