Кружите меня,кружите• 15 ноября 2023

Донька прихворіла

Хоча вона вже немала, 12 років, але при кожній болячці мене дуже висаджує.
От щойно прийшли з плавання, йшла здорова, а коли вийшла з басейну каже що голова почала боліти і тіло таке важке стало. Прийшли додому, поміряла 37,5.
Зробила компот пити.
Завтра вдома буде пити, подивимось що там вилізе. Але от питання ніби й знаю що температуру краще не збивати, донька її переносить непогано, але я нароботі, і все таке, моя лікар часто виписує мефенамінку незалежно від температури по пів таблетки рано-обід - вечір протягом 3 днів.
Ви також так даєте? Може маєте якісь уже напрацьовані схеми як дієте при таких симптомах. Буду вдячна за поради

Коли і при яких симптомах здаєте аналізи
Магиня• 15 ноября 2023
Не даю ніколи мефенамінку. Аналіз як більше 3-5 днів температура
Свята• 15 ноября 2023
До 38,5 ничего не даю. Потом парацетамол или нурофен
Свята• 15 ноября 2023
Анализ если температура больше 5 дней
Стигла полуниця• 15 ноября 2023
Отэто у вас врач - от слова вредить. Зачем мефенаминка ребенку??
автор Кружите меня,кружите • 15 ноября 2023
Ответ дляСвята
Анализ если температура больше 5 дней
Ок, а може таке бути температура 1-2 дня, і не вилізе нічого? Тоді здаєте аналізи чи ні?
Меряю от 0• 15 ноября 2023
Не здаю аналізи і не даю ліки
Гореотума• 15 ноября 2023
Схема з компотом працює 😀
АсобеннАя• 15 ноября 2023
Какая еще мефенаминка при 37,5?
Курочка• 15 ноября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Нащо здавати аналізи, коли організм подолав хворобу за 2 дні?
Злива інформації• 15 ноября 2023
У каждого родителя своя схема и методы лечения, да наверное и предпочтения в препаратах у каждого своё... знаю многих кто только отпаивает, кто умудряется еще уксусом растирать, кто-то ноги в горчице парит...Автор Вы до 12 лет так и не поняли как лечить Вашего ребенка?
Ответ дляЗлива інформації
Схема є, але кожен раз панікую. І це зазвичай заважає адекватно оцінювати ситуацію.
Горло трошки червоне, тому думаю температура звідти. Але каже донька що майже не болить її, лише чуточку
Вимагаю спілкування• 15 ноября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Полощіть горло активно.Спрей чи льодяники для горла. Пити багато. Збивати температуру при необхідності.
Вимагаю спілкування• 15 ноября 2023
Аналізи здаємо на 3 день, якщо симптоми наростають протягом 3-х днів чи якщо на 3-й день немає тенденції до покращення ( я маю на увазі високу температуру, що погано збивається)
Ответ дляВимагаю спілкування
Дякую, льодяники дала смоктати, температура вже 39, то дала нурофену. Падає . Дякую всім за підказки. Надіюсь день два і все буде ок
Вимагаю спілкування• 15 ноября 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Горло майже завжди дає високу температуру. Звичайно все буде добре. Одужання швидкого доньці
Ответ дляВимагаю спілкування
Дякую, най ваші тоже не хворіють. Спокійної ночі.
Огірок та Помідорчик• 15 ноября 2023
У родителей всегда сердце не на месте, когда болеют дети и не важно сколько им лет. Желаю Вашей дочке поскорее поправиться
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Дуже дякую, ваші також най будуть здорові.