Espresso_caffe• 16 ноября 2023

Чаплыгу смотрели сегодня?

что он вообще рассказывает?
откуда он берет весь этот бред, который несется из него?
на какую аудиторию этот поток направлен? кто это вообще такой и откуда такой просвещенный?
мамочка• 17 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Откуда вернётся?
В Словакии он, выехал в первые дни.

РойЛеля• 17 ноября 2023
Ответ дляdf364tye3
собственно, остался месяц (до 19декабря) проверим ,,,
Так а шо про 19 грудня казав?
І взагалі що казав? Будь ласка, можна тезисно основне?
Чесно, так не хочу слухати. Стан останні жні ніякий
Иошши• 17 ноября 2023
Ответ дляБогдана-df90
Мені він здається розумним. Він гарний аналітик. Дещо песимістично, але ж оптимізму навколо я теж не бачу. Він мого покоління і знає що таке совість
Странно, что он поддерживает Зелю
Иошши• 17 ноября 2023
Ответ дляTOSHKA_VIKA
Для розширення кругозору раджу почитати, в багато чому правий, на жаль. Жалкую, що в 19му році не читала, писав, що буде війна, тільки ж хто повірить ’алкашу’ як тут пишуть)
Оказывается пить не только вредно, но и полезно, мозг не засыхает
РойЛеля• 17 ноября 2023
Ответ дляAnjutka-Anjuta
А это смотря какое из интервью смотреть))) Чаще всего он считает что раздел будет по реке Днепр и всем советует читать пророчество Нечая. А вот что именно будет с какой из частей - варианты у него меняются и разнятся))) но если брать в целом - то США, Европу (и соответственно нас) ждёт пипец а россию и Китай процветание.
Так Нечай наче пророкував, що на 4 частини роздеруть Україну
мамочка• 17 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Так а шо про 19 грудня казав?
Если состояние не очень, лучше вообще его не слушать.
До 19 декабря Зеленский должен сказать, что уходит и не будет баллотироваться и тогда всем кранты.
Если он не скажет этого, тоже всем кранты, но по другому. Как-то так.
Piracanta• 17 ноября 2023
Ответ длямамочка
В Словакии он, выехал в первые дни.
А как выехал? Многодетный? Инвалид? Пенсионер?
lilu1990• 17 ноября 2023
Читала у нього про транзит влади в Україні . Оце здалось цікавим

Опора на военных, политически - Кляча, тыл - Петя, Люся - говорящий рот.

И что б Вы знали... Клячины уже торгуют должностями и принимают заявки на отмщение пострадавшим от правящей власти...

Тільки незрозуміло, хто Кляча
Иошши• 17 ноября 2023
Ответ длямамочка
Но он одобряет, что Зе хорошо подоил запад

мамочка• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

Тільки незрозуміло, хто Кляча
Кличко
Filomena• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

Тільки незрозуміло, хто Кляча
Нічого не зрозуміло, але ви повірили і зацікавилися)
Filomena• 17 ноября 2023
А мені це чудо кожен день в стрічці вгорі вискакує.
Просувають його в ефір.
vihola• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну, наприклад, про неможливість повернення кордонів 91 року і що це передвиборча риторика шоколадного для Мінську 3
Тут пишуть, що він несе про поділ України по нечаю, що мало хто виживе. І от вже повернення кордонів. Як чаплигоадепти це в одну картинку складають?
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Мені зрозуміло.
lilu1990• 17 ноября 2023
Ось ще:

В глобальной геостратегической рамке уже все определено... Байден и Си официально развелись по цивилизованному и договорились двумя блоками править миром, а значит и нашу судьбу они тоже определили...

Новость о согласовании позиций двух прокитайских партий на Тайване с ожидаемым результатом в 60% появилась аккурат под начало переговоров Си и Байдена. Значит права моя Математике предсказывавшая именно это как главную тему - мирный переход Тайваня под КНР с постепенным выходом США.

Мир будет строиться на уважении зон геополитических интересов США, КНР, РФ, а также Британии и Франции. Германия тоже будет играть свою роль, но на нее кидают ЕС...

Теперь беспощадная логика внутренних процессов сильнее внешних. Но внешние жестко определяют рамки по периметру. Значит взрыв будет направленным вовнутрь.
Filomena• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ось ще:

Перший абзац давно відомий без нього, а не «в акурат перед», далі щось всім відоме, а про що вкінці?
lilu1990• 17 ноября 2023
Вчерашние посиделки Си и Байдена, а также визит Бернса в Киев кардинально изменили мир. Решения приняты и доведены до Играющих сторон, а Сенат поставил троеточие (до середины января) в вопросе бюджета.

Не знаю обрадует это кого-то или расстроит, но судя по всему принято решение о транзите от войны к миру у нас.

Но это возможно только через определение того, кто виноват в ’НАХИБА’ ибо условия хуже чем на Стамбуле, а потери (финансовые, экономические и людские) просто зашкаливают.

Это значит, что неизбежен внутренний конфликт, который родит Цунами, что пробудит к жизни всех уже подзабытых политиков, что приведет к повторным толчкам...

