Espresso_caffe• 16 ноября 2023

Чаплыгу смотрели сегодня?

что он вообще рассказывает?
откуда он берет весь этот бред, который несется из него?
на какую аудиторию этот поток направлен? кто это вообще такой и откуда такой просвещенный?
yuyarosh• 17 ноября 2023
До речі, оця маячня і розрахована для ефірів скабєєвоі і соловйова. Ця «інфа» гарно лягає на вуха аудиторії, яка слухала про біолабараторіі , комарів, гусей і т д

lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Памʼятаю.
Визнання ДНР та ЛНР незалежними республіками в кордонах Донецької та Луганських областей та виведення українських військ з їх території (До 30 вересня 2022 року)
Україна має визнати Крим, як суб´єкт РФ
Визнати ДНР, ЛНР, Запорізьку та Херсонські області, як новими територіями РФ, та вивести війська України з їх територій (Після 30 вересня 2022 року)
Україна має закріпити безблоковий статус та нейтралітет, і відмовитись від вступу в НАТО, але дозволяється вступ в ЄС
Провести демілітарізацию України, а саме скоротити склад ЗСУ від 250 000 до 83 500 чоловік.
Провести ’денацифікацію’ України.
Надати широкі права російській мові в Україні (з березня 2022 року, за позицією С. Лаврова)
Зупинити переслідування УПЦ МП (РПЦ) в Україні
У випадку, якщо Росія згодиться вивести війська з території України, вона пропонує взяти на 10 років територію Криму та Донбасу в оренду (актуальність втрачена)
Все одно прийдеться рано чи пізно домовлятися. Якими б абсурдними не здавалися вимоги рф. Уже зрозуміло що США нас зливає. А Європа не в змозі наодинці протистояти рф
lilu1990• 17 ноября 2023
Німеччина наразі не постачатиме Україні далекобійні ракети Taurus.

Про це заявив посол ФРН в Україні Мартін Єґер в інтервʼю Європейській правді.

“На даний момент не буде постачання ракет Taurus в Україну. На мою думку, Федеральний уряд та канцлер Німеччини дуже чітко дали це зрозуміти. Ми поінформували про це рішення також український уряд, причому детально поінформували. Наразі це все, що я можу сказати публічно з цього приводу”, – зазначив він.
Piracanta• 17 ноября 2023
Ответ дляAnjutka-Anjuta
У него по Днепру идёт глобальный раздел сфер влияния рф-США. А каждая из частей ещё может быть поделена. Например все что оккупировано достанется напрямую рф. А Киев и обл.будут своего рода автономией
А Киев тоже по Днепру разделят?
Filomena• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Тоді можливо вже варто обирати нові прізвища на російський манер?
Щоб бути ісконно рускімі?
lilu1990• 17 ноября 2023
⚡️З початку війни росія заробила 550 млрд євро на продажі нафти та газу, — Center for Research on Energy and Clean Air

Нагадаємо, що дохідна частина довоєнного бюджету України становила 45 млрд євро

Це вже навіть не смішно
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Щоб бути ісконно рускімі?
Ви можете скільки завгодно язвити, але сарказм вас від російського впк, ракет і мільйонів ватників готових помирати в Україні не врятує.
asjaua• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Або буферною зоною десь читала
Звісно що Донбас ніхто відновляти у довоєнний стан ніхто не буде, тому що немає сенсу. Після Другої Світової всю промисловість вибудували саме там (ну типу подалі від ворога, яка іронія). І всі міста виникли навколо цих виробництв. Наразі ці всі виробництва знищено, 90% населення втікло або вбито. Як на мою думку там буде буферна зона, що складатиметься з пенсіонерів та військових. Звичайно краще щоб той буфер стався на території параши, але поки що не бачу для цього основи. Я впо з Лисичанська, так що трохи бачила що робилося з моїм містом як до початку війни та повномасштабного вторгнення, так і під час.
Оксана-004e• 17 ноября 2023
Удалено администрацией...

asjaua• 17 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Щоб бути ісконно рускімі?
Горох об стіну. Це те, що русня робе першою справою- міняє назви та насаджує свою шмультуру. А в нас плачуть що пушкіна свалілі і нашо ті вулиці переіменовувати.
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляasjaua
Ні, нібито буферною зоною мають бути цілком благополучні області типу Дніпропетровської, Полтавської, Кіровоградської, Сумської . З умовою що там ніколи не буде баз НАТО і т.д. не пам´ятаю де таке читала, може, й у чаплиги
nightwoman• 17 ноября 2023
Ответ дляTOSHKA_VIKA
Для розширення кругозору раджу почитати, в багато чому правий, на жаль. Жалкую, що в 19му році не читала, писав, що буде війна, тільки ж хто повірить ’алкашу’ як тут пишуть)
Просто цікаво, жалкуєте що не читали. А якщо б читали то що?? Повірили би незнайомому чуваку і виїхали б з країни на основі прочитаного?
Я до 24 більше всіх волала тут що війни не буде, що нас розводять, а потім впали в окупацію на 8 місяців. І якщо повернути все назад, я б нічого не змінила
asjaua• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Це нереально, в кацапів немає ресурсів на таке, чаплига лох)
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляasjaua
Не буду стверджувати, що то чаплига писав. Але йдеться не про окупацію кацапами цих областей, а про те що нібито Україна дасть гарантії, що там ніколи не буде баз НАТО.
asjaua• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
))) не дасть. НАТО це гарантія нашої безпеки, це не вони хочуть до нас, а ми. Жодна наша політична сила не бовкне таку дурню на людях, бо їй кранти
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляasjaua
По моєму Байден уже дав усі потрібні гарантії пану сі. нас ніхто питати не буде
Filomena• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Це реальність окупованих територій.
Ви вважаєте, що це сарказм?
На вашу думку ця реальність є смішною?
asjaua• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Звідки інформація? Кум працює перекладачем?) Байден диктатором назвав Сі після зустрічі. Це вдруге за останній час. Отже, вони не партнери.
Anjutka-Anjuta• 17 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
А Киев тоже по Днепру разделят?
А вот об этом он умалчивает))) Днепр кстати в такой же географической позиции.
Я давно подписана в ТГ на канал Циник ( это тоже типа аналитика вперемешку с инсайдами, и с налетом глобализма, только понятным языком, без криков, Поней, гештальтов, катарсисов, фронд, массового п****ца и т.д.). Вектор основных посылов иногда совпадает с обсуждаемым нами Чаплыгой, только пишет он мало и по существу, не как Миха по 50 постов на день)))) Так вот, на удивление пост от сегодня по итогам встречи Си и Джо с темой раздела по Днепру...Но там под разделом подразумевается вступление в НАТО, т.е. правый вступит, левый нет. Но надо отметить, что прогнозы Циника практически не сбывались, о чем неоднократно ему пишут в комменты (он кстати их не удаляет). Как пример, он год назад писал что Трамп - списанный материал и никогда не будет иметь даже шанса на президентство.

lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Це реальність окупованих територій.
Ви вважаєте, що це сарказм?
На вашу думку ця реальність є смішною?
Мені не смішно уже давно.

Але ви по моєму не в курсі, що нам ніяк не ухвалять допомогу для виплати пенсій та виконання соц зобов´язань. Ви розумієте взагалі наслідки цього?

На фоні можливого економічного краху в країні багато хто і не згадає про окуповані території. Їм вони вже будуть до лампочки без можливості елементарно хліба купити.
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляasjaua
А хто сказав що ціллю було партнерство?
asjaua• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А хто сказав що ціллю було партнерство?
Ваш кум?
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляasjaua
Ваш кум?
Здоровий глузд. США не буде жертвувати заради України своїми інтересами.
asjaua• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Україна це інтерес США.
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляasjaua
Україна це інтерес США.
Ага
asjaua• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ага
Супер аргумент. Ви перемогли)
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляasjaua
Супер аргумент. Ви перемогли)
Україна такий же інтерес США як і Афганістан у свій час.
Piracanta• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Хтозна
Filomena• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Мені не смішно уже давно.

Так. Я вкурсі.
Але ще і не відмовили в допомозі.
А якщо відмовлять, то що пропонуєте робити?
Filomena• 17 ноября 2023
Щось там в Криму. Піду почитаю поки лілу гроші США перерахує)