Ответ дляДами
То про выборы, оно идёт к бюлетням. У всех выборы через пол года
да,
но ’ОНО идет’ и налево и направо,
да,
выборы через полгода, но эти полгода мы определяем именно как полгода=четверть от количества внизу= того количества, что уже прошло... при чем тут выборы?
но ’ОНО идет’ и налево и направо,
да,
В центрі ребусу - виборча скринька, ситуація в світі і перегрупування союзників залежатиме від результатів виборів, які мають пройти у багатьох країнах, перш за все США. Зеленський з путіним повернуті обличчям один до одного, напевне постануть перед необхідністю перемовин через виснаження (пісок у годиннику закінчується). До цього схилятиме Трамп (голуб миру) на вигідних для русні умовах (знак питання - доля самого Трампа поки не з´ясована). Протилежна йому сила (жінка) напевно агітуватиме за воєнну допомогу Україні. Сі та Байден (ну до 5 листопада точно) повернуті обличчям один від одного свідчать про посилення конфронтації між США та Китаєм. Це все відбуватиметься на фоні падіння ринків і просідання валют (графік справа), посилення ШІ мізками одних та контролю вже самого ШІ за мізками інших, розвитку зеленої енергетики в цивільному світі та спалювання твердих видів палива у Китаї, аномальних температур (термометр), екологічних катастроф (вогонь), освоєння космосу і гонки озброєнь. Нас чекає цікавий рік, дай Бог дожити до настувної обкладинки.
Espresso_caffe• 14 ноября 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Намек на призыв женщин?
Выставление кандидатуры его жены на выборах
только этого нам еще не хватало
Renesmeе 16• 14 ноября 2023
Зе і путя час йде, ракети - будем бамбіть москву, путя голуб миру- хоче договаріваца. Наближаються вибори, економіка раши падає. Мозок підключений до телевізора в якому око яке все бачить (можливо це те що говорив Залужний що потрібні нові технології на війні). 😃
Просто Козя Я• 14 ноября 2023
Ответ дляawso1977
Каждый новый год цикавее предыдущего.... А так хочется пожить своей неинтересной жизнью как до 2019
Angelika93• 14 ноября 2023
Ответ дляlisulya
І не Фаріонша, славатєГоспаді
Та ви що,вона такого напруження не витримає. Вже і так криша поїхала тільки на одному мовному питанні. На пенсію давно пора.
Одяг та сумки• 14 ноября 2023
а чому Зеля та Сі у червоних квадратах. А путіще та Байден у синіх- які здогадки? синие квадраты по логике фото это? -неизвестность чтоли
Camomile-Anna• 14 ноября 2023
Ответ дляOkk -7ebd
Я чула що якась буде жінка в кандидати на вибори, хороша кандидатура
Побрехеньки від Тимошенко?
ellllena.ua• 14 ноября 2023
Ответ дляkuskus
В чому збирати на квартиру?
Вже не збирати, а купляти треба. Десь в Австралії чи в Південній Америці.
ellllena.ua• 14 ноября 2023
Ответ дляvviko
Илон Маск создаст чип который можно будет встроить мозг и пользоваться компьютером без клавиатуры и мыши ( neuralink)
Мне пожалуйста чип с немецким, английским и налоговым законодательством Германии.
L-i-s-a-92af• 14 ноября 2023
Ответ дляOkk -7ebd
Фаріон піар-компанію вже почала)
Yusti_1896• 14 ноября 2023
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Головне шо жіночка не з косою на голові.
Або в руцях...
Юлия_Юлия-2175• 14 ноября 2023
Ответ дляTanna
Тю-ю-ю-ю, скопіювали з польської, там так кажуть. хіба не достатньо своїх слів? тепер будемо з польської брати. Скоро буде не українська, а україно-польський суржик
Я з заходу України, то з часів мого дитинства на чолку кажуть гривка. Тобто це вже на рівні давнього місцевого діалекту, а не зараз запозичуть.
Киев_Елена• 14 ноября 2023
Ответ дляМанула
Що за жіночка над Зе?
Может это означает мобилизацию женщин в Украине?