В зависимости от избранного варианта и времени начала перехода зависит Катарсис, к которому готовится РФ. Будет ли... и если да то на сколько критичным.

Если кратко - мы входим в период ’Временного Правительства’ (еще до 15 дек.)... историческая логика подразумевает начало ’транзита власти’ на Парламент, потом волнения и потом обязательно возникнет кто-то с декретом о земле и о мире и парад ’фырков’ от ряда облсоветов...

В такой период, который просчитывается только инструментом Мат Статистики, очень высока вероятность социальных потрясений и стай Черных Лебедей.

Это значит, что с Ноября по конец Марта самая мудрая стратегия - сфокусироваться на выживаемости, а не политике. И вообще держаться от политики максимально далеко.
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Про соціальний ’вибух’ в Україні, яку змусять до завершення війни
Иошши• 17 ноября 2023
Ответ длямамочка
И будет Стамбул 2

LudaSHS• 17 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
Ні
Що буде війна, що буде раскол

А то все тянуть як від ’ нечая’
Як від ’ ванги’🤦‍♀️
Що вже кожному вигідно.

Пророцтво Нечая про Україну

Понад 12-ти років тому Нечай сказав, що між Україною і Росією почнеться вбивча війна. Він говорив, що з Володимиром Путіним будуть спочатку пробувати домовитися, але потім всі зрозуміють, що він - підлий і лукавий. Як прогнозував мольфар, якщо Путін не поступиться, то на світ чекає велика біда.
Про яку саме біду йдеться - точно встановити неможливо. Але багато експертів вважають, що Нечай натякав на ймовірний ядерний удар, у разі якого війна в Україні торкнеться практично всього світу.
Також збуваються його пророцтва про те, що буде зруйновано великі українські міста. Раніше уродженець Івано-Франківщини каже, що руйнування будуть навіть там, де про війну і подумати не могли. Дійсно, сьогодні ворожі ракети летять у всі міста України, особливо під час масованих обстрілів.
Страшне пророцтво мольфара на 2023 рік

В інтерв´ю в 2009 році дід Нечай сказав, що відбудуться такі події, які назавжди поставлять хрест в дружніх відносинах росіян і українців. Так і сталося. Тільки тепер Росію ненавидять не тільки в Україні, а й по всьому світу.
Кінець поточного року буде під впливом якихось перемог, але чи буде це глобальна перемога у війні, чи це будуть успіхи на окремих ділянках фронту? Залишається тільки здогадуватися.
Чіткої дати закінчення війни між Росією і Україною Нечай не назвав, але зазначив, що бойові зіткнення не триватимуть довго.
https://www.unian.ua/lite/astrology/molfar-nechay-...
Filomena• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

Ну от тут він каже, що буде країні ж#па, але всім просто потрібно пити пиво і жрати піцу в анабіозі.
А далі що? Само розсосеться?
Маніпулятор він.
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляFilomena
А далі що? Само розсосеться?
Маніпулятор він.
Ну гівно полізе з усіх боків. Піднімуться найболючіші питання, повилазять усі кого задвинули чи не задвинули з питанням: а чи варто було взагалі починати? Чому зразу Стамбул не підписали?

Будуть шукати козлів відпущення і ’палити відьом на площах’. Перемивати кістки хто зрадив народ. Якось так.
yuyarosh• 17 ноября 2023
Ответ дляasjaua
Для мене людина, яка залучалась до ефірів скабєєвої, це як альфач що намагається знятися у кіно під назвою ’одін раз не пдрас-2’
100% . Цим все сказано. Там немає що робити нормальній людині, а тим паче українцю.
Filomena• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

Що варто було починати?
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Що варто було починати?
Починати отримувати зброю від партнерів і контрнаступ.
Filomena• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А що потрібно було робити?
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляFilomena
А що потрібно було робити?
Стамбул не пам´ятаєте? Після самого нападу Росії?
Anjutka-Anjuta• 17 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
У него по Днепру идёт глобальный раздел сфер влияния рф-США. А каждая из частей ещё может быть поделена. Например все что оккупировано достанется напрямую рф. А Киев и обл.будут своего рода автономией
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Або буферною зоною десь читала
Filomena• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Памʼятаю.
Визнання ДНР та ЛНР незалежними республіками в кордонах Донецької та Луганських областей та виведення українських військ з їх території (До 30 вересня 2022 року)
Україна має визнати Крим, як суб´єкт РФ
Визнати ДНР, ЛНР, Запорізьку та Херсонські області, як новими територіями РФ, та вивести війська України з їх територій (Після 30 вересня 2022 року)
Україна має закріпити безблоковий статус та нейтралітет, і відмовитись від вступу в НАТО, але дозволяється вступ в ЄС
Провести демілітарізацию України, а саме скоротити склад ЗСУ від 250 000 до 83 500 чоловік.
Провести ’денацифікацію’ України.
Надати широкі права російській мові в Україні (з березня 2022 року, за позицією С. Лаврова)
Зупинити переслідування УПЦ МП (РПЦ) в Україні
У випадку, якщо Росія згодиться вивести війська з території України, вона пропонує взяти на 10 років територію Криму та Донбасу в оренду (актуальність втрачена